Question Аз съм от Бразилия, но искам да отида в чужбина, в Европа

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Имам контакти от Южна Америка, за да ме снабдяват в Европа. Чудех се дали би било добра идея да се преместя в Европа и да печеля пари от продажба на дребно или да си купя тухла и да продавам на банди. В моята страна кокаинът е твърде евтин и има много продавачи и фракции, които се борят помежду си за територия. Не говоря за банди, а за престъпни групировки с повече от 30 хил. членове като PCC, CV, FDN и много по-мощни групировки. В коя държава в Европа би било добре да отида в чужбина и да започна бизнеса си с дрога?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ако изпращате малки количества до Европа на добра цена, може би ще се заинтересувам
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Когато някой може да ми донесе тухли в Нидерландия коло или боло на добри цени, изпратете ми, моля
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Аз съм от Южна Америка. Имате ли някакъв ефикасен метод за изпращане на големи количества?
 
  • Like
Reactions: Sig

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Испания понякога е като Мексико, ако разбирате какво имам предвид, там ще се почувствате като у дома си
 
  • Like
Reactions: Sig

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Твърде много мисъл не много опит. Най-добре е да започнете с малко, да се запознаете с каналите, да продължите напред. Всяко място, на което идвате, е различно. Повечето канали са утвърдени, стъпват им на краката и ви опразват, но за умните хора винаги има място. Така че, ако u се справите и попаднете на правилната заплата, ще бъдете златни.

Винаги желая най-доброто за правилните хора, така че стискам палци за теб, брато. Дръж главата си високо. 🤞
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Ако можете да изпратите до САЩ, може би ще се заинтересувам
 
Top