Question Аз съм от Бразилия, но искам да отида в чужбина, в Европа

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Имам контакти от Южна Америка, за да ме снабдяват в Европа. Чудех се дали би било добра идея да се преместя в Европа и да печеля пари от продажба на дребно или да си купя тухла и да продавам на банди. В моята страна кокаинът е твърде евтин и има много продавачи и фракции, които се борят помежду си за територия. Не говоря за банди, а за престъпни групировки с повече от 30 хил. членове като PCC, CV, FDN и много по-мощни групировки. В коя държава в Европа би било добре да отида в чужбина и да започна бизнеса си с дрога?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Португалия е добро място за вас
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
На каква цена бихте продали кокаин, изпратен от Бразилия, и кокаин, изпратен от Европа? Например 100 г или 1 кг чист кокаин?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Чист кокаин 98% в Бразилия е 2 хил. долара. Ако отида в съседните ми държави, които произвеждат кокаин, ще го купя за 800 долара. А тухла (1 кг) в Европа мога да купя от мои познати, които изпращат до Белгия, Португалия и Нидерландия за 35 хил. долара. Мога да купя от тях и да продам за 40 хил. долара или дори повече на едро или да изкарам 80-100 хил. долара, продавайки на дребно
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
lol тухлите в Нидерландия/България дори не са близо до този ценови диапазон, ако бихте купили тухла тук за 35/40 хил. лв. щяхте да направите огромни загуби 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Мисля, че в Перу може да се стигне до 400 щатски долара за килограм, но те не са от най-надеждните хора. Ако не ми вярвате... просто попитайте съседите им, боливийците.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ако успеете да пренесете тухлите от Бразилия в Европа, значи сте триумфирали
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Да, той щеше да забогатее толкова бързо!
Например да изпрати кокаина от Бразилия до шкафче в Европа и да помоли човек от Uber delivery да го вземе от шкафчето.
За по-голяма сигурност изпратете кокаина, смесен с пластмаса, четох, че новият метод сега е да се изпраща кокаин фрибаза вместо кокаин хидрохлорид, защото е по-евтин, по-лесно се смесва с други материали и по-трудно се открива от кучета.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Изпращането на кокаин не е лесно. Ще трябва да се свържа с контакт с мафията, който да изпрати тон кокаин в кораб, който ще ме снабди
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Бихте ли получили кокаина, доставен с кораб до Европа?
Мислех си, че ще се преместите в Европа и вашите контакти от Бразилия ще изпратят кокаина по пощата в малки количества.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ако изпращате малки количества до Европа на добра цена, може би ще се заинтересувам
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
не забравяйте кой контролира трафика на кокаин тук. португалия го контролира, а не колумбия/бразилия/т.н.
политиците управляват португалския трафик на кокаин
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Съществуват установени маршрути за доставка. Те използват вътрешни хора при директна доставка до Европа. Други оргиамизирани играчи изпращат до Африка, а след това контрабандно по суша (и може би някои с лодки) до Европа.

Използването на пощенската система е рисковано. Очаквайте загуби. Изпращайте пратки до домове, които не са обитавани. Проследете пратката, като използвате номера за проследяване, и изчакайте и наблюдавайте доставката от разстояние или използвайте дистанционна камера. Уверете се, че това е район, в който имате предимство. Подгответе си изход, преди да влезете. Например необитаема къща в близост до гориста местност с пътеки. Използвайте велосипед или електрически скутер с висока проходимост. Наблюдавайте падането. Вземете пакета си и карайте бързо до и през гората. Уверете се, че сте излезли от гората на място, където няма камери. Поставете велосипеда или скутера в багажника на колата си и си тръгнете. С ръкавици отворете опаковката на място, където няма да бъдете забелязани, извадете предмета си, проверете го бързо за наличие на GPS или аларма и изхвърлете опаковката.
Слушайте интуицията си. Никога не се излагайте на риск. Нито веднъж. Никога.

Голямо търсене на кокаин в Англия.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ако сте толкова авантюристично настроени, пренесете хероина до Аляска, където се продава за около 100 000 щатски долара на килограм.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ако искате добри печалби и минимален стрес, тогава идвате в Германия, Берлин или по-добре Кьолн, където посещавате няколко гей-бара (няма нужда да чукате никого, освен ако не искате) и продавате кокаин от 5 до 10 грама мъдро на откачалките.

Отлична печалба, предполагам, че от 100 до 120 евро на грам от несмляната стока и те никога не те издават, тъй като рядко имат проблеми, а ако - толкова много скрити гейове с полиция и държавни адвокати и съдии, никога не им се случва нищо наистина лошо, просто нямат нужда да издават.

Спокоен живот с малко грижи и много добри пари.
Успех.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Имам маршрут за доставка до ес до 100 г за пратка лесно и експресно
пишете ми, ако сте в Южна Америка
 

luxurious1495

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Daqwen Моля, пишете ми, мисля, че можем да направим добър екип
 
Top