Question "Попкорн" М-30 (пресовани клонинги на оксикодон с концентрация 30 mg) - някой има ли добра формула?

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Инвестирах в доста хубава преса, добро количество от "API" и ТЪРСИХ, че имам всички необходими свързващи вещества и пълнители, но не мога да разбера какво придава характерния вкус на "изгорели пуканки", за който питат всичките ми клиенти, които пушат хапчета. За мен това е разочароващо, защото този вкус не идва (доколкото знам) от API, а по-скоро от някакъв пълнител или разфасовка. Но, както се казва, "клиентът винаги е прав". Без вкуса, с който клиентите са свикнали, на моя пазар тези неща се движат по-бавно от меласа през януари. Всеки съвет ще бъде много ценен! Освен това съм отворен за партньорства, сътрудничество и всякакви взаимоизгодни отношения. Благодаря!
 

Twinkie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Хей, така че U може да направи лотове m30, но нямате клиенти dir това или какво
Woukd Just be interested in 30mg oxy for good price U can ckntact me If U want
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Опитайте да използвате метличина в сместа за свързващи вещества може да свърши работа
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Царевично цвете? Брилянтно! Благодаря ви! Експериментирал съм с царевично нишесте, с лоши резултати, но царевичното цвете може да е точно това, което е необходимо. Много се радвам, че попаднах на този форум.

Перфектен пример за това как можем да получим тунелно виждане по отношение на даден проект, а простата възможност да се обърнем към общността, да зададем въпроси, да проведем мозъчна атака, може да осигури пробив, който да направи проекта жизнеспособен, точно така.

Ако това проработи и успея да създам желания краен продукт, наистина бих искал да ви благодаря с паричен знак на моята признателност. Може да ми даде възможност да изпробвам новата BB escrow програма, за която четох!

Въпрос - ако приемем, че сте опитали тази формулировка, имахте ли проблеми с добавянето на царевичен цвят, който да доведе до оставянето на гъсти, повдигнати, тъмночерни следи при пушене/изгаряне на крайния продукт? Със сигурност не е убийствена, но ми е интересно дали изобщо е проблем и ако е така, какви мерки, ако има такива, успяхте да вземете, за да смекчите "тежкото изгаряне".

Всичко това са мои спекулации, тъй като сега чета съобщението ви за първи път и няма да мога да проверя теорията в лаборатория този уикенд. Със сигурност ще ви информирам и ще ви съобщя как вървят нещата и ви благодаря!
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/groups/reputable-vendor-suriv01-from-worldmarket-us-2-us-deals-only.96/
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Имам някои идеи, но ще е от полза, ако изброите какво вече използвате, защото първото нещо, което ми идва наум, е целулоза. Зърната на пуканките са около 5 % (90 % от обвивката) (хеми)целулоза и не се изпаряват или разтапят, а просто горят.
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Проверете оригиналната опаковка, за да добиете представа за използваните помощни вещества.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Успяхте ли някога да запишете рецептата? Каква преса използвате, ще работи ли тдп 0? За да направите твърди таблетки?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Чудех се дали има форум, посветен на хапчетата за пресоване.

Изглежда, че тук, в Breaking Bad, има доста хора, които знаят много за това, но не е споделена никаква задълбочена информация, сравнима с другите ръководства за синтез на наркотици, които можете да намерите тук, поне няма задълбочено описание за пресоване на хапчета като 1mg алпразолам, 2mg алпразолам, М30 и т.н.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Възможно ли е евентуално лактозата да предизвиква миризмата на пуканки?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Спомням си, че лактозата мирише малко странно, когато остарее, като лошо мляко.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Казаха ми, че лактозата монохидрат и манитолът ще създадат миризмата на пуканки.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Някой е работил с tdp 0, имам thdp 3 на път, но може да отнеме минута, за да стигне до мен.
 
Top