Синтез на LSD от ерготамин

ieatfungi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Yoyoyo може ли някой да ми помогне да намеря някакви лекарства, съдържащи ерготамин тартарат или съдържащи ерготамин в САЩ? Всяка помощ ще бъде оценена ;)
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Имали ли сте някога късмет
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
3 грама лсд дават 20000 до 30000 дози , извинете ме за моя noob въпрос, как са отделили това точно малко количество, за да замажат на 30000 дози?
Tnx за всеки отговор
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Като се направи разтвор в дестилирана вода или етанол. всяка 1/4"×1/4" таб от блотера може да побере х количество течност
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Началник Купувам разтвор на LSD, 100 mg в 5 ml водка и искам да го съхранявам за неопределено време. Имам някои въпроси..
По-добре ли е във фризера или в хладилника?
-Необходимо ли е към разтвора да се прибави балонче аргон или азот и празната горна част на капкомера да се напълни с инертен газ или вазелин, или нещо подобно?
-Да се сложат няколко мг EDTA?

Благодаря!!!

Искам да съхранявам с години.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Съхранявайте съда плътно затворен. Съхранявайте на хладно (използвайте фризер с температура -17-20 *С), сухо място в добре затворени съдове.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Благодаря, човече, така че не е необходимо да правя нищо от това, което съм описал?
Разтворът на водката се херметизира във фризера и нищо повече?
Ако в капкомера има малко пространство с въздух, защото не е пълен, не е проблем?

с любов
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Мисля, че това би било достатъчно.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Как мога да създам инертна атмосфера? Какви устройства са ми необходими?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Тук съм илюстрирал класическа постановка за реакция с инертен газ. Можете да проследите потока на N2 към кондензатора, където в крайна сметка се изтласква, като се гарантира, че малко или никакъв кислород не може да влезе. потокът трябва да се калибрира така, че азотът да не изтласква продукти на реакцията или разтворители, които не искаме да изтласкваме, за тази цел между бидона и колбата може да се прикрепи мехурче, за да се визуализира потокът на газа. N2 се използва по този начин в официални условия, тъй като е лесно достъпен и евтин, но и лек, така че трябва да тече, за да не бъде заменен с атомосферен въздух.
Необходимо е само да използваме въображението си, за да приложим това в любителската си среда. газ, който е инертен и за разлика от N2 е много по-тежък, е аргонът, той е по-скъп и се среща много по-рядко, но е наличен. аргонът може да се използва по този начин, като само напълните реакционната среда с помощта на канистра и по желание издърпате вакуума в края на кондензатора и напълните отново с аргон.
 

Attachments

  • dNe8Jh2ZEt.png
    dNe8Jh2ZEt.png
    7.6 KB · Views: 238

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Много ви благодаря за информацията
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Може ли да се използва метилов естер на лизергиновата киселина вместо ерготамин?
Ще може ли основното условие да хидролизира метиловия естер?
Ако това работи, останалата част от процедурата ще бъде същата.
Използването на метил лизергат би направило синтеза на LSD наистина лесен за употреба и евтин.
Всеки съвет е благодарен😉
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Да, можете да хидролизирате при същите условия, за да отделите допълнителните групи
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Благодаря за потвърждението, може да опитам в бъдеще, когато ще имам някакви пари, които да инвестирам в процеса😉
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
@G.Patton

Здравейте, може ли ерготамин тартаратът да бъде заменен с "Дихидро ерготамин мезилат --> 6190-39-2"?

Коригиране на моларните съотношения и други подобни (очевидно).

Може би ще се получи мезилат на диетиламид на лизергиновата киселина (LSD )? Или греша?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Да, можете да
Няма да получите LSD мезилат, ако просто замените ерготаминовата сол. Трябва да смените киселината в последната стъпка. Не съм сигурен, че можете да получите LSD мезилат на практика.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ако е направен по начина на химиците, би трябвало да завърши с nor-LSD, но не и с мезилатната сол. Тъй като продуктът е по-близък до неутралния (амид), но по-основен от LSD поради факта, че има протон вместо метил върху азотния атом на хинолиновата част.
 

NoraJean

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Някой знае ли как да се снабдя с ерготамин?
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте,

Какъв разтворител бихте използвали за целите на рекристализацията на хидрата на D-лизергиновата киселина? Етилацетатът би ли бил подходящ?

Също така имам подобен въпрос за рекристализацията на тартарата на диетиламида на лизергиновата киселина, ако има други разтворители, в които солта би имала подобна разтворимост на метанола?

Благодаря ви много
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton мога ли да използвам нещо друго освен диетилов етер (Et2O) в стъпка 1 за промиване? Благодаря
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Диоксан и, вероятно, петролен етер.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
а за d-винена киселина 147-71-7 или 87-69-4 е правилният CAS? Благодаря
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
d-винена киселина cas 147-71-7
l-винена киселина cas 87-69-4
Лесно се търси в Google ;)
 
Top