Производство на ДМТ с натриев формалдехид бисулфит и триетилов амин?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
8 g NaBH4 се суспендира в студен DCM, добавят се 40 ml ледена оцетна киселина на капки и разтворът се оставя да се разбърква, докато спре цялото отделяне на водород.
В друг рбф 10 g 5-метокситриптамин се разтварят в DCM. Към rbf са добавени 8 ml триетиламин, 21,2 g формалдехид-бисулфитен адукт и сито 4А.
Rbf се оставя да се разбърква в продължение на 10-15 минути, за да може реагентите да се кондензират, след което на капки се добавя направеният преди това натриев триацетоксиборохидрид.
Това се оставя да се разбърква в продължение на около 24 часа. Реакцията беше потушена с капково добавяне на 15% разтвор на KOH и беше направена проста аминова обработка, за да се получи продуктът, който кристализира без проблеми. Използвайки натриев триацетоксиборохидрид, винаги получавам 90%+
 
View previous replies…

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Има ли изискване за температура, когато се занимавате с това? Предварително ли загрявате дсе в микровълнова фурна като Хамилтън?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Наясно сте, че по този начин се получава 5-MeO-DMT, а не DMT, нали?

Съмнявам се, че действително сте опитали самата процедура, както твърдите, че сте направили. Няма никакъв шибан начин случайно да сте направили вместо това 5-MeO-DMT и да не сте забелязали.

Давай, човече. За ДМТ ти трябва триптамин. За 5-MeO-DMT използваш 5-метокситриптамин, специално поради метокси групата в 5-MeO-DMT...
 

huanf

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 18, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Братко , успокой се, ти нямаш абсолютно никаква представа какво имам предвид, когато те питам, това означава "този метод работи с 5-метокситриптамин вместо с триптамин, нали?" По същия начин Хамилтън каза във видеото, че използва триптамин, но аз видях, че разтворът нямаше цвета на триптамин, и опитах тази процедура и тя не работи, а ти спомена същата процедура с 5-метокситриптамин." Сега сме наясно? трябва ли да ти доказвам ?!!Не бъди подозрителен, когато не знаеш нищо
 

Attachments

  • VwPdbCOF5k.jpeg
    VwPdbCOF5k.jpeg
    4.5 MB · Views: 239
  • 8Hl7AGFSiM.jpeg
    8Hl7AGFSiM.jpeg
    4.5 MB · Views: 229
  • hyLW6M8Kx7.jpeg
    hyLW6M8Kx7.jpeg
    4.6 MB · Views: 231
  • Md3CTjGAFK.jpeg
    Md3CTjGAFK.jpeg
    4 MB · Views: 238
  • 7VoGCWrJix.jpeg
    7VoGCWrJix.jpeg
    4.2 MB · Views: 238

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Правите ли 5-мео -дмт с този метод ? В клипа Хамилтън използва дихлоретан, а фактът, че използвате метиленхлорид, не реагира с метиленхлорид ?? Той също така използва микровълнова фурна
Можете ли да обясните по-подробно метода на екстракция? За повече подробности (Хамилтън взема ДМТ, като използва метода на кристалния фумарат) Благодаря ви
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Искам да синтезирам и натриев формалдехид бисулфит, но не мога да намеря начин да го синтезирам. Имате ли начин да синтезирате това вещество؟
Благодаря ви.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Дихлоретанът е превъзходен разтворител за това. Просто не го имах под ръка.
Реакцията се случва само с крайния продукт (Третичните амини са много по-податливи на атака от DCM) и при малки количества.
След като потушите реакцията с 15% KOH, прехвърлете всичко в делителна фуния, отделете органичното, промийте с разреден KOH, наситен NaCl, изсушете с MgSO4. Дестилирайте DCM, екстрахирайте с врящ хептан и поставете във фризер :)
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
А 5-мео-дмт се синтезира?
Мислех, че този метод не работи с максамин и е само за триптамин.
Чистотата на 5-meo-dmt добра ли е?
И може ли да се използва мексаминов хлорид? благодаря ви.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
.
А 5-мео-дмт се синтезира?
Мислех, че този метод не работи с максамин и е само за триптамин.
Добра ли е чистотата на 5-meo-dmt?
И може ли да се използва мексаминов хлорид? благодаря ви.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Искам да синтезирам и натриев формалдехид бисулфит, но не мога да намеря начин да го синтезирам. Имате ли начин да синтезирате това вещество؟
Благодаря ви.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Разбира се, че можете да направите 5-MeO-DMT по този начин... защо да не го направите? Да, 96%+ чистота лесно. Ако имате мексамин hcl, трябва да го освободите, да го извлечете с DCM и да го изсушите преди употреба
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
100 г параформалдехид и малко количество KOH са добавени към 200 мл вода при 70 С. Това беше оставено да се разбърква в продължение на един час и след това постепенно беше добавено в рбф със 100ml вода и 150g натриев сулфит.
Това отне малко повече от час и след като беше направено, се остави да се разбърква в продължение на 15 минути. Разтворът се концентрира и се охлажда до 0°С с ледена баня. Добавят се 80 ml EtOH и съдът се разклаща, за да започне кристализация.
Кристалите се филтрират и се промиват два пъти с филтрата. Кристалите се изсушават в продължение на няколко часа във фурна.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Благодаря ви. Само с формалдехид 37% Как да направя това Мисля, че в първата стъпка преобразувате параформалдехида във формалдехид.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Направихте ли формалдехиден бисулфитен адукт с 37% формалдехид, как се получи?
 
View previous replies…

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Добавих натриев бисулфит към 37% формалдехид и го изсуших с топлина. Температурата на топене е около 190 градуса.
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Колко натриев бисулфит сте използвали? ако искам да направя формалдехиден бисулфитен адукт от 100ml 37% разтвор на формалдехид, колко ми е необходимо?
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Можете да продължите с моларното съотношение, но аз излях 5 ml за един грам и след това го оставих да се изпари на нагревателя.
Можете да тествате този тест и да получите температурата на топене и да ми съобщите
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Дали натриевият бисулфит реагира с формалдехид и не оставя натриев бисулфит? Донякъде се притеснявам за остатъците от натриев бисулфит
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Когато се опитах да получа температурата на топене на веществото, около половината от веществото се топи при 190 градуса, а не половината, може би някоя част не е реагирала, не знам защо
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Използвате ли суровини на Merck?
 

Tryptamine

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
3
Имам един продукт от sigma-aldrich той беше малко скъп използвам химикал от доставчик на химикали.
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
Точно така, можете просто да добавите натриев сулфит направо към разтвора на формалин и да направите обработката, както е показано. Или го пуснете в излишък от формалдехид и дестилирайте водата + формалдехида и ще останете с вашия адукт.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
За един грам необработен продукт,
Колко милилитра врящ хептан са необходими ?
 

simplechemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
17
Reaction score
16
Points
3
~30 мл
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Здравейте, направих реакцията, накрая разтворителят беше отстранен при стайна температура, но изсипах жълтото масло в горещ хептан, защо не се разтвори?
 
Top