Кристализация на метамфетамин и производство на лед

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
Съжалявам, но понякога истината трябва да бъде изложена ясно и просто, освен ако не искате армия от гневни хора, които се провалят в хобито си.

Производство на L-енантиомер? Като неактивния рацемат? Може да работи добре за корпорацията Vicks с онези малки инхалатори, но няма почти никаква практическа полза.

Няма "тайни" за производството на PEA. Прочетете McMurray, Clayden, Klien, Vogel, Zubrick. Всеки, който твърди, че продава "тайни", е просто продавач на змийско масло. В химията няма такива неща като "рецепти". Рецептите са рецепти за вреда на химика и на хората около него.

Да, от L-фенилизопропилметиламин може да се получат оптически чисти парчета с много усилия и загуби. Смисълът на това? Да се риташ в ядките без причина?

Не го приемайте като обида, а като конструктивна критика. Ако видя свинска глупост като "лед" от Р2Р без изолиране на декстро енантиомера и откровената трудност за това. Това са глупости. Рацемикът не е 'ICE', 'ICE' е D-Meth, който в миналото обикновено се синтезираше чрез хиралния субстрат ефедрин.

Искате "ICE" или R-Amph? Започнете с холандската резолюция и след това продължете напред
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Това е лед Рацемик, ми направен. кристалният метамфетамин не е лед.
 

Attachments

  • 9Ty35JjCNU.jpg
    9Ty35JjCNU.jpg
    1.3 MB · Views: 361
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Кой път използвахте, за да направите леда?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Здравейте, господине, каква разписка използвате?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
P2p маршрут, изсипете ацетон в основата)+,(добавете hcl 35%, 5.5.ph, и изчакайте да се евопорира, отнема седмица или повече. ако искате прахообразна форма, направете нормално без ацетон.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Благодаря ви. Мога ли да попитам също колко метамфетаминова основа, hlc и ацетон сте използвали?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Здравейте, господине, бих искала да ви попитам. Използвам HCL на капки до PH6, след което загрявам течността на 105 градуса и я изливам в тава и я държа във фризера. Но не се появяват кристали. Какъв е проблемът? Има ли някакъв друг начин за решаването му? Благодаря ви.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Скъпи приятелю, не е необходимо да го загрявате след подкиселяване. Каква концентрация на киселината HCl сте използвали? Добавяли ли сте киселината директно в свободната метанова основа?
P.S. Гледайте видеоклипа за производството на d-meth, който изпратих по-горе.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Моля, използвайте DM за други въпроси.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Орит благодари
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8

Уважаеми господин Бартън, в моята страна не се предлага ацетон, но може да се закупи ацетонов дегизировъчен препарат с чистота 80-85. Може ли ацетоновият деглуиращ агент да замени ацетона? Или могат ли да се използват други разтворители вместо ацетон по време на кристализацията?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, господин Джеймсън. Да, можете да използвате IPA. Освен това можете да пречистите ацетона чрез дестилация.
 
View previous replies…

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Много ви благодаря за отговора, поради ограниченията на лабораторните условия ще използвам (IPA) изопропилов алкохол. Още веднъж благодаря, сър!
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Господине, ако искам експертна помощ, как да се свържа с вас? Колко трябва да платя за това?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Можете да ми напишете ДМ безплатно.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Извинете, уважаеми господине, каква пропорция IPA е необходима за кристализирането на 100ML метамфетаминова основа?
 

roy308

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 12, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Необходимо ли е да се използва толуен/етер? Може ли вместо него да се използва dcm?
 
Top