Нуждаете се от помощ при синтеза на Pmk етилов глицидат към MDMA

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Проклятието 90% добив е солидно. Аз получих 62%, като използвах 1:1 dh2o, добавих 10% Naoh до ph 8, след 1 час добавих conc hcl, докато еволюцията на co2 спре, след което държах при 75c за 3 часа.

Какви бяха съотношенията на h2o и hcl, които използвахте? Чудя се дали доставчикът ми е гаден или рецептата ми е лоша. Успях да получа 75%, като използвах стария pmk glyc по горната рецепта
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

рецептата, която споменахте, звучи много подобно на тазиһттр://....

glyc : dh2o : etoh в съотношение 1:1:1 се смесват в продължение на 1 час, след което се използва hcl и се рефлуксира в продължение на 3 часа. Никога не съм опитвал тази рецепта, така че не знам какъв е добивът.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Същото се отнася и за синтеза. Прескочете няколко стъпки.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Сигурни ли сте в съотношенията?

Това определено беше рецептата, която следвахме - оценявам отговора ви.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
никога не съм го опитвал сам. просто споделям рецепта, която според мен е подобна на това, което питате. Сигурен съм, че има и други рецепти, в които се използват различни съотношения, което е нещо, което ще трябва да разберете и да видите коя работи най-добре за вас. Споделих също така моята рецепта, която дава 62% от восъчната маса, която според мен е по-проста от тази с използване на ето.

Можеш ли да опишеш твоя pmk? твърд ли е при стайна температура? цвят? тъмнокафяв светлокафяв? аз
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Благодаря за споделянето.

Да, восъкът му е при стайна температура, вярвам, че цветът ще бъде по-скоро в светлата част на кафявия цвят. Прилича малко на втвърден мед.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Здравейте,

Ще получа проба от CAS 285-16-7 и тя е жълтеникава течност, а не восък:
View attachment 4026

Значи сте тествали това съотношение и то е сработило?
glyc : dh2o : etoh в съотношения 1:1:1, смесени за 1 час, след това hcl и рефлукс за 3 часа
В какво съотношение е HCL?
Благодаря
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Това е восъкът на PMK, който използвах. Не съм сигурен дали успях да прикача снимка на восъка PMK, с който разполагам. Определено има светлокафяв - златист цвят и е много подобен на това как изглежда твърдият, сух мед в буркан. Маслото, което получих от восъка, беше тъмнокафява течност. Добивът ми е 60%.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
При преобразуването се използва етанол или етилов ацетат?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Някой има ли късмет с получаването на добро масло от този нов pmk от Китай? Всички го наричат глицидат, но той вече не е такъв, тъй като Китай забрани етиловия глицидат миналата година, сега продават продукт, който прилича на медоподобно вещество, когато се нагрее при 30 градуса по Целзий, и на кремавобял прах, формулата на етанола дава тъмно медоподобно масло, то става твърдо, след като се охлади. Вижте видеото... надявам се някой да може да даде повече информация за него.
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, аз също съм нов в тази област. Може ли някой да ми каже най-добрия начин да получа PMK poweder в Европа, а също и производствената цена на MDMA? Благодаря ви.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Прах или масло получаването му е лесно сега, защото новият pmk не е в нито един списък, така че Китай го изпраща с ups в момента, но е напълно безполезен Китай не споделя и формулата, така че правилното преобразуване първо е ключово.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
А каква е добрата цена за това? Ако някой има и добри съвети за MDMA, тук или в PM, ще бъда благодарен
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Цената в Китай сега е 160 щ.д. насипно състояние 150 щ.д. доставени, но няма смисъл за закупуване все още причиняват екстракция формула не е на разположение, себе си, включително се опитва да разбере сега в продължение на около месец.
 
Top