Сравнение на методите за синтез на метамфетамин и амфетамин

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Можете ли да направите видеоклип на процеса NaBH4 нямам добра подготовка по химия, но наистина искам да науча този метод
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Имам няколко странични въпроса. Кои методи правят по-добри съоръжения. Не вярвам, че крайната молекула е една и съща. Тези п2п. Аз не. Знам с те са dooing. Но това просто не е така. Hollow. Псевдо. Никога не бих прекарала един ден в спане и. Ядене. Дори брезата беше различна от тази хипо различна от тази орто. Но имаше. някакъв стандарт. Този доста js добър за безделие. И дрънкане. Всякакви мисли
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ако си купувате "съоръжения", каквито има на пазара (а предполагам, че сте), мислете, че не повече от това
20 % от вашата "екипировка" е ИСТИНСКАТА ЕКИПИРОВКА
Зависи от това как търговецът обикновено ще намерите вероятно кофеин, креатин.
Друг фактор е каква киселина е била използвана за създаването на амфетаминова сол. Най-добре е ако е сулфиуринова 6 тогава бионаличността е най-висока ако е използвана ортофосфорна е по-малко авивалентна за вашите клетки. Ако е използвана лимонена киселина, ще можете да използвате супена лъжица, за да усетите някакъв удар.
Това е начинът, по който аз го виждам
всички методи, водещи до създаването на молекулата на Afreebase, как е била третирана и какво е било използвано за разреждане на вашия GEAR, зависи как ще ви подейства.
За мен чистият amf сулфат работи по същия начин без влияние на метода
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ако си купувате "съоръжения", каквито има на пазара (а предполагам, че сте), мислете, че не повече от това
20 % от вашата "екипировка" е ИСТИНСКАТА ЕКИПИРОВКА
Зависи от това как търговецът обикновено ще намерите вероятно кофеин, креатин.
Друг фактор е каква киселина е била използвана за създаването на амфетаминова сол. Най-добре е ако е сулфиуринова 6 тогава бионаличността е най-висока ако е използвана ортофосфорна е по-малко авивалентна за вашите клетки. Ако е използвана лимонена киселина, ще можете да използвате супена лъжица, за да усетите някакъв удар.
Това е начинът, по който аз го виждам
всички методи, водещи до създаването на молекулата на Afreebase, как е била третирана и какво е било използвано за разреждане на вашия GEAR, зависи как ще ви подейства.
За мен чистият amf сулфат работи по същия начин без влияние на метода
 
Top