ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШИЯ СЪВЕТ ЗА ТЕЛЕФОНИ!

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
изобщо не използвайте телефон... достъпът до интернет трябва да се осъществява от мрежата на други хора на различни места

старият телефон не е наистина по-добър от новия тип "смарт". Старият телефон всъщност може да се получи незабавно на техните системи, докато за новите телефони полицията трябва да инвестира, така че те не правят в някоя задача, обаче операционната система дава тези voulnureables така че не е перфектно решение
"Старият телефон" може да следи обажданията и SMS-ите, така че за какво ви е това изобщо?
"Смартфон" за какво е нужен? Като източник на интернет можете да имате просто рутер.
Не разбирам.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Забравих да спомена:
за комуникация винаги използвайте PGP ключ, няма много разлики между тези комуникатори, те така или иначе ще издадат данни + обикновено се изисква sms spoof, за да влезете и да влезете в данните си. Ако важната информация е криптирана с PGP (или друг ключ), само вие имате достъп до нея :)

. Това е единственият най-сигурен начин.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
15
Points
8
Вярно е това, което сте написали за PGP криптирането, напълно съм съгласен с него.

Но за телефоните, стари или нови, и двете имат плюсове и минуси, но понякога е необходимо зло да ги използваме тези дни. Безопасността зависи най-вече от начина, по който използвате устройствата им, според мен.
 
Top