Синтез на мефедрон (4-MMC) в разтворител NMP. В голям мащаб.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Вече направихме успешен синтез на 3cmc. Помощта беше високо оценена.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Моите поздравления, приятелю! Ти си най-добрият! След такъв голям успех в подчиняването на веществата, би ли споделил с феновете си своя уникален опит от този синтез? защото от около месец се опитвам да постигна оскъден, но успешен резултат в синтеза на 3cmc, но досега имах само фиаско. Вече опитах 5 различни разтворителя, лично изсуших ацетон чрез дестилация и с безводен магнезиев сулфат, но след подкиселяване и ежедневно излагане на стъклото 🥛с продукта на🌡️ -20⁰С, нямаше дори намек за кристализация. Кажете ми CAS номера на изходното вещество в началото, моля?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
метилен хлорид е по-добър според мен при 4mmc вярно 2h 40° но с 40° таулен е твърде малък температурата трябва да е по-висока от 50% т.е. 100g bk4 50g 4mmc + много примеси защото не почистваш маслото изобщо виждам че след кристализацията ще имаш някъде 40g може би по-малка ефективност аз получих 70% и 80% добив на метилен хлорид
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Моите уважения! бихте ли споделили уникалния си опит за получаване на 70% добив при синтеза на 4mmc в DCM? Това е изключително интересен резултат, поне за мен. Ще ви бъда много благодарен за просвещението.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
С 3 cmc ще се забавлявате повече
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Напълно съм съгласен с теб, приятелю. 3cmc по някакъв начин ми напомни за a-pvp по отношение на метода на изолиране и кристализация. Поради водата, в която е разтворен хлороводородът, те не кристализират веднага от разтворителя, а се утаяват на дъното под формата на мазна течност. a-pvp е червен, а 3cmc е радикално черен. Затова е необходимо внимателно да се декантира горният слой на разтворителя и след това тази вискозна течност да се изплакне с доста голямо количество ацетон и почти веднага веществата се утаяват. остава само да се филтрира и да се рекристализира.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Погледнах, нямаше синтез с перманганат и оцетна киселина.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Човече, интересуваш се от стария метод за получаване на Джеф от ефедрин или псевдоефедрин чрез окисляването му с калиев перманганат в кисела среда, нали? Много е просто. но не е ли по-добре да го редуцирате с водороден йод в присъствието на червен фосфор до метамфетамин? първо, ще се дрогирате по-дълго, и второ, този метод е по-малко вреден за здравето. Ако все още сте любопитни по този въпрос, тогава ми пишете тук в телеграма: @placeres_prohibidos. Ще ти помогна да решиш тези проблеми
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Съотношението между кетон и метил е неправилно. То трябва да е 1:2 или да е с лек излишък на метиламин. Използвали сте 1:1,6. Надявам се, че това е отговорило на въпроса ви. Може би и вие имате грешки в синтеза, но аз не бях там, така че не знам.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
но аз следвам според написаното в ръководството. добре, че се опитах да увелича количеството метил и да видя какъв е добивът. следвах точно стъпките във видеото.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Имам един въпрос, дали толуенът е по-добър заместител на бензена от ЕА, като се има предвид, че толуенът е много по-близък до бензена?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
не, не и ако желаете да се получи объркване на дъгата, което се превръща в по-разочароващо с всяка промяна на цвета
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Направихме нов 4mmc благодарение на bb форум форма помощ
 

Attachments

  • KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 594

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Съдейки по тази снимка, приятелю, със сигурност имаш талант за химията. Моля, приемете моите искрени поздравления. Ти си най-добрият Bro ✊😉 и ето моята първа мефедронова кръстоска. Само че по някаква причина хромът не ми позволява да вмъкна изображение... тъжно.🥺
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Честито на сър Уилям! Извърших синтеза на 3cmc от 2Br-3Clpropiophenon CAS 34911-51-8 в строго съответствие с това ръководство с единствената разлика, че използвах DMSO вместо NMP, но резултатът все още не е задоволителен. Стъкленица със смес от всички компоненти, посочени в ръководството, след подкиселяване до pH=6, е била във фризера в продължение на няколко часа при температура -20⁰С и дори не се наблюдават признаци на кристализация. Единствено на дъното на стъклото бавно се събира радикално черно вещество, чиято консистенция много прилича на използвано автомобилно масло. Имам въпрос към всички опитни потребители на този интернет ресурс и по-специално към експертите: каква би могла да бъде причината за моя неуспех, ако синтезът на 4MMC от BK-4 в обикновен DCM беше успешен и добивът беше около 50%? Ще бъда благодарен за всяко рационално и конструктивно обяснение.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
защото имам нужда от 2 разтвори и не го загрявам :p
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Извинете ме, господине. Неправилно ви разбрах: "Трябват ли ви два разтворителя?" и "Не ги загрявам?"... Нямам нищо против това, но моля, обяснете защо е казано: за синтеза на 3cmc с помощта на технологията за синтез на 4mmc, както е представена от сър Уилям, или става дума за вашия личен, успешен опит в получаването на 3cmc. факт е, че родният ми език не е английски и все още използвам услугите на външни преводачи при общуването с чужденци, така че е напълно възможно да съм ви разбрал погрешно. Не го приемайте за наглост, молбата ми да обясните забележката си към моя пост. Ще Ви бъда искрено благодарен!
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Каква е маята на мефедрон в грамове с този процес, като се използват количествата, както е споменато.
  • 2-бромо-4'-метилпропиофенон (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-метил-2-пиролидон (NMP; cas 872-50-4) - 20 L;
  • Метил амин 40% воден разтвор (cas 74-89-5) - 8 L;
  • Бензол - 20 L;
  • ацетон - 30 L;
  • Контрастен воден разтвор на солна киселина (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Дестилирана вода - 20 L;
  • Магнезиев сулфат (MgSO4);
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Ако сте направили добро 50%-60% - 20%, когато сте направили кристал
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
и защо искате да използвате бензен, ако използвате nmp? XD
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Избягвайте бензен, вместо него използвайте dcm.
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Прочетете раздела за реагентите, за да споменете синтеза.
Реагенти:

  • 2-бромо-4'-метилпропиофенон (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-метил-2-пиролидон (NMP; cas 872-50-4) - 20 L;
  • Метил амин 40% воден разтвор (cas 74-89-5) - 8 L;
  • Бензол - 20 L;
  • ацетон - 30 L;
  • Контрастен воден разтвор на солна киселина (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Дестилирана вода - 20 L;
  • Магнезиев сулфат (MgSO4);
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Вижте видеото брато добро
 
Top