Много въпроси относно синтеза на MDMA и други наркотици от начинаещи.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Здравейте! От няколко дни разглеждам този сайт в търсене на знания и опит ! И съм наистина много щастлива, че намерих толкова много! Така че благодаря.

За колкото винаги си задавам някакъв въпрос, който би могъл да помогне на друг човек, който като мен една кутия за експерименти, са любопитни да научат. Така че тук е списък с въпроси! Ако не можете да отговорите на всички тях, това е абсолютно несериозно и аз вече ви благодаря, че сте взели предвид молбата ми!

Къде да науча цялата лексика на синтеза ?, Можах да видя темата на "G.Patton" на лексиката и пълна със съвети, така че благодаря на него за тази част. Притежавам "Наръчник за оцеляване в органичната химическа лаборатория", мислите ли, че е добра отправна точка, за да започнем от теорията към практиката? Има ли някои глави, които са по-важни от други? друга книга, която да препоръчате за работа върху теорията ?

Къде мога да намеря доставчици? Видях във форума някои продукти, за които не бях чувал и които, ако потърсите в клиринговата мрежа, са изключително скъпи и регулирани. През китайски или индийски пазари ли минават, както прочетох? Има ли някакъв риск на митницата?

Видях и частта "Списък" на форума, необходимо ли е да се търси тук, достатъчно ли е да се копира и постави името на съставката, за да се намери, от своя страна тази част остава неясна за мен

Как да разбера кой е най-добрият път за синтезиране на даден продукт (например MDMA) видях нещо в 4 начина за синтез ? как да избера един от тях?

Благодаря ви, че отделихте време да прочетете и в най-добрия случай да отговорите!

Може би английският ми език не е ясен, така че ако не разбирате нещо, кажете ми го.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Смятате ли, че това е добра отправна точка за започване на пренасянето на теорията в практиката?
Не знам, шефе. винаги е добре да получите някаква практика в уча, но се уверете, че разбирате реакцията поне в термините на екзотерма/токсичност. имам малки постоянни белези, които просто мизаха окото ми, носете си пипе.
Има ли някои глави, които са по-важни от други? друга книга, която да препоръчате, за да работите върху теорията?
Бих започнал с видеоклипове в youtube, може би crash course chem, nile red, chemplayer, nurdrage, cody's lab и след това, ако искате повече, след като имате кратко разбиране, потърсете курса на местния университет за бакалавърска година 1-2, всички основни предмети като органична химия, аналитична химия трябва да имат свой списък за четене. не мога да препоръчам конкретни неща, защото съм учил на друг език.
Къде мога да науча цялата лексика на синтеза?
Просто прекарай време в четене на форума, книги, статии, ще кликне, ако си достатъчно отдаден и готов.
Къде мога да намеря доставчици?
Зависи от къде си. ес има доста гадни закони за прекурсорите, можеш да танцуваш в кръг около тях. ако случайно си от ес Полша има всичко извънборсово, мога да назова няколко имена на четири очи, за да не ги компрометирам, повечето от тях могат да ти доставят желания продукт, дори и да не са в списъка. Купуването тук на форума от реномирани момчета също е добро, малко по-скъпо, но добро. САЩ / Азия / Африка (lol) idk, бих внимавал за продавачите на EtNO2 ebay в САЩ tho, чух слух, че са медоносни.
Дали минавате през китайските или индийските пазари, както прочетох? Има ли някакъв риск на митницата?
Отново зависи от местоположението ви и законите за внос от Китай.Докато прекурсорът, който внасяте, е законен, не би трябвало да има проблеми, може да се появи на някои радари, но намалете това чрез степени на разделение, фиктивни кутии, пуснати на случайни места, бъдете креативни.Индия бих избягвал, ако не съм индиец.Индия е добре известна с кетамин и всичко извънборсово.

Как да разбера кой е най-добрият път за синтезиране на даден продукт (например MDMA) видях нещо в 4 начина за синтез ? как да избера един?
Зависи от това какви прекурсори имаш, какво оборудване и стъкло имаш, това е въпрос, на който трябва да си отговориш сам, или поне да предоставиш някои по-подробни данни. но MDMA е доста напреднал синтез, можеш да отидеш на MDA, пиперонал или ванилин ще е трудно да се получи (омега гледани). или може би първо да научиш Al/Hg амфетамин P2NP редукция (прикачен), включва много основни понятия. винаги чети saftey data sheet на това, с което работиш. също така разгледай мефедрон.

Надявам се, че това ще помогне, защото съм жаден.

Д: Също така добри канали за обучение по YT: Chemical Force, thoisoi2, Explosions & Fire, Extractions & Ire, John Black Super Chemist
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Благодарим ви за отзивите и съветите! Мисля, че това може да донесе много на начинаещите като мен. Харесвам този форум заради самия образователен аспект, който може да ни донесе. Мисля да започна с каналите, които препоръчвате, като същевременно продължа да дешифрирам "наръчника за оцеляване в лабораторията по органична химия". Мисля, че ще започна да купувам директно от хората във форума и ще видя за Полша.

P2P редуцирането на амфетамин може ли да се прави от начинаещи? Мефедронът ми прави окото като МДА, който познавах само по име.

Наистина е хубаво, че успях да отговоря! надявам се да пиеш. мога ли да се свържа с теб за Полша ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
P2P (ограничено и наблюдавано) -> амфетамин не е толкова ефективен в малък мащаб и идва с примеси(formetorex) , само 30% добив. но това е основният метод в Европа. този конкретен маршрут и примесите, които носи, карат европастата да мирише и да се усеща като европаста. аз лично бих пренебрегнал този маршрут, запазете го за метамфетамин или когато имате малко повече опит в изолирането на вашия продукт. този метод има тема тук, наречена синтез на леукарт от Уилям Д.

P2NP (Не е ограничен, но се наблюдава) -> Amph. е по-добър маршрут (в повечето случаи) , можете да минете по много начини, редукция с AlHg, с борохидрид, RedAl, ако сте милионер. има още много, но тези са по-конвенционалните.

Помислете, решете къде искате да отидете, вижте какво е достъпно за вас и какво още ви трябва и аз ще ви насоча към правилния търговец, който ще го има на 100%.
Също така, прочетете Pihkal на Шулгин, поне входа на MDA. разберете системата : съответстващ алдехид -> съответстващ нитропропен -> редукция до желания амин
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Бих искал да знам и повече. PM :)
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Пиперонал добър начин да се направи мдсма
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Най-добрият начин да започнете за начинаещи е YouTube. Проверете някои от страхотните химитубъри там, като NileRed, Doug's Lab и Thy Labs. Ще откриете още и още, докато вървите напред.

След това започнете да правите синтези на вашите прекурсори и реактиви. Намерете това, от което се нуждаете, потърсете видеоклипове за синтез в youtube (там няма да намерите никакви публични видеоклипове за синтез на наркотици, с изключение на потребителя "Higgs Bosson", но той ще изчезне съвсем скоро) на прекурсорите и започнете оттам.

Ако ви трябва сярна киселина, вижте как се прави от акумулаторна киселина или чрез елктролиза на натриев метабисулфат. Ако ви трябва азотна киселина, направете си я сами от сярна киселина. Ще ви трябва абсолютен етанол. Набавете си чист, хранителен етанол и го дестилирайте до максимална концентрация, след което го изсушете с подходящи техники за сушене. Направете си сами сушилни агенти. Опитайте се с нитроетан, но първо ще трябва да направите натриев нитрит от натриев нитрат. И така нататък ...

По този начин ще научите основните лабораторни техники, речника и ще се запасите с химикали за пробни опити, без да поръчвате гледани химикали. Често пъти хемотуристите обясняват и химичните реакции и ако сами изучавате малко химия, тези обяснения скоро ще ви бъдат разбираеми.
След като се справите с пробните изпитания в малък мащаб, имате избор да се подсилите и да започнете бизнес. Тогава ще трябва да намерите доставчици на готови наблюдавани прекурсори, които са 100% надеждни. Но това е друга история.

А когато избирате метода за синтез на крайния продукт, просто изберете този, при който можете да получите или синтезирате реагентите и при който има добър добив.
Ако искате да получите амфетамин, направете пътя P2NP/NaBH4/CuCl- и си направете собствен P2NP от бензалдехид и нитроетан. Например.
 
Top