Максимална температура за рекристализация на кокаин с етанол

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
А/Б екстракция, сега това е сериозна работа. 😂 да можеш да направиш такава е като да си завържеш обувките, задължително е, но аз избягвам да го правя. Миналия месец направих А)Б на някакъв метамфетамин и го утаих чрез hcl, капнат в сярна киселина, а разтворителят беше нафта. Направих го на 5 г вече изпушено кафяво вещество, което всеки път изсипвам от тръбата. Беше просто домашна работа за обгазяването, което никога не съм правил преди. При това положение мога да изкарам всичко от кокаин без А/Б. Едно тройно промиване с хлороформ метиленхлорид, дори премахва левамизола от hcl, без да е необходимо да го неутрализира
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Този документ изглежда е изтрит от интернет. Може би не е преминал през партньорска проверка. Жалко. В негово отсъствие ще ви представя този документ , който е документът, който всички цитират от "списание Микрограм", когато говорят за разделянето на левамизол/кокаин. Таблица 1
QQYxT13ELB

След това ще ви представя този документ от Journal of Analytic toxicology, в който се казва, че 79% от пробите от незаконен кокаин, съдържащи PTHIT (левамизол/декстрамизол), съдържат 30% или по-малко w/w, а 93% съдържат 40% или по-малко PTHIT спрямо кокаин hcl.
IgcPwL5AB6

Така че 79 % от пробите биха съдържали 4,1 % или по-малко PTHIT, а 93 % от пробите биха съдържали вероятно по-малко от 8 % PTHIT, след като са започнали от 30-40 % след само едно промиване на HCL с хлороформ. Тази точка от данни е получена чрез изчисляване на медианните стойности между точките от данни 30 % и 50 %, за да се направи оценка за точката от 40 %.
Сравнявайки данните за 5 промивания с хексан в същия документ, може да се направи обосновано заключение, че последващите промивания с хлороформ биха подобрили тези стойности още повече.
Затова поддържам позицията си, че промиването с хлороформ и вода на hcl солта на кокаина е подходящ метод за извличане на левамизол от нея.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Имам въпрос, който може би вие можете да ми разясните тук с вашия опит. Веднъж имах малко кокс със сериозно изключително качество. Сигурно беше по-добър от рибена люспа, но това може би е субективно. Знам, че идваше от източник в Карибския басейн. Беше бледожълта на цвят. Беше суха, но консистенцията ѝ изглеждаше някак влажна, като мек сняг, можеше да се притисне на бучки. Имаше бучки с консистенция на изсъхнала глина. Беше прахообразна/зърнеста, но и като масло - съжалявам, че просто е трудно да се опише, не съм виждал нищо подобно отново. В гадинката имаше дори малки прашинки мръсотия и жилав материал от растителни стъбла - говорим за "суровост." Сега не казвам, че не може да е фалшифицирана, но сериозно се съмнявам в това.

Затова си поиграх с него, като любопитна котка, каквато съм. Реших да хвърля малко с малко вода в една лъжица и да сготвя камък. Без сода за хляб. Гадината се омаза равномерно и светкавично се превърна в скала още по-бързо, дори нямах време да си помисля да се опитам да я групирам със стотинка или да я шокирам с нещо студено. Както и да е, малко съм объркан от това, което казвате за разбиването на молекулата/"омасляването" с излишна топлина. Това ли се е случило и част от него е останала като сол на HCl във водата? Защото не съм добавила никаква основа към нея? Това винаги ме е обърквало. Оценявам ви, момчета, благодаря ви.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Фактът, че се е превърнал в масло и се е отделил от водата, е ясно доказателство, че е бил базов кокаин. Мръсотията и растителният материал означават, че по принцип е трябвало да бъде този продукт. Чие е името, зависи от това къде се намирате.https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Упс, прецаках се тук... Бихте могли да го помиришете/изстреляте. То се разтваря във вода. Познавах пушачи, които трябваше да го варят, ако искаха да го пушат. Не беше ТОЛКОВА мръсно, беше по-скоро рафинирано, но тук-там в него се забелязваше органичен материал. Мисля си, че "рибената люспа" вероятно е рафинираният, рекристализирал, пресован резултат от това, което е било.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Със сигурност обаче е бил на база или смесен с база, 10% или по-добре, което е теглото на hcl в сравнение с кокаина. Ами изгубих се. ТЕ е трябвало да го приготвят, но ти не си го направил. Но вие казахте, че сте го приготвили, без база, така че... Човек би трябвало да го загрее, за да го пуши. НО! Когато го пушиш, първото нещо, което се случва, е да го загрееш 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Ами аз съм изгубен. ТЕ трябваше да го сготвят, но ти не го направи. Но ти каза, че си го сготвил, без основа, така че... Човек би трябвало да го загрее, за да го опуши. НО! Когато го пушиш, първото нещо, което се случва, е да го загрееш 🤔 " WOT?

За мен това също има приблизително толкова смисъл. Както казах, то се разтваря във вода. Можеш да го смъркаш или да го стреляш. Аз го разтворих във вода, загрех го и то излезе и се разкачи за миг, без да добавям база.
Не можеш да го пушиш, без да го приготвиш, това искам да кажа. Аз не се занимавах с пушене, но хората, които познавам и които пушеха, трябваше да го приготвят като всеки друг прах, като обикновено добавяха малко сода към него. Може би е била смесена с основа и аз не съм знаел - какво ще кажете за сулфатна форма?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
В отговор на тази тема трябва да кажа, че в петък получих този боулдър (е, жена ми го купи за мен и ме изненада 🥰)
B5qNKmEhub

И съм до последния грам, а всяка прашинка от него сварих на крек и го запалих по-силно от всякога. Варих го няколко пъти, пресуших лъжицата и т.н. И като че ли не загубих някакво забележимо количество, така че сигурно е по-твърдо, отколкото очаквах.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Липсва ми да имам захарна майка ;].
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Получавам звънене почти при всеки удар от това нещо. Странно е, защото не е по-добър от обичайния, но буквално 9/10 беше yhe Jetsons, които прелитат на космически кораб и черни пичове, които говорят зад прозореца ми. Все още чувам хора. Разбира се, трябваше да пуша някакъв крек и метамфетамин, само за да накарам децата 8в автобуса. Не съм спал от 3 дни.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Получавам звънене почти при всеки удар от това нещо. Странно е, защото не е по-добър от обичайния, но буквално 9/10 беше yhe Jetsons, които прелитат на космически кораб и черни пичове, които говорят зад прозореца ми. Все още чувам хора. Разбира се, трябваше да пуша някакъв крек и метамфетамин, само за да накарам децата 8в автобуса. Не съм спал от 3 дни.
 
Top