Набавяне на листа от кока

RoxxyHeart

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Не търся връзка/източник, освен ако това не е разрешено? (не съм сигурен какви са правилата за това тук)
Възможно ли е да се направи от територията на САЩ? Наясно съм, че добивът е нещо като 0,5% от масата на изсушените листа, но съм заинтригуван от перспективата да имам толкова чист продукт. Някой опитвал ли е (многобройните) синтетични пътища там? Какви бяха добивите? Цената?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
Рокси, любопитно ми е. Може ли да се отглеждат законно растения кока в Щатите? Тук можем законно да отглеждаме афганистански мак. Просто не можем да режем луковиците, за да извличаме смолата. Аз се смях, тъй като в предния двор ми растат няколко, а точно до тях имам много красива и отровна Датура. Обожавам красиво цъфтящо красиво растение, което променя съзнанието или тялото.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ако проблемите със суровините са други, подобни на ефекта и напълно синтетични вещества, с прост синтез. Например, 4-метилметакатинон
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Това е моя мечта от много години насам! Не съм правил удар от почти 20 години, защото просто е гадно в сравнение със старите времена! Сигурно е защото са променили химикалите, използвани за направата му. Не знам дали някой си спомня старите времена, когато се правеше линия и тя имаше почти медицински вкус. После седяхте и говорехте с часове, като буря LOL. Спомням си, че всички се опитваха да говорят едновременно Хахаха, о, как беше забавно. Но после сякаш преминаха от етер на дизел или нещо подобно. Гадно. Така че много момчета просто преминаха към пушенето му. Аз просто спрях. Е, попаднах в много тежка катастрофа благодарение на някаква луда кучка и се запознах със света на оксиконтина. Зъл, зъл свят!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Здравейте е по-лесно да се опитате да пречистите продукта. Някои хора престават да използват поради лошото качество в последно време е по-хубаво, но не е пречистено най-често срещаните фалшификати са левамизол и фенацетин левамизолът е по-трудно да се екстрахира .опитайте с алкохол 96%+ y левамизолът е по-малко разтворим от кокаина губите продукт, но печелите качество .фенацетинът е по-лесно просто използвайте пречистен ацетон кокаинът е неразтворим в ацетон .и листата на кока и растението е незаконно в държавите .маковият цвят също
 
Top