Аз съм начинаещ и искам да знам как да обработвам лекарството скополамин

jimmythomas

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички. Аз също съм любопитен по този въпрос. Има два вида - такъв, който те прави високопоставен, и такъв, който позволява на другите да те контролират? Със сигурност бих могъл да се възползвам от някаква яснота относно това кой от тях е. И, ако искам да позволя на партньора си да ме контролира, как бих могъл да знам колко да вдишам, без това да ме убие? Толкова съм заинтересуван от общите.. И, @Джесика, какъв вид продаваш и все още ли е наличен? В профила ти пише "не купувай от мен..". 💀 😂

Благодаря ти!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Ако някой ви предлага да купите нещо в този форум и на него пише "Не купувайте от мен", то с вероятност от 99,9% това е измамник. Ако някой откаже ескроу, с вероятност 110% е измамник.
Моля, използвайте главата си.
 

Dawn_Shergill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
От това, което видях, u трябва да вземете предвид видовете датура като datura stramonium и datura metel. Тези видове са продеминирани с алканоида скополамин хидробромид. Тези видове се срещат в Индия и Колумбия. Поради това, че скополамин хидробромидът е доминиращият алканоид в местните видове, престъпниците в Колумбия не се нуждаят от ракетна наука, за да изолират скополамин хидробромида от други алканоиди, поради което те просто използват мацерация, за да извлекат алканоида, така че дори ако той е замърсен с други алканоиди като атропин, хиоскамин и т.н., те пак могат да го използват, за да контролират и ограбват жертвите си.

Заключение:

- Уверете се, че семената от Datura Stramonium или Datura Metel

- Можете просто да използвате мацерация, тъй като изолирането на скополамин хидробромид не е необходимо, тъй като той вече е доминиращият алканоид

Забележка: Тази информация е пример за скополамин, който се използва от престъпниците за мануфилация и извършване на престъпления, и не е предназначена за използване за медицински или фармацевтични цели. Точната доза за контролиране на някого с минимални странични ефекти не е потвърдена, тъй като ефектите на халюциногенните агенти варират при различните хора, поради което е най-добре да не се злоупотребява с него до степен, която може да доведе до тежки отравяния или смърт.
 
Top