Синтез на мефедрон (4-MMC) [2B4M, етилов ацетат, метиламин HCl]

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Можем ли да заменим

MA HCI на
МЕТИЛАМИН (моно) 40%
CAS.No: 74-89-5

Поръчано

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Ацетат
NaOH
Ацетон


Кажете ми, ако се нуждаем от още нещо ?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Да u може и не се нуждаете от нищо повече
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
🤔 така че някакъв домашен химик на сакати крака 8 прави метилазанов хлорид и го почиства толкова добре, че след като човекът освободи метиламина, ТОЙ ЩЕ БЪДЕ ПО-ЧИСТ ОТ РАЗТВОРА НА МЕТАЛАМИН НА СИГМА АЛДРИДЖ 40%? Извинете ме, от петък насам съм направил един унция кокаин, но ми е много трудно да повярвам в това. Аз съм, аде го няколко пъти направи хлороформ и дестилиран метанол t9 почистване ot и това не е къде близо дори 90% purit u
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Можете ли да опишете въпроса си с различни думи? Не съм сигурен дали не съм уловил иронията там :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Колко фребази губиш, когато се миеш с вода ?
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Защо u използвате methylamine hcl вместо 40% във вода?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Използвам HCL вместо AQ, защото обикновено AQ не са с толкова добро качество
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Затова ни разкажете повече. Ако депротонирате th3 hcl в разтворител, то тогава продуктите се намират в разтворителя. Солта, предимно може би малко вода? Значи трябва да използвате апарат за изсушаване и директно впръскване на газа, вместо да насищате разтвор? В противен случай е пълно със сол, недостигнат продукт и сега е мокро, което не би имало значение, ако разтворителят th3 е вода, но би разрушило наситен разтвор на метанол. Пропускам ли нещо?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Като цяло сте прави, това е този начин и това действие не е напълно правилно и това беше рискован начин, но това е 1-ва стъпка към постигане на по-добър добив, затова споделих опита си - някои хора имат проблем да получат добър продукт от aq 40% и тези стъпки са по-лесни и по-добивни - така че поне мога да вярвам, че това е по-добрият начин за тези, които имат проблеми да имат изобщо някакъв "добър продукт". Но, разбира се, има и продукти от леви реакции. Все още не съм се замислил как да се отърва от тях, вместо това мисля да демонстрирам по-лесния начин за предварителна подготовка на aq40% от hcl и да направя всичко в една стъпка на синтеза (за да получа 4mmc) или да използвам директно газ, както казахте по време на реакцията
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Бях направен по твоя начин всички химикали са чисти със сигурност, когато хвърля methyloamine hcl, смесвам всички масла без промяна на цвета стъклото е горещо, но маслото е зелена вода. Бях 4 път хвърля киселина хвърля във фризера и на следващия ден филтрира това което получава е прах изгарящ очите, мисля че е до 2б4м...
Бях направен по твоя начин всички химикали са чисти със сигурност, когато хвърлям метилоамин хкл, смесвам всички масла не променя цвета си стъклото е горещо, но маслото е водно зелено. Бях 4 пъти хвърлям киселина хвърлям във фризера и на следващия ден се филтрира това, което се получава, е изгарящ очите прах, мисля, че е до 2b4m...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Никога не съм получавал изгаряне на очите, но това може да предполага, че тахт 2b4m има, но защо не съм сигурен?
може би опитайте да прекристализирате вашия 2b4m на 1-во място и вижте резултата.
Също така можете да дадете малко повече време за екзотермичната реакция - общо 40-50 минути, за да видите.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Реагенти: 13.5g NH2CH3*HCl in 15 ml water 7.9 g NaOH in 20 ml water 11.4g 2-bromo-4'-methylpropiophenone 6 ml 37% HCl + 24 ml water 115 ml of toluene 225 ml water acetone Preparation: Към р-ра 11,4 g (50 mmol) 2-бромо-4'-метилпропиофенон в 25 ml толуол при 20 градуса С в рамките на 5 минути се въвеждат 6,2 g метилоамин в 35 ml вода (р-р на риска от изследователя 7,9 g NaoH в 20 ml студена вода към р-ра 13,5 g NH2CH3*HCl в 15 ml вода). Съдържанието на колбата се смесва при температура 20-25 градуса С в продължение на 16 часа (или в О градуса С в продължение на 24 часа). През това време сместа се излива в 150 ml студена вода. Тя се разделя по фази, като водната фаза се екстрахира с 2х20 ml толуол. Комбинираните толуонови фази се екстрахират с 3х25 ml вода и 2х15 ml r-rem HCl. Комбинираните киселинни фази се промиват с 2х25 ml толуол и водата се изпарява под вакуум до сухо. Останалата бяла утайка се пречиства чрез кристализация от 20 ml ацетон. съдържание на 4,8 g (45 %) мефедрон*HCl Какво мислите?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Не съм го извършвал по този начин, така че нямам мнение.
Изглежда, че са необходими много реактиви и добивът не е много висок
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Аз не съм нищо подобно на химик. Като гледам това и се опитвам да пресметна числата в ума си, изглежда, че вашият CH³NH²hcl е стехиометричен на вашия 2-b-4-mp. Спомням си, че преди това се чудех натоварване за някой друг математика прави тази същата реакция и разбрах, thiers и се върна на видеото и използваното количество е 4 пъти. Може би паметта ми ме подвежда, но има видео за тази реакция
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Не знам видео, знам до какво точно стига този синтез
но разбирам един важен момент:
1. обикновено не се получава чист продукт, много синьо/бяло/черно 20% добив?
Така че вероятно този метод е по-добър от този.
всеки, който е учил или е положил някакви усилия да научи, знае какво прави тази реакция
разбирате ли какво искам да кажа?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
но ofc уважавам такъв коментар :) неговия 1-ви
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Колко грама 2-йодо-4'-метилпропиофенон трябва да се използват в този синтез, можете ли да напишете цялото изчисление?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Същият
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Би било страхотно да разполагате с видеоклип на този синтез 😁
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Направени и покажете на всички хора форма форум
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Направили сте видеоклип? Съжалявам, че не разбирам.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Мисля, че е имал предвид "направете видеоклип и го покажете на всички хора от форума"
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
По този начин се допускат някои грешки.
Променям някои стъпки и получавам хубаво жълто масло, когато завърша смесването и няма нужда да смесвам 30 мин. е екзотермичен солват.
Казвате, че получавате зелен цвят и когато завършите измиването с вода, получавате жълт цвят Това е вашият проблем, защото зеленият цвят се получава, защото
Целият метилоамин не е реагирал и за това имате зелен цвят, моят е за сутрешна урина след приключване на реакцията
 
Top