Defendant found to be a scammer Казвам ви да се опитате да избегнете да купувате от Уенди

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Очевидно е, че ситуацията трябва да бъде разгледана. Но знам, че сте отговорен купувач и винаги приемате много и често. Имам само един въпрос, защо не сте използвали ескроу?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
тя не приема ескроу за този продукт
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Не съм в Телеграм. Не мога да ви помогна
 

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
няма проблем, защото не съм купувал нищо, когато тя отказа ескроу, аз купувам само с ескроу. това беше просто информация, че тя не приема ескроу за 5CL
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Същото се отнася и за мен със 125 г D-LAME. Ако не разполагате с достъп до ЯМР, няма да ви препратят, дори ако предоставите доказателства чрез изпитване на точките на топене на реагентите, физичните и химичните свойства на всички продукти (инициали и направени по-нататък в реакциите€
) и това не е достатъчно за тях, трябва да чакам седмици, за да получа резултата от идентификацията на гадостите, които ми изпратиха. Ако нямате достъп до ЯМР, не поемайте риска да загубите K€, а ако имате, наистина ли искате да губите седмици и да плащате за анализ, който да бъде изпратен отново? И говорим само за 125 г, те продават килограми и не искат да препратят това количество и да ви помолят да купите повече, дори ако сте наистина редовен купувач на няколко хиляди евро месечно. 🤣 Предупреждавам, че скоро или късно ще бъдете измамени. Не потвърждавайте ескроу, докато не тествате напълно всеки един продукт.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik умееш ли да правиш изречения, които всички могат да разберат, или ти харесва само да слушаш как говориш ?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Откакто се появи във форума, глупавите му коментари загрозяват това, което някога беше невероятна информация за химията. Бих се изненадал, ако той може да кипне вода.
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Възможно е това да е много закъснял отговор. Трябва да попитам, общността като цяло.

Защо не използвате ескроу за такава голяма анонимна поръчка?
Също така съм доволен, че научих, че ВВ вече има пазар.

Макар че цялото това, че е включена Java, е нещо като убиец на радостта, което ми пречи да пазарувам или продавам.

Все пак имам собствен запас от незаконни лакомства, които бих могъл да търгувам тук на разумна конкурентна цена, тъй като обичам да споделям неразбрани лечебни стоки, които сега са достъпни с технологията, ориентирана към неприкосновеността на личния живот, която Tor, XMR и PGP криптирането предлагат на масите.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Хаха, кажете това на Рос Улбрихт!!! Буквално Стив Джобс на тема КАК да продаваме наркотици. Той взе нещо, което вече съществуваше, и го превърна в нещо, за което ВСИЧКИ знаеха.
Мразя да го казвам и мразя, че го хванаха с това обвинение за кралска власт - това е безумие, когато навсякъде другаде в интернет хостът не носи отговорност за това, което другите публикуват.
Той направи купуването на наркотици по-безопасно по много начини - от това, че не се налага да контактуваш физически с хора, до факта, че хората вече са склонни да се конкурират по качество и цена, което прави нещата по-безопасни.
Самият факт, че той никога повече няма да види свободата (е тъжната реалност, тъй като САЩ НЕ ПРИЗНАВАТ, КОГАТО СЛУЧАЯТ ГРЕШКА).
Това е, което той получава за това, че е помогнал на почти всички от вас да намерят по-нов, по-безопасен начин за търговия.
Това е КРАЙНО тъжно положение на нещата - след като изкарах 4 години в британски затвор, това или ми даде, или влоши основното ми личностно разстройство, защото прекарах толкова много време сам.
Наистина му съчувствам, дори и да е било глупава грешка, заради която са го хванали, той е създавал нещо специално и наистина е бил в самата пропаст на продажбата на наркотици в интернет.
това беше или Silk Road, или BMreloaded - ЩЕ се радвам да знам кой е бил домакин на BMreloaded, защото те никога не са измамили никого, дори когато затвориха - правилно, от страх, след като Улбрайт беше хванат! Сигурно е направил толкова много BTC, когато цената се е покачила, след като Silk Road е паднал...
Добре де, вероятно е бил патчван до шибания за проблеми със сигурността и щеше да се ddos'd В секундата, но все пак това е идеята за свободата в интернет, за която той в крайна сметка се бореше. За това и за по-малко "лоши" сделки с наркотици. Това е тъжно
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
becouse some supplier some goods do not sell with escrow and @Wendy Dreamer didn't want to sell this product with escrow, @Vivian Rose same does not want to sell this product with escrow.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Лично аз бях преправен на фалшив д лам с истински накрая
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top