"OPSEC" Искане за информация или потвърждаване на моя проект

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Не намерих игра за опсек като цяло, затова си позволих да сложа темата си тук. Ако не съм в правилния раздел, моля да ме уведомите.

Бих искал да знам дали има сигурен и анонимен начин за продажба в инстаграм. Планът ми е прост, мисля, че повечето от хората, до които достигаме в "DarkNet", вече продават свои собствени продукти или търсят нещо конкретно и обикновено имат предвид продавач.

Поне така го виждам аз. Така че бих искал да отида в "Клиърнет", за да ми позволи да достигна до голяма аудитория. За да направя това, мисля да направя нещо подобно:

Започвам с VPN (тук mullvad платени в monero) след това промяна на mac адрес на wifi със софтуера TmacV6, използвайте LibreWolf браузър, отидете на Instagram, създайте акаунт или по пощата с Proton или Tutanota или по телефона с JuicySMS.

Някакви съвети или дори оплаквания за това колко невероятно глупаво е това?
Благодаря за четенето.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
може би това може да помогне на някои хора"http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ine-anonymity-by-https-anonymousplanet-org.8/"

Този линк е насочен към тема, направена от "HEISEMBERG", в нея се говори за анонимност на различни теми, социални мрежи, начин на плащане, vpn, крипто!

за моята част това не решава проблема ми, Instagram блокира връзката от tor, vpn работи, но само при първото свързване и рискувате да бъдете забранени наистина бързо. От това, което знам, ако оспорваме забраната, трябва да се обосновем със селфи с хартия и никнейм, лична карта или каквото и да е друго. Решението, което намерих, е да се отиде в Reddit тема с име: r/roastme, с фотошоп е възможно да се преодолее тази бариера. Все още не съм тествал регистрацията чрез телефонния номер. Вдигам темата, ако имам новина или успешна.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Ако искате да използвате инстаграм анонимно, ще ви е необходимо. Virtualbox, whonix, емулатор за Android, vpn

tor - vpn - instagram (чрез емулатор за Android).
Но ако акаунтът ви ще блокира instagram, няма какво да поправите.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Добре, ще опитам! Благодаря.
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Надясно. Ако поставите VPN връзката си преди TOR, вашият доставчик на интернет услуги няма да я види. Ако я поставите след Tor. Уебсайтовете не виждат, че използвате Tor.

Винаги използвам връзките си с vpn След Tor, защото последният възел на Tor, exitnode. Те могат да проследят дейността ви, а това може да бъде LE, който седи и просто чака.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Актуализация:

Винаги съм виждал някакъв дебат относно използването на VPN мрежи заедно с Tor, тъй като VPN мрежите могат да объркат системата за маршрутизация Tor onion.

След няколко опита успях да вляза в инстаграм, така че ви благодаря!

(PS за начинаещите, които са достатъчно глупави, за да подценят алгоритъма на инстаграм, тъй като има възможност да прочете историята ви и да разбере много много бързо, че току-що сте поставили в историята ценовата си листа и предлаганите продукти).
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Ако ми пишете на xmmp, ще ви предложа помощта си в детайли за вашия сценарий на заплаха.
Пишете ми за информация
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8

Така че най-добрият начин е да използвате 2 vpn?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Със сигурност бих използвал настройката, която HEISENBERG ви е препоръчала.
На всичкото отгоре мъртвите капки биха обезпечили процеса на изпращане, така че да не може да бъде проследен до вас. Ако бих продавал в Instagram, бих се разположил в голям град и бих използвал dead drop само на местно ниво.

Ще трябва да полагате огромни грижи при получаването и пускането на стоките, тъй като продавачите в Instagram могат да попаднат в полезрението на НО по-бързо от продавачите в тъмната мрежа.

Намерете сигурен начин за получаване на плащания (Paysafe, банков превод, paypal) чрез мрежа от откраднати/фалшиви банкови сметки. Същото важи и за изплащането на пари в брой, никога не изплащайте пари в брой на свое име, не изплащайте твърде много оф
 
Top