Търся професионален учител за лаборатория по наркотици от А до Я. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Търся легитимен човек с високи познания в света на синтетичните лекарства.

Какво търся? :

Търся най-накрая да мога сам да създам лаборатория с подходящо оборудване с производство на XTC/MDMA и SPEED.
За тази цел трябва да събера известни знания и опит от някой, който ги предлага дискретно.

Няма да го правя дългоочакван тук с текст. Ако сте сериозен човек с правилна нагласа, трябва да влезем в разговор заедно. Имам какво да предложа повече от една сума пари за това, че сте научили този занаят за мен.

Аз съм от Холандия. Предпочитанията ми са да пътувам до някого. При вашите условия, разбира се. Можете да измислите свой собствен начин да се подсигурите. Не идвайте с детско клоунско поведение и не ми искайте аванс от 5000 евро, за да продължите разговора. Парите не са проблем. Трябва да съм сигурен в делото си.

  • Основи
  • Какви химически процеси трябва да следвам.
  • Кое оборудване да използвам
  • Как създавам крайния продукт, след като съм спазил всички процеси.
  • И т.н.

Ако имате някакви въпроси, можете да ме попитате. Khaafii
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Имате всичко, от което се нуждаете, точно тук, в този форум - от ръководства за синтез до настройка на лабораторията. но ако искате някой личен човек да го направи за вас/с вас, късмет, брато.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Не го правете за мен.. Планът ми е, че след като се науча, ще създам нещо самостоятелно тук, в Нидерландия. Имам мястото, личния живот и фунцкията.. Имаш ли някаква връзка от синтеза до създаването на лаборатория?
Също така как да разбера, че това, което съм направил, е добро за продажба на пазара. Ето защо искам да бъда обучен от някой с опит. Няма значение дали трябва да отида до Индия за това.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Цялата информация, която търсите, вече е налична онлайн. Тя е напълно безплатна. Добрата новина е, че тези 3 синтеза са по-лесни в сравнение с другите, особено с наличните днес маршрути, тъй като премахват по-голямата част от работата. Единственият начин да се научите е да следвате тази ваша нова страст и да направите много четене и чат на w.e форуми, които можете да намерите. Имате интерес към това. Имаш ли опит с химията, дори с производството на масло от хашиш, изпаряване на разтворители и правене на а/б екстракции и т.н.? Ще бъда честен, ако имах нулев практически опит, тогава нямаше да съм супер уверен в процедурите си и нямаше да мога да изчислявам добивите последователно. Моето мнение е, че не е толкова просто, колкото ви се иска да бъде, но е възможно просто теоретично да разработите метода си и след това да се заемете с него, шансът за успех е голям, но ще трябва да коригирате много неща, докато успеете да бъдете сигурни в добива и ефективността.

Знаете ли в какво се забърквате, усещали ли сте миризми и имали ли сте инциденти в малък мащаб, просто се чудя. Мисля, че ще е трудно да се намери някой, който да те обучи, освен ако не искаш да се върнеш в училище, може би това е едно от най-добрите места.

Вярвай в себе си.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Всичко, което търсите, е тук. Няма разлика между консултирането тук и консултирането, ако стояхме един срещу друг.
Всъщност не е добра идея да търсите наставник в този бизнес и да се срещате с него, когато не сте го срещали преди.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Здравей, човече,
Благодаря за мотивацията.

Имам 0 опит в областта на работата. Имам опит с продажбата на лекарства, но не и със създаването им.

Аз съм човек, който обича да се учи и също така се учи бързо. Имам определена представа пред себе си какво искам да създам.
Искам да изградя това сам, без да се налага да разчитам на никого. Разбира се, разбирам, че създаването на такива наркотици е просто като някаква рецепта, която трябва да следваш. Искам да науча какви материали са ми необходими, как да работя безопасно и как качеството ми да е достатъчно добро за продажба. Обичам да работя съвършено и не се срамувам да кажа, че нямам никакви познания. Харесва ми да съм нетърпелив да се уча.
Бих искал да мога да работя с PMK и BMK и да правя BMK с APAAN и PMK и оттам да произвеждам MDMA/XTC и SPEED.

Няма да се бия в гърдите. Това, с което искам да се занимавам, е единствено за пари. Също така не планирам нещо малко, а за мащабно производство най-накрая. Познавам някои хора тук, в Холандия, в тази индустрия. Също така не планирам да споделям плановете си с тях.
1. Не се доверявам на никого тук
2. Никой няма да ви помогне нагоре, ако самият той е в тази индустрия.
3. Никой няма какво да каже за мен.
4. Като го намеря по такъв начин. това няма да навреди на човека, който ме учи на това, и може честно да бъде научен на 100% как да прави всичко.
Разбира се, аз не правя благотворителни услуги и не очаквам да е обратното.

Как бих могъл да науча всичко тук? Всичко ли е тук? само четенето не ми е от полза. Трябва да мога да го видя. Да знам какво оборудване ми е необходимо и т.н.

Благодаря за съобщението и отделеното време за четене. Оценявам го.
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Разбирам какво имате предвид. Не съм нов в света на наркотиците. Нов съм в света на ситетичните лекарства. Но не и в продажбата му.

Очевидно съм много предпазлив. Очаквам същото и от другия. Но с правилния контакт много неща са възможни. Със сигурност няма да са били напразни усилията на този човек.
Имате ли някакви съвети за мен?
Трябва ли просто да отварям теми за информация от А до Я? Вече видях тук едно видео за изработването на SPEED. Хубаво е за знанията. Търся по-скоро опит с някакво по-голямо оборудване. Разбира се, искам да започна и с по-малко. но намерението говори само за себе си. Интересувам се само от MDMA/Ecstasy и SPEED.

Благодаря за коментара.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ако желаете да се занимавате с големи мащаби, например с а-нефт от апаан, и искате да преобразувате 1000 кг апаан за една седмица, имате нужда от:
2 x 1200kg съд с бъркалка
2 x комплект за парна дестилация 200L
1000 kg apaan
1250L фосфорна киселина
1000L формамид
350L мравчена киселина
500kg сода каустик

Мисля, че ви трябват около 200 хил., може би дори малко повече. Едно добро място я в Холандия струва около 7500/10000 евро на седмица. А печалбите от а-нефт сега са много ниски. Цената на нефта сега е около 525-600 евро за литър.

Ако имате нужда от повече информация за каквото и да било, пишете ми, аз също съм от Холандия
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Моля, DM в частен нужда от помощ с MDMA и готов да дари за образование, ако това е полезно.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Прочетете тази тема. След това пишете на някой от експертите. Дайте им информацията, от която се нуждаят. И те ще ви напътстват от началото до крайния резултат. Ако ви трябват промишлени обеми веднага, просто в началото е по-скъпо, а и не е лесно да се направи голямо производство самостоятелно. Уверявам ви, че когато започнем да работим с вас, ще получите същия ефект, сякаш седим един срещу друг и ви показваме и разказваме всичко.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, нов съм в групата и всеки съвет ще бъде изключително ценен. Първо съм нов в производството на MDMA и бих искал да се науча как да произвеждам. Разполагам с доставка на PMK прах като отправна точка. Просто трябва да знам мога ли да започна с малка инсталация и къде мога да намеря списък на оборудването и други камари и т.н.. TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Аз съм в малък мащаб, така че един литър RBF. Вземете RBF с три гърла, един литър, допълнителните гърла ще ви бъдат полезни. Вземете няколко тапи, за да запушвате гърлата, когато не ги използвате. Вземете и еднолитрова разделителна фуния, за предпочитане с PTFE (пластмаса, а не стъкло) спирателен кран. Винаги махайте спирателния кран след почистване, докато се суши, иначе може да се заклещи и е истинска мъка да се разкара. Трябваше да изхвърля една разделителна фуния, която беше "стъклена", запечатана плътно. Никога повече.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ето как да създадете лаборатория https://chemforum.info/index.php?threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/#post-3850 това е най-доброто ръководство за създаване на лаборатория, което съм виждал.
Speed mdma синтезатори са много лесни за научаване, дори и за noob с тази настройка. ако имате нужда от съвети за това как да работите с това оборудване, можете да попитате тук. има някои от най-добрите тайни химици, които някога съм виждал онлайн тук. и всеки е много helpfull и готов да помогне с всичко. следвайте ръководството и създаване на лаборатория, която е трудната част. не мисля, че някой ще се срещне с вас лично. може да бъде honeypot от LE кой знае.Но можеш да научиш всичко тук, братко, и да получиш безплатна помощ.Източник на оборудване и да го създадеш.Що се отнася до контрола на качеството, ако прецакаш първите 5 синтеза, това няма значение, стига да научиш какво си прецакал и това става доста очевидно.Що се отнася до крайния продукт, когато го получиш за първи път, изпрати го в анонимна GC/MS лаборатория, като тази, за да си сигурен, че продуктът е добър.Ако имаш средства и място за лаборатория, което никой не знае, можеш да правиш каквото искаш.Успех, братко.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Рикирик (между другото, обичам това предаване)
линкът към анонимната GC/MS лаборатория понастоящем води до грешка в услугата 503.
Имате ли други предложени компании като тази?
По подобен начин, вместо крайния продукт, трябва да изпратя няколко прекурсора/междинни неща за тестване, защото не знам къде синтезът ми на MDMA се обърква. Трябва да тествам междинните продукти, по дяволите, дори прекурсора Safrole.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, нов съм в групата и всеки съвет ще бъде изключително ценен. Първо съм нов в производството на MDMA и бих искал да се науча как да произвеждам. Разполагам с доставка на PMK прах като отправна точка. Просто трябва да знам мога ли да започна с малка инсталация и къде мога да намеря списък на оборудването и други камари и т.н.. TIA
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Може би изтеглете целия архив на hive/rhodium и прочетете total synthesis, следвайте beez ;)..по принцип прочетете всичко, до което можете да се доберете.

Наистина се възхищавам на визията ви. Както казах, препоръчвам да следваш следите на пчелите и да правиш колкото се може повече микросинтезатори, когато имаш време.

Ако някога намериш човека, който може да те научи, увери се, че се грижиш за него и се отнасяш с него правилно.
 
Last edited:

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
УАУ... приятелю, това е начинът, по който начин можеш да се окажеш в багажник на кола, който се кара наоколо в продължение на дни, докато цялото ти налично богатство не бъде превърнато в крипто, изпратено в портфейл в Далечния изток, и ако си жив и разбит след това, си научил урок и си запазил живота си.
 

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
бих казал, че следвайте мъдрите съвети, дадени тук, и вярвайте в себе си. можете да направите ядрена бомба с ръководство от youtube!
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Мисля, че в съзнанието си имате грешен човек за това, което съм аз. Но и аз не ви обвинявам. В края на краищата интернет.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Благодаря ви. Наистина първо ще се задълбоча малко повече тук, във форума. Виждам много полезна информация тук.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Благодаря, братко, ще се постарая да направя всичко възможно. Ти си истински войник за това съобщение. Ще се разровя в този форум за това, което ми трябва, за да създам нещо малко и да експериментирам.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Няма проблем, брато.Просто не забравяйте да останете в безопасност, дори когато правите малки мащаби, някои от най-токсичните химикали на земята могат да бъдат включени. проучете процедурите за безопасност и оборудването.Ръкавици, лабораторна престилка/костюм за цялото тяло и респиратор за цялото лице са задължителни. душове за обеззаразяване, промивки на очите и пожарогасители също.Научете за химикалите, с които ще работите, как да изхвърляте отпадъците и да ги неутрализирате.Бъдете в безопасност.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Моят човек изглежда отговаря на вашия профил П.М. мен
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
NkIHdR0zOn
 
Top