Нуждаете се от помощ при синтеза на Pmk етилов глицидат към MDMA

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Здравейте на всички

Сега, когато маслото от сас е по-трудно да се сдобиете с него, pmk следващото най-добро нещо.

Любопитно ми е да знам дали някой има синтез, с който е работил за cas: 28578-16-7

Успях да превърна този восък в маслена форма, от която се получи 90%, като използвах hcl, киселина 37% и дестилирана вода, като въртях в продължение на 3 часа. не мога обаче да продължа по-нататък, тъй като имам само синтез от sas до mdma

Ще ви бъда много благодарен.

Наздраве
Love4mdma
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Аз пиша пм! :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Би било по-добре, ако всички консултации се провеждат публично, това ще бъде полезно за тези, които търсят подобна информация
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Можете ли да покажете снимки на PMK глицидат и полученото масло? И с какви реактиви разполагате?
 

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Няма да публикувам снимки директно от моите устройства, обаче ще ви изпратя нещо близко или точно.

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.OEw3JltVrzMX
Lq77nwtCwHaFx%26pid%3DApi&f=1

ето как изглежда pmk глицидатът, ако се раздроби, но по принцип е в жълта или тъмножълта светлокафява форма с восъчно усещане, втвърдена и оформена в контейнера, в който се доставя.

https://duckduckgo.com/?q=pmk+glycidate+oil&iar=images&iax=images&ia=images&iai=https://rjrorwxhjkjmlo5p-static.micyjz.com/cloud/llBpkKiillSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Цветът на маслото ще изглежда точно така. Тъмно, но ярко кафяво. Водниста маслена консистенция.

Не съм поръчвал от тези компании
просто използвам снимката като референция.

Hcl и дестилирана вода етанол са ре-агенти DCM се използва като разтворител
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Снимка на вещества, а не на устройства. Можете да изпратите
Снимка в интернет и така известните. Ние разглобяваме вашия синтез и чия е тя. U може да изпратите снимка в PM...https://duckduckgo.com/?q=pmk+glyci...lSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Защо се нуждаете от етанол и DCM?
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички, наскоро получих етилов Pmk-глицидат и се забих там, не получавам нищо от него, има ли идея как да го преобразувам ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
u разполагате с HCl aq. киселина? колба и гореща плоча, чаши и спринцовка какво ви е необходимо като минимум.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Благодаря ви за отговора. Мога да разбера как да го превърна в масло, но всеки път получавам не повече от 1 г, което е доста разочароващо. Може би има различен начин за използване на етил пмк? Защото аз използвах метил pmk преди и нямах проблеми.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Какво представлява този вид? Има вероятност да се наложи да реагирате с алкал, преди да направите пренареждане с киселина
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
^ Правилно. Восъкът е двустепенно преобразуване.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Можете ли да обясните процеса? Това би било от огромна полза 🙏
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Първо трябва да се сдобиете с натриева или потасиева сол. Наименованието на тази реакция е: сапонификация


След това тази натриева или потасиева сол се получава Следваща реакция - хидролизиране на киселината и се получава това, което искате
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
О, да, много ви благодаря, направих това и работи перфектно !
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Ура :) Успяхте!
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички,

Преди няколко месеца един приятел ме помоли да се опитам да му помогна с неговия експеримент за заобикаляне на прекурсора от неговия восък PMK. Целта му беше да го превърне в PMK масло за синтез на MDMA. Беше ми обещан процент от крайния продукт (MDMA moonrock), ако успея да му помогна да открие метода за превръщане на PMK восъка в масло, за да може да продължи производството - той има прилично голяма лаборатория, която беше в застой заради прекурсора.

Той разполагаше с много мъглява и неясна инструкция, която щяхме да използваме като ръководство за експериментиране на превръщането на восъка в масло.

Знаех, че в неговия лист с инструкции липсват ключови детайли още щом го прочетох, но се чувствахме уверени, че ще успеем да решим липсващите части.

След 2 неуспешни експеримента - успяхме успешно да преобразуваме восъка в масло от PMK, което той след това използва, за да започне отново производството си на MDMA.

Започнахме с 5KG восък и получихме 60%, а завършихме с 3L масло. Той произведе близо 3 кг MDMA с това масло и аз така и не получих обещания ми процент и той спря да отговаря на обажданията ми.

Така и не записах точните размери на поддържащите химикали, които използвахме по време на експериментите. Той подготви всички измервания, което се надявам да науча от този форум.

Имам много лоша краткосрочна памет, но ще направя всичко възможно да споделя какво научих от този експеримент.

От това, което си спомням, методът + химикалите + измерванията, които използвахме, бяха следните:

1) PMK восък - 5 кг / 5 литра (нагряхме твърдия восък до течна форма)
2) етанол - ?
3) дестилирана вода - ?
4) солна киселина - ? (капвахме бавно - бързо въртене във вътрешния съд на реактора в продължение на 3 - 4 часа, след като hcl свърши да капе)
5) DCM като разтворител
6) прехвърля се в ротационна изпарителна камера при 60°, докато се изпари целият dcm.

Резултат: 3 л масло от PMK (приятен аромат, светлокафяво-златиста течност)

Надявам се, че някой може да хвърли малко светлина върху моя проблем :

Бих искала да знам какви са точните измервания, които използвахме, и каквато и да е важна информация, която може да съм забравила и която е необходима за успешното повторение на метода за преобразуване на PMK восък в PMK масло за производство на mdma.

Всякакви знания и помощ по този въпрос са ми много благодарни!

Извинявам се за толкова дългия пост - благодаря ви за прочитането и очаквам всякакви отговори.
 
Last edited:

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Достатъчно справедливо. Нов участник в този форум. Оценявам отговора и това би трябвало да е достатъчно. Благодаря ви.
 
Top