Доклад за синтез на метамфетамин от амфетамин (с успешни и окончателни снимки)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ок :). Метиламинът обаче е доста лесен за синтезиране от самите тях. Но това, разбира се, е въпрос на мащаб.
И също така, разбира се: благодаря ви, че споделихте резултатите си! УЖАСНИ отломки, както казах. Колко време отне кристализацията и използвахте ли някакви специални трикове, за да ги получите толкова големи? Винаги, когато съм виждал такива отломки, те са били с изопропилбензамин. Така че свалям шапка!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Как брато. 😍😍сподели ми. как да направя така
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Поздравления, изглежда Джорджес!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
В последната партида получих най-чистите парчета, които никога преди не съм правил ;-) Така или иначе ще изпратя проба в лабораторията, за да избегна евентуални спекулации или съмнения, виждайки снимката.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Какъв е проблемът на хората с този продукт, той е с най-високо качество, има слоеве като счупени шисти, ако хората мислят, че е фалшив, имат камъни в главата си видът на счупени шисти идва само с чист метамфетамин D, а това изглежда така, сякаш е имало наистина бавна рекристализация, така че е направено с любов и време, а не прибързано или замразено с фреон или течен азот
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Уау Шефът на БТК изглежда, че една от вашите жертви има някакви документи, които казват, че сте лъжец. Имаше си говна тествани, така че това прави тази смела лъжа, която казвате тук, смешна и прави много ясно, че не трябва да продавате говна никъде. Вашият просто измамник. Просто вместо да ги призрака си мислите, че сте истински умни и им изпращате глупости. Не знам как ББ се чувства за измамници, но лабораторният тест ме продава, че никога няма да правя никакъв бизнес с вас и ако видя някой друг да прави грешката да ви се довери, веднага ще ги просветля. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"В какво се състои проблемът, че не би трябвало да можеш да разбереш, че те мамя?" "Не, не. Това ли имахте предвид. Не сте разчитали на лабораторията, а?
 

Us3rn4m3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Откъде се сдобихте с химикалите? Налични ли са в Унгария?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Можете ли да направите видеоклип
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
@Драгович

Казахте, че сте използвали маршрута на МЕК за P2P. Можете ли да разгледате моите проблеми и да ги сравните с вашия пробег?

ТУК.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8

Мога ли първо да тръгна по този път, а по-късно да го превърна в кристали?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Не, амфетаминовият сулфат или фосфат има само прахообразен вид.
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Изопропилбензамин това е фалшиво.
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Здравейте. вие сте моят герой. Брато.
Аз живея в азиатската част на страната. златен триъгълник.
Английският ми е лош. можеш да ми дадеш това просто видео по всички начини. Аз плащам за вас голяма сума пари.
Моля, РР.

отговори ми аз искам да ви дам моя контакт.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Увлечението ми по D-meth & D-amph вече е приключило, доколкото искам да опитам да ги пуша, за да видя за какво е шумотевицата. TBH от моята D-amph и D-meth направени n пушени е 100% SHIT и загуба на време. Най-добрият и единствен начин на приложение е оралният, що се отнася до амфетамините!

Дори и тогава да има достъп до фармацевтичен D-amph, той трябва да бъде чист D и не L Amph или Meth, наистина спука балона ми на b.s пълни шумотевица тук надявам се, че показва да не губи време n усилия за глупави идеи.

Ако искате метамфетамин, направете метамфетамин! Не губете добър Amph и реагенти, за да се превърне в метамфетамин, не си струва времето, усилията или разходитеһттр://!!!!

Единственото нещо, което научих, че е нещо, което знам от фрибазирането на HCl кока, е D-amph HCl, след като изсъхне, но все още е масло, незабавно ще кристализира, ако надраскате съда!!! 3 дни на масло, моят приятел baghead взе парче медна мрежа и надраска маслото на съда, и бум моментално прах.
Така че, ако сте се опитвали да накарате маслото да се превърне в прах в продължение на ден-два, надраскайте го със стъклена пръчка, метално острие от вида на всичко, за да предизвикате началото на образуването на кристали!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
От 400 таблетки декс 5 mg екстрахирани се получават по-малко от 3 g, D-amph HCl. И 1 г от тях за D-meth, Каква шегаһттр://!!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Проблемът ви е, че не сте изпушили нещо хубаво, иначе отношението ви щеше да е на 180 градуса.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Нямам нищо против вашия начин, но няма ли да сте по-успешни, ако преминете директно от p2p към метамфетамин? methylamin aq. е трудно да се получи в Европа, но (можете) methyla. hcl и naoh е почти без никаква вероятност тук.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Това беше по-скоро мисловно упражнение, отколкото опит за производство.
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Това е много впечатляващо, наистина хубави кристали, а с ограниченията във вашата страна, които споменахте, това е още по-впечатляващо.
 
Top