Търся професионален учител за лаборатория по наркотици от А до Я. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Разбирам какво имате предвид. Не съм нов в света на наркотиците. Нов съм в света на ситетичните лекарства. Но не и в продажбата му.

Очевидно съм много предпазлив. Очаквам същото и от другия. Но с правилния контакт много неща са възможни. Със сигурност няма да са били напразни усилията на този човек.
Имате ли някакви съвети за мен?
Трябва ли просто да отварям теми за информация от А до Я? Вече видях тук едно видео за изработването на SPEED. Хубаво е за знанията. Търся по-скоро опит с някакво по-голямо оборудване. Разбира се, искам да започна и с по-малко. но намерението говори само за себе си. Интересувам се само от MDMA/Ecstasy и SPEED.

Благодаря за коментара.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ако желаете да се занимавате с големи мащаби, например с а-нефт от апаан, и искате да преобразувате 1000 кг апаан за една седмица, имате нужда от:
2 x 1200kg съд с бъркалка
2 x комплект за парна дестилация 200L
1000 kg apaan
1250L фосфорна киселина
1000L формамид
350L мравчена киселина
500kg сода каустик

Мисля, че ви трябват около 200 хил., може би дори малко повече. Едно добро място я в Холандия струва около 7500/10000 евро на седмица. А печалбите от а-нефт сега са много ниски. Цената на нефта сега е около 525-600 евро за литър.

Ако имате нужда от повече информация за каквото и да било, пишете ми, аз също съм от Холандия
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Моля, DM в частен нужда от помощ с MDMA и готов да дари за образование, ако това е полезно.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Прочетете тази тема. След това пишете на някой от експертите. Дайте им информацията, от която се нуждаят. И те ще ви напътстват от началото до крайния резултат. Ако ви трябват промишлени обеми веднага, просто в началото е по-скъпо, а и не е лесно да се направи голямо производство самостоятелно. Уверявам ви, че когато започнем да работим с вас, ще получите същия ефект, сякаш седим един срещу друг и ви показваме и разказваме всичко.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, нов съм в групата и всеки съвет ще бъде изключително ценен. Първо съм нов в производството на MDMA и бих искал да се науча как да произвеждам. Разполагам с доставка на PMK прах като отправна точка. Просто трябва да знам мога ли да започна с малка инсталация и къде мога да намеря списък на оборудването и други камари и т.н.. TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Здравейте. Аз също съм нов в производството на MDMA и работя върху него от 12 месеца. Едва преди седмица открих този сайт и той е невероятен. Задълбочено проучвам всички видеоклипове и връзки. Мога да ви гарантирам, че вече имате всичко, от което се нуждаете, точно тук, за да започнете, да започнете да учите и след това да задавате много конкретни въпроси за евентуално възникналите "информационни пропуски".
Успех и не се колебайте да се свържете с мен, когато и да е. Можем да се учим заедно.
Ако тепърва започвате, дори нямате стъклени съдове, препоръчвам ви да си купите комплект за стъкло Vevor от Amazon за 120 USD и комбинирана нагревателна плоча/щайга за 100-200 USD. Можете да направите почти всичко с тези две първоначални покупки на оборудване
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Аз съм в малък мащаб, така че един литър RBF. Вземете RBF с три гърла, един литър, допълнителните гърла ще ви бъдат полезни. Вземете няколко тапи, за да запушвате гърлата, когато не ги използвате. Вземете и еднолитрова разделителна фуния, за предпочитане с PTFE (пластмаса, а не стъкло) спирателен кран. Винаги махайте спирателния кран след почистване, докато се суши, иначе може да се заклещи и е истинска мъка да се разкара. Трябваше да изхвърля една разделителна фуния, която беше "стъклена", запечатана плътно. Никога повече.
 
Top