Метаамфетамин от ефедрин чрез йод и червено Р

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Много подробно обяснение, химик, сега имам 57% хидроена киселина, червен фосфор, йод, псевдоефедринов хидрохлорид и дестилирана вода. Можете ли да ми кажете съотношението на добавяне, температурата и времето на рефлукс?
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Не разбирам защо това е начинът, просто питам, защото по-добрият начин за мен винаги ще бъде E+P+H3PO4 85%<+... и нагряване до 110С и започване на постепенно намаляване на I според количеството E в реакцията, основно когато филтрирам реакцията в контейнер с толуол или ксилен и добавям смес NaOh с вода, така че да имам същата чиста свободна основа, която мога да филтрирам от сух NaOh, който перфектно абсорбира всички примеси след 2-3 пъти добавяне на смес HCl 32%<+ с вода за всеки път разклащам и отделям по-малка част, така че по този начин мога да направя по-красив продукт без рекристализация, но момчета, аз не искам да изглеждам като най-добрия умен човек на света, само попитах защо е толкова сложно, защото никога не съм опитвал друг метод, който знам, че го прави. 🙃 мир 🤘
 

fruithuntr

Don't buy from me
Member
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Така че дори не е необходимо да използваме рефлуксен кондензатор и можем да го варим само 1 час и половина, а не 24 часа? защо видеото е качено, ако времето за варене е грешно и той не е в рефлуксен кондензатор? това изобщо ще проработи ли? защо да се поставя фалшива информация, можем ли да получим по-добър метод, който да използваме, че този човек във видеото , как можем да направим реакция с рефлукс за малки партиди, като използваме продукти на ОТП или както се казва във видеото на Етис, дори не е необходимо да рефлуксираме, аз съм много объркан защо администраторът би позволил на този сайт да се използва такова калпаво видео
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Имате много критики с много въпроси ! Ако можете да се справите по-добре?. Нека да видим вашето видео!
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Хей пич, съжалявам, че просто не мислиш за мен, не е лошо, че съм наистина приятелски настроен човек и любопитен, но искам да знам защо толкова сложно и по-дълго и защо се използва толкова много йод и работи с хипофосфорна киселина, искам да направя някакъв мой видеоклип само за мнения от други хора с това хоби, но съм параноик, който публикува в етера 😶‍🌫️ мир 🤘
 

bigclit

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Може ли някой да ме свърже с метод на едно гърне, при който мога да получа всички материали лично. Idc ако накрая се окажа само с някакъв мръсен метамфетамин просто търся проект, докато съпругата е извън града за уикенда.
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Duuuude please you don’t do it, really exist many better methods what you can teach yourself, just for respect to cooking 🫠
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Нямам достъп до никаква форма на ефедрин, каква е неговата алтернатива? Знаете ли друг метод, моля, уведомете ме
 

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
можете да го синтезирате, да го извлечете от растения или да го купите под формата на лекарства без рецепта/по лекарско предписание, в зависимост от това къде живеете
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Опитах всички методи Не от лекарството, а не от растението Нямам достъп до никакъв вид ефедрин
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
в тук се казва рацемичен или синтетичен ефедрин. Можем ли вместо това да използваме псодоефедрин?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Може ли някой да отговори на този въпрос?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Доколкото съм проучвал, мисля, че ефедринът или псевдоефедринът под формата на хидрохлоридна сол работи успешно за тази реакция. Но все още не съм успял да намеря окончателна информация.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, сър.
Благодаря ви.

Имам въпрос.

Защо е под формата на прах, а не под формата на кристали?

Каква е чистотата на крайния продукт?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, защото това е рацемичен метамфетамин.
Чистотата му не е оценена от аналитична лаборатория.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Благодаря ви, господине.
Видеометодите и московските маршрути еднакви ли са?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Какви видеоклипове?
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
DCM / Дихлорметан / Метиленхлорид (едно и също нещо), реагира с вторични амини, за да се получи равно количество хлорометилхлориди и иминийхлориди. Те могат да реагират с останалите амини, бла-бла-бла. Скоростта, с която това се случва, зависи от амина, аз просто избягвам използването на DCM като разтворител, когато работя с амини от всякакъв вид.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Той е прах, защото просто трябва да се прекристализира. Това обаче е едно и също нещо: ако прахът е напълно чист и рекристализацията се прави само с естетическа цел (как изглежда), тогава той просто трябва да се разтвори и бавно да се изпари. Бавното изпаряване означава по-големи кристали; бързото изпаряване означава малки кристали, които могат да изглеждат като прах. Рекристализацията обикновено се пропуска и просто се предполага, че ще бъде направена, ако лицето иска да я направи, защото това може да бъде много персонализирана финална стъпка.

Ако рекристализацията се прави за пречистване, то след като се разтвори, трябва да се филтрира горещо, последвано от бавно изпаряване и обикновено всички молекули предпочитат да образуват решетката си с подобни молекули. Това означава, че всичко, което се опитва да бъде премахнато, ще бъде от външната страна на кристала, вместо от вътрешната му страна.
 

222mario

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Напълно нов съм тук , може ли някой да ми помогне с производството ?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Колко мл трябва да бъде стъкленият балон и колко трябва да бъде обратният кондензатор? Можете ли да отговорите?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
За какъв балон става дума? Стандартен рефлуксен кондензатор на Алианс, среден размер.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
В списъка има NH4Cl и H2SO4. Къде точно се използват те в синтеза? Благодаря за отговора.
 
Top