Проучване на местния пазар на лекарства

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
С удоволствие бих помогнал, но обхватът е толкова голям, а самите САЩ са толкова големи и разнообразни. Петдесетте щата на практика са 50 държави. Аляска сама по себе си би била 18-ата държава в класацията по големина. КАЛИФОРНИЯ би била 5-та по големина икономика от всички държави сама по себе си! Тексас има по-голяма икономика от тази на Русия, Канада или Франция. Деа е страхът на света там няма абсолютно никаква основна реклама на незаконни наркотици. Дори и така пазарът на нелегални наркотици в САЩ ИМА приблизителна стойност от цели 750 милиарда долара годишно . Кръговете, в които се разпространяват наркотици, често са етнически и също така тесни. Трябва да накарам чернокож мъж да ми купи кокаин. Изпращам мексикански американец да вземе метамфетамин. Не се шегувам. познавам хората, но има абсолютно правило да не се продава на бял човек. Кавказците, които познавам, са дребни картофи. Не мога да разчупя пазара на наркотици и да получа тази информация. Не мога да намеря групи, не мога да накарам никого да коментира. След това умножете това по 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Не знам,на западното крайбрежие не е толкова много. Искам да кажа, че и преди съм писал тук за това, че различните рег иони определено се различават в културно отношение и имат различни възгледи или позиции по отношение на различни вещества. Твоето описание изглежда много подобно на някои райони на Средния Запад или на източното крайбрежие със сигурност. Западното крайбрежие е по-отворено, по дяволите, щатът Вашингтон декриминализира притежанието на всички наркотици преди няколко години! Има дилъри, които се рекламират и може би не половината, но във всеки случай голяма част от тях, ще приемат криптовалута точно там, на улицата.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Съгласен съм, разбира се. Западното крайбрежие може и да е различна държава от останалата част на САЩ. Политиките на декриминализация и намаляване на вредите са далеч по-приложими на практика. Аз съм в Средния Запад и политиките и тактиките на правоприлагащите органи са направо архаични. Например, ако ви хванат да продавате почти всички активни вещества, ви грози десетилетие затвор, дори и да не продавате незаконни наркотици. Достатъчно е да вярвате, че сте го правили, и сте виновни. За да бъда по-точен, трябва само да ви накарат да кажете, че сте вярвали, че продавате наркотици. Ако сте продавали L-метамфетамин, който не е незаконен, те не са длъжни да ви кажат това. Ще ви пратят в затвора за продажба на лекарства без рецепта, ако не знаете как да се аргументирате
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Съгласен съм с Фрит, много от спецификите, които изисквате, просто не са подходящи за моята страна. Бях наистина развълнувана от възможността да изследвам и пиша за ВВ, докато не прочетох всички изисквания. В САЩ няма компании за доставка на наркотици, дилърите на наркотици тук не се рекламират, местните дилъри не приемат криптовалути и т.н. Обяснението на Фриц е доста изчерпателно и обяснително.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Неуместно ли е да попитам коя област хипотетично описвате (знаете, в измислена история, в която всички имена са променени, за да се предпази гнусното льольо, и не се основава на реални случаи или времена, подлежащи на съдебно преследване). Питам само защото ми е интересно как различните хора в едни и същи райони могат да преживеят нещата също. Вижте коментара ми към горното съобщение на Фрит.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Ако четете внимателно, изследването обхваща само страните от ЕС и Обединеното кралство. Ние сме наясно с трудностите, които ще възникнат при писането на подобно изследване за САЩ. Ние също ще проведем голямо изследване за САЩ, вероятно за различни щати.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Калифорния наистина функционира като различна държава. Вероятно би било справедливо западното крайбрежие просто да се нарече самостоятелна единица. В Кали Орегон и Вашингтон от десетилетия има декриминализация на тревата и политики за намаляване на вредите от употребата на наркотици, при които просто ви вземат наркотиците и не ви арестуват. Те рутинно не спазват федералния закон. Това може да е друга планета.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Калифорния
Тексас
Флорида
Това са наистина единствените практически приложими държави, през които може да се премине. Северът в Канада е много труден за На границите, така че трябва да търсите на юг. В Мексико се влиза лесно и в този конкретен момент никой не ги спира наистина да ги внасят. Това е златният век на контрабандата.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Добре Хайзенберг, при това положение бих искал да дам шанс на САЩ. С разбирането, че в бъдеще ще е необходим по-задълбочен, специфичен за държавата доклад, за да се даде пълна картина, както и с разбирането, че някои от поисканите от вас специфики няма да са приложими за моята държава или няма да бъдат включени в доклада ми. Вярвам, че бих могъл да предложа нещо, което бихте могли да одобрите. Какво мислите? Мога ли да опитам?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
За САЩ може би ще е добре да го направите по региони, може би. Група от 5 може би 6 може би повече от нас би могла да даде обобщение на цялата картина на нацията като цяло. Североизток, югоизток, среден запад/централен район, северозапад, югозапад. В общи линии Бостън/РИ/КТ, също Ню Йорк/Ню Йорк, Флорида/АТЛ, Чикаго/Детриот/област на езерата, границата между Тексас и Мексико, Калифорния/югозапад, щата Вашингтон/Орегон. Голяма част от търговията се осъществява и от Филаделфия/Балтимор/Централен окръг, както и от огромен, ако не и от теб, транспортен център.

Бих желал да се включа в този проект заедно с моите колеги от BBgaters. Изглежда като доста труден проект... или може да бъде. Джентълменът на име @magnesium_sulphate в ЛТ наистина го изкара на показ, свалям му шапка. Ačiū, broliukas.

(Извинявай, Псевдо - не исках да отговарям конкретно на теб.)
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Направете първо моето проучване, преди да изразходвате до Малайзия 😉
 

mandoel

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Експерт съм в областта на местния пазар, специално в Индонезия
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Има ли вече завършена страна, която да разгледа завършеното изследване, като пример?
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3

Изпратих ви съобщение относно Република Литва
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Уважаеми автори на научни статии, моля, погледнете на тази статия като на пример за това, което бихме искали да видим от вас.
[Полша] Анализ на пазара на лекарства
Мисля, че всеки, който иска да започне бизнес в Полша, трябва да прочете този документ.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ами аз съм в Калифорния и мога да потвърдя факта, че въпреки че много неща бяха декриминализирани от щата, това не беше така с федералното правителство. Легализацията в Калифорния по-специално направи много по-трудно да се работи, защото тогавашният президент Буш № 2 остави DEA да се занимава с това и те решиха, че ще водят дела по-специално срещу производителите.
Що се отнася до границите на север и на юг от нас, влизането в Мексико е лесно, но за да се върнете обратно с кола, е необходимо претърсване в около една трета от случаите, ако не можете да докажете, че пътуването ви е било свързано със служебни цели. Северната граница е плътна като барабан, с изключение на едно-единствено място, което съм открил. Ако се опитате да влезете пеша или да използвате офроуд вейчъл, по цялата дължина на границата има камери за засичане на движение. Трябва да кажа, че смятам, че канадските митници са в редкия въздух на sudtrailias
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Това, което имате в САЩ, е, че местното правителство действително облага с данък търговията със стипца, а федералното правителство преследва същата. Ние сме аз отдалечена трета страна, която вкарва наркотици в Северна Америка, има само няколко възможности, с лодка е най-безопасно или чрез скрито транспортиране. Всичко останало е твърде сложно. Също така Вашингтон и Орегон са на около 2 тласъка от декриминализиране на твърдите наркотици, докато говорим.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@HEISENBERG
HMU, когато започнете на източното крайбрежие на САЩ и аз ще си сложа мислещата шапка
 
  • Like
Reactions: vis

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Смятам, че в някои селски части на САЩ, с пресичащи се магистрали, като например районите в близост до много университетски градове в рамките на няколко часа от няколко големи града, имат известен потенциал за частни мъртви капки и или места за съхранение. Местните жители в такива райони, които биха могли да въведат мъртви капки, биха могли да се възползват от анонимната система като цяло и да свържат непознати и пренебрегвани райони, които обаче имат голям потенциал. Аз използвам мъртви капки в малък мащаб в моя район, където притежавам стотици акра селски имот, и това е чудесно за неприкосновеността на личния живот и намалява шанса да бъдеш наблюдаван, тъй като в радиус от 10 мили няма никой, който да извърши каквото и да е наблюдение.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Намирам се в една от тези "магически зони" и съм жаден да започна работа
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Това със сигурност би улеснило работата, особено там, където се намирам. Средният Запад е голям и доходоносен район с толкова много селски райони, които се нуждаят от надеждни доставчици, както и от безопасна и анонимна система за "управление на продуктите". Голямо търсене и липса на добро предлагане е равносилно на високи цени, а предлагането, което има, обикновено не е добро.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Мога да си представя колко трудно трябва да е с широките пространства. определено сте късметлия, че по принцип имате "съединение", макар че lol
 
Top