Нуждаете се от помощ относно синтеза на Mcat чрез пропио

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Здравейте,
Лично аз установих, че добавянето на целия разтвор на метиламин наведнъж действа най-добре и най-бързо, ако цветът на реакционната смес премине в непрозрачен, бледожълт цвят и остане така повече от 40 минути, аминирането трябва да е завършено и реакцията трябва да се потуши с дестилирана вода, ако й се даде повече време, може да се намали добивът, тъй като започват да се образуват странични продукти на реакцията, през това време трябва да има енергично разбъркване. Що се отнася до кондензатора, смятам, че той е излишен, тъй като в миналото съм използвал колона Vigrux и не забелязах никакви подобрения в сравнение с частичното уплътняване на колбата за реакция (никога не уплътнявайте напълно колбата за реакция, тъй като това може да доведе до повишаване на налягането), рефлуксният кондензатор е задължителен, ако планирате да нагрявате реакцията над 39 °C (в случай че DCM се използва като разтворител), аз не съветвам да нагрявате реакцията, а просто да я оставите да се случи, без да контролирате температурата.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, Хектор
Как можем да сме сигурни в качеството на нашия пропиоенон, ако нямаме никакви познания за това кой пропиоенон е оригинален и е ефективен в тази реакция
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Анализ на точката на топене, трябва да определите нейната температура на топене и да я сравните с известни стойности.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Възможно е да се използва аминиране в NMP или в DMSO, за да се намали времето на реакцията и е възможно да се увеличи добивът.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tnx bro
Сигурен ли си, че ако използваме dmso или nmp, можем да използваме повече methcathinone hcl ?
И на кой етап използваме тази алтернатива
Благодаря за отговора. ✌️
 
Top