МЕТОДИ ЗА ИЗПРАЩАНЕ ОТ БРАЗИЛИЯ ДО ЕВРОПА (ИМ ОТ БРАЗИЛИЯ)

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, семейство им от Бразилия, Търся методи за изпращане на рибни люспи в Европа или страни, всеки, който търси добро партньорство или истинска работа, нека да се заемем с работа!
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
КАКВО?
Кока-кола от Бразилия звучи добре, но ако искате да го направите просто по пощата, също като моментален бюст на европейските митници
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Приятелю, имам нужда от методи за новини, аз нямам поща не е по-добрият избор !!!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Не са представени нови методи. Нуждаете се от партньори в Европа, които могат да пренесат стоките в компанията, под прикритието на легални фалшиви позиции.
 

Idontcarethatmuch

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 17, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
по мое мнение дребномащабното прекарване на кокс от СА към ЕС не е осъществимо за продължителен период от време. Вашата връзка тук скоро ще бъде разбита. Има причина картелите да са шибано богати и да няма много дребномащабни постъпателни контрабандисти.

Ако все пак искате да опитате, не бива да изпращате малки пакети по експресен път, частен поглед, със заявена стойност по-малка от 150 евро. Също така не го ликвидирайте и след това не го рекристализирайте в плат или нещо подобно или не го изпращайте в течно състояние, защото тогава ще е още по-камуфлажно.

Ако искате да го направите по-голяма операция, което също не препоръчвам, никога не бих се опитал да накарам бездомник в Европа да регистрира бизнес онлайн (би трябвало да е възможно в повечето европейски страни), включително EROI-номер, за който вероятно ви трябва и данъчен идентификационен номер на лицето. Не правете същото. Не наемайте тези момчета, които продават истински онлайн банкови сметки, защото знаят как да преминат през възможните процедури за проверка на самоличността. Никога не изпращайте дървени кашони с типични бразилски вещи в Европа чрез транспортна компания. Тогава вашият европейски партньор "просто" трябва да наеме транспортна фирма (на която трябва да плати с банкова сметка от тези онлайн момчета), която да достави тези кутии на място, където би се вместил камион с товарни кутии (т.е. пазар на едро).По-лошо би било да сложите вътре някакви технически неща, за да можете да проверите дали кутията е закалена. Освен това данните винаги трябва да се предават директно на вас, а не да се публикуват в неясен акаунт в Twitter...

АЗ БИХ ГО НАПРАВИЛ! ТОВА Е ДОБРА ИДЕЯ!
Honi soit qui mal y pense
 
Top