Разтопеният метамфетамин става син

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Какъв вид хапчета използвате?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Използвах различни видове и всички те станаха сини на стъклото Мисля, че правя нещо погрешно с реакцията или с почистването
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Здравейте, господине, знаете ли как да премахнете хлорфенираминов малат от таблетките псевдоефедринов хидрохлорид? Той винаги е толкова разтворим в същия разтворител, колкото и псевдоефедринът.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Според търсенето в най-изчерпателния форум за съобщения за производство на метамфетамин в историята (, архивът на кошера) "Смрадливата дрога" е резултат от хистаминовите блокери; лоперамид, хорфенимин и лоратадин Не се премахват от хапчетата с псевдоефедрин ( евентуално дори цели хапчета разклащат и пекат) и използването на желязо или мед може да доведе до зеленикав оттенък 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Как мога да почистя хапчетата от това ??
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Обикновено започвам да пиша и точно преди да натисна "return", правя 3 минути проучване, а проучването казва, че нещата не излизат лесно, което е логично, защото ако беше така, нямаше да са там
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
В кошера казват, че тетрахлоретиленът е правилното вещество
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
В кошера казват, че тетрахлоретиленът е правилното вещество
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Извършвам изследвания, откакто започнах тази тема...
Но нямаш по-малка сила на продукта сиһттр://....той просто има малко по-грозен вкус... така че това е някакъв ``първи световен проблем`` хаха
Благодаря ви за съвета ... ще съсредоточа изследванията си върху този тетрахлоретилен....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Здравейте, господине, имам същия проблем като вас. Как го решихте?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Здравей, братко. Сблъсках се със същия проблем като теб. Метаамфетаминът винаги оставя нещо синьо/зелено след опарване, а опарването с метаамфетамин мирише на горяща гума. Използвах метода на йод-субфосфорната киселина, не добавих червен фосфор, а времето за реакция беше 8-10 часа.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Като се замисля, след като се посъветвах с някои стари приятели, това се случваше само когато получавахме клъстър ебати разни хапчета с удължено освобождаване всичко с перо в него понякога неща от типа на Claritin Red hots generic много неща гадости от чужбина нямахме представа какво е, но там някъде имаше най-тъмносиньото, което някога съм виждал в живота си това нещо забравих маркетингова тема АКА Смърф, но последните няколко удара имаха вкус на горящи гуми, така че благодаря за изследванията на всички не съм мислил за този проблем от много години чувствам, че се доближаваме до решение
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ivbeen се сблъскват с него твърде много пъти аз пуша и това не е вкусно и дори не работи, както трябва
може би капсула и да я ядете не съм опитвал
Определено трябва да опитам да пуша еф след екстракт, ако се получи блу
тогава можете да опитате да отстраните и да проверите бързо, след което да отстраните след реакцията
дайте информация, ако сте премахнали thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Boom! Имате ли брато някои почистващи препарати за електроника и хлорирани почистващи препарати за спирачки. Винаги съм чувал за почистващия препарат за спирачки, но не знаех за какво го използват. Източник: https: //www.whatsinproducts.com/chemicals/view/1/177/000127-18-4
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Наистина си спомням, че всички говореха за 1,1,1 наистина мога да видя употребата си и аз я имах за спирачна течност и си говорех, че ебати токсичния задник
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Аз съм дебилен, вие говорите за спирачен клийн
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Аз също съм дебилен, но да, почистващ препарат за спирачки
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Имам МНОГО опит в тази област. Правех го нарочно, когато бях млад и глупав. Синьото (понякога яркозелено) пукнатина се дължи на хистамините, които се изтеглят заедно с ефедрина, когато изтегляте хапчетата с вода. Актифед (и генеричните лекарства) имат сини пукнатини. Histatabs (и генерични лекарства) са зелени. Можете да избегнете това, като изтеглите ефедрина в тулен (или друг) и го изхвърлите навън.

По онова време всички изпускаха хапчетата, така че аз винаги изтеглях ефедрина си с вода, за да се открояват нещата ми. Тогава научих за целия недостатък на "подписа".
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Здравейте, в момента има много пълнители за хапчета. Някои от тях са много трудни за отделяне. Малеиновата киселина е същото вещество като ефедрина. Как се отделят?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Така че не бях толкова далече и да, недостатъците на продукта с подпис бяха проблем Благодаря за приноса Бях от ерата на простото дърпане на вода тези дни определено свършиха
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Аз лично се наслаждавах на синьото или на по-доброто понякога беше толкова синьо, че изглеждаше черно и да видиш това облачно синьо стъбло беше доста разговорно в ремаркето да, специфичният вкус не беше лош, но винаги съм подозирал или топлина, или някаква хистаминова реакция така или иначе това наистина ме връща към 90-те години благодаря за историята ти
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
През 2010 г. в Канада се разпространяваше много метамфетамин, който при разтопяване ставаше син. Не толкова интензивно, колкото на снимката по-нагоре в темата, беше по-скоро прозрачно ледено синьо. Очевидно цветът се дължеше на някаква нова съставка, която започнаха да добавят към таблетките с псевдоефедрин на марката Reactine. Все пак беше добра дрога.
В твоя случай прилича на метално замърсяване, което съм виждал и преди, но не само при разтопяване. Влизало ли е в контакт с някакви метални инструменти в някакъв момент?
Възможно е да е и блокер, който е бил в таблетките с цел да обърка готвенето ви.

Дестилирахте ли маслото? Ако го бяхте направили, вероятно нямаше да имате този проблем. Трябва да го превърнете обратно в свободна основа и да го дестилирате. Всичко се оправя.
 
Top