Question Измерване за капсули

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Здравейте, компетентни хора.

Искам да инвестирам в малка машина за пълнене на капсули, но не съм сигурен как да се справя с определянето на размера на капсулите, които са ми необходими.

В момента вземам кристали MDMA, раздробявам ги на фин прах и претеглям 200 mg и пълня капсула с размер 2.
Правя това ръчно.
Производството за мен е в малък обем, винаги ми се налага да правя само по 1 или 2 стотинки наведнъж.

Въпросът ми е следният: как да определя какъв размер капсула да използвам, ако искам равномерно разпределение на MDMA във всички капсули?
Четох този пост /threads/capsulation.387/ и там има много добра информация, но предполагам, че трябва да знам плътността на тапицирания прах, както е по:
ZBh0wa5CIG


Така че, ако някой знае плътността на тапа на чист MDMA (добре шампанско в 84% предполагам), моля да ми каже, за да мога да купя правилния размер капсули и преса за капсули, тъй като капсулите с размер 2 не са пълни, така че моето дозиране ще бъде прекалено и неравномерно...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Здравейте, мисля, че е доста трудно да се намери такава информация. Имате предвид обемна плътност? Мисля, че е доста лесно и по-добре да я измерите сами.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Всичко, което по същество искам да знам, е какъв размер капсула трябва да използвам, за да вкарам надеждно 200 mg MDMA в нея, без да измервам индивидуално всяка доза.

Ако се измервам, трябва ли да изчисля обема на компресирания 200mg фин прах MDMA и след това да се опитам да го съпоставя с размера на капсулата?

Искам да кажа, че вече знам, че размер 2 е твърде голям, но дали да премина към размер 3 или 4 за 200mg сладка точка?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Вероятно има твърде много променливи, за да ви дадем универсален отговор без известна стандартизация. Количеството на действителния MDMA ще варира в една и съща партида за една и съща обемна проба от 200 mg, взета една след друга, освен ако не я смилате на топка до фин равномерно разпределен прах. Вие се движите по границата между това, че очевидно е достатъчно важно, че дори мислите за плътността на праха, до това, че не е достатъчно важно да измиете сафрола от него и да го смелите с топка и да го смесите с точното количество неактивен пълнител, че да е 200mg във всяка капсула, в която ще се поберат 200mg или повече.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Предпочитам да не го смесвам с нищо. Малки ръчно изработени партиди фино смлени (с пестил и хоросан) кристали от шампанско, хубав бял пухкав прах.

Моля, обяснете "няма достатъчно значение, за да измиете сафрола от него и да го смелите с топка и да го смесите с точното количество неактивен пълнител"
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Той е нечист и с цвят на шампанско, което обикновено означава, че в него има нереагирал сафрол, така че защо не го измивате?

С почистения си MDMA бихте могли да го смелите на топчета (каменна тумба с топчета или ВВ) с неактивен пълнител. Изчислявате колко пълнител да сложите, така че напълно напълнената капсула с какъвто и да е размер да съдържа 200 mg или изключително близко до това количество.

Това, което се чудя, е защо е толкова важно, че е 200 mg, а не "приблизително 200 mg". 190 или 210 ли са толкова различни? 200 mg е произволно число, избрано само защото е кръгло. Преувеличавате ситуацията, за да я подобрите леко, когато са необходими по-малко усилия и мисъл, за да я подобрите значително.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
А, благодаря ви.
Не искам да го мия, тъй като е достатъчно висококачествен и не искам да се бъркам в него и да си увеличавам разходите.
Що се отнася до 200 mg, да, това е произволно число и искам да го получа там/там, защото е добра по размер доза за всеки.
Мисля, че си прав и прекалено усложнявам нещата, особено като се има предвид, че те не са за препродажба, а единствено за приятели.
Имам аналитичен ум и обичам да изследвам как да правя нещата правилно. Ако имах лаборатория, определено щях да се опитам да я измия... Мислех, че 84% е толкова чист, колкото може да се получи MDMA (поне така ми казаха хората от GammaGoblin...)
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Да, усложнявате нещата. Стрийте си MDMA. Ако използвате допълнителни пълнители, смелете и смесете всичко заедно. Купувайте най-евтините препарати на капсули в аптеката. Отстранете всичко допълнително от капсулите и се опитайте да поставите своя MDMA в тях. Така ще определите размера на капсулите. след това поръчайте празните капсули според параметрите, които сте избрали.
 
Top