Първият ми синтез на мефедрон върху DCM. + снимки.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Радвам се да ви приветствам с добре дошли. И така, моят доклад за синтеза на мефедрон. пиша без настроение, защото в края на синтеза беше допусната грешка. за това ще научите в края на статията. и така всичко наред.

Имам тестер за 4 мм.

Той съдържаше метиламин, бк4, ацетон, дихлорметан и киселина.


QJMP9cpQYy
NtKEObzhq3
GQtITzeyFw
HYOnbdRl0W



И така, първа стъпка. Това е лесно.
Изсипете 100 грама bk4 в колбата (аз имах колба от 1 литър).


1XT7pQlMok







Отмерваме около 350 ml dcm

.
TmJq06RugI


след като bk4 се разтвори напълно в dcm

FEKvQae9OM


Добавяме метиламина на порции, така че температурата да не се повиши над нормалната. И така, налива се метиламинът, запушват се отворите и се поставя термометър...
JwCtWAh5Gs
TcYAx8yR63


температурата започна да се повишава от първата минута. great!!!!
След това ви очакват най-скучните часове. В моя случай - 2 часа и 30 минути (и не забравяйте да разбърквате и да гледате термометъра).

След като изтече необходимото време, поставете нашата колба и изчакайте ясното разделяне на слоевете.

MDB3qlZkNf
WbAnusvJ3N


и така слоевете са отделени, както можете да видите на снимката, нека преминем към изплакването.

Забравих да направя снимка. Е, това е шибано сложно. добавете 100-150 мл дестилирана вода, накиснете добре. горния слой на изхвърляне (в моя случай за екстракция) и така, докато миризмата на метиламин изчезне. на мен ми отне 4 измивания.


Това е, което трябва да се бракува. Добавих малко дихлорметан и добре разбърках и ето какво се получи.
H7CqDBXFv8


Вземете долния слой и го изпратете в основната масаһттр://....


стъпка на подкиселяване


H9J4Uh6uSM

Страхувах се от това най-много от всички и ще ви кажа, че не е напразно. тук моята синтеза и стигна до края. Наливах киселината много бавно и внимателно, като всеки път проверявах индикатора px. натиснах... добре, отново налях киселина, но вече по-малко... отново изчаках, проверих индикатора и в някакъв момент след следващите няколко капки реакционната маса стана с кехлибарен цвят. Взимам отново индикатора, измервамһттр://..... о, по дяволите!!! пероксидиранһттр://!!!! до около 0 или 1. сучаһттр://!!!!.

7WSjkNcwph



но това е всичко, хора, в този момент синтезът е завършен. така че бъдете много внимателни по време на етапа на подкиселяване. благодаря за вниманието на всички.
ако тази статия е била полезна, моля, дайте й голям лайк и коментар.

p.s


и аз също искам да изразя благодарността си към създателите на форума и неговия екип. този форум има място в горната част на първите. уникален сайт. и аз съм готов да ви помогна в неговото развитие. и особено заслужават внимание момчетата от "С" и "У", вие сте готини. благодаря ви за доверието и възможността да се докажете, но се случи това, което се случи. моя грешка. но човек се учи от грешките.
 

Attachments

  • CUJNswSEBj.jpg
    CUJNswSEBj.jpg
    287 KB · Views: 312
  • odn2lZvQAf.jpg
    odn2lZvQAf.jpg
    138.6 KB · Views: 280
  • LpYxUwV3QK.jpg
    LpYxUwV3QK.jpg
    263 KB · Views: 284
  • hFgryXLG3W.jpg
    hFgryXLG3W.jpg
    340.5 KB · Views: 267
  • Qasp2bzDrB.jpg
    Qasp2bzDrB.jpg
    244.7 KB · Views: 272
  • a3S7qZxwgL.jpg
    a3S7qZxwgL.jpg
    361.2 KB · Views: 319
  • tF0Jqnub4V.jpg
    tF0Jqnub4V.jpg
    354.9 KB · Views: 308
Last edited:

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Съжалявам. Забравих да сменя буквите в редактора на твоето потребителско име

и също така искам да изкажа благодарността си към създателите на форума и неговия екип. този форум има място в челото на първите. уникален сайт. и съм готов да ти помогна в развитието му. и особено внимание заслужават @William Dampier и @Marvin "Popcorn" Sutton момчета, вие сте готини. благодаря ви за доверието и възможността да се докажете, но се случи това, което се случи. по моя вина. но от грешките се учи.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Сгреших, приятели. Мисля, че той е жив. Минаха три часа по-късно.
 

Attachments

  • z27s3kIAqY.jpg
    z27s3kIAqY.jpg
    3.4 MB · Views: 348

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Предполагам, че използваният 2b4m е бил много мръсен
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Не, приятелю, бк4 беше най-чист. проблемът беше в моята прибързаност и непознаване на някои аспекти.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Вашият 2b4m има жълт цвят, това означава, че има примеси и след вашия меф все още има жълт цвят
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Както и да е, момчета, започнах добре, но в крайна сметка кутията се счупи. Така че първият ми синтез отиде на майната си.
Съжалявам. Но грешки се допускат и следващият път ще е по-добре.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Добра работа!
Много по-добре, отколкото ми се стори първия път:)
Да, случва се, някои нелепости развалят синтеза.
Това, че сте прекалили с киселините, не е от решаващо значение. Но сте нарушили малко протокола за синтез. Разбира се, това можеше да се поправи. Но бурканът се счупиһттр://....
Сигурен съм, че ще се получи следващия път. Основното нещо е да ни пишете и да питате, а ние ще ви дадем съвет.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
благодаря ви. да, бързината ми ме доведе до такъв резултат, съгласен съм с вас. за следващия път ще си купя допълнително оборудване, а именно магнитна бъркалка, защото да бъркам в ръцете си в продължение на 2,5 часа не е най-доброто нещо.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
За подкиселяването:
Опитайте с леденостуден HCI и капеща фуния, на всеки 2 секунди по 1 капка, използвайте магнитна бъркалка, за да държите RM в движение през цялото време и можете да сложите малко леденостуден dcm в IT, когато стане топло.
Работи добре за мен.
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
времето, в което правя мдма, оставям evertime база отстрани, когато той падне, можете да го вдигнете с базата, която имате отстрани ☺️
 

NewSwiftie

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Какъв е добивът по този метод?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Много страхотен приятел! Щастлив съм да видя, че всичко се развива така, както е трябвало да се развие. Много е готино да видиш, че първият опит е успешен, ( в по-голямата си част ;] ) и с малко тласък от страна на дамата на късмета. Колко често се случва един добре запознат химик да успее с първия си синтез, да не говорим за някой по-малко опитен? Грешките могат да бъдат нещо хубаво, ако не струват твърде скъпо. Най-малкото е чудесен учител. Опитайте се да бъдете възможно най-точни и подробни и записвайте резултатите си, а с течение на времето това ще повиши разбирането и уменията ви, за да можете да бъдете най-добрите, които можете да бъдете. Добра работа! Благодаря ви!
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Радвам се да чуя това, приятелю. да, понякога грешките ни мотивират да се справяме още по-добре.
 
Top