• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Публична група на общността [САЩ] BB в Messenger Element

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Защо? щракнете върху присъединете се, но продължете да зареждате

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Предполагам, че причината е, че профилът ви не е създаден на нашия сървър (element.bbgate.com)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Здравейте, колеги, базирани в САЩ членове на BB!!! Как се справят всички днес? Любопитно ми е да знам кой от всички е базиран в САЩ, така че като филтрирате тук, моля, отделете малко време и кажете: "ЗДРАВЕЙ!!!". Би било хубаво да съберем група от съмишленици, за които знам, че са местни жители, за изпращане на съобщения и дори за евентуално бъдещо сътрудничество по проекти, към които може да имаме общ интерес! С нетърпение очаквам да чуя от всички!!!

Мир, любов и бъдете в безопасност там!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Аз съм в западната част на САЩ.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Хей, Уотърман, аз съм в Оклахома! Приятно ми е да се запознаем! Какви видове наркотици използваш, продаваш и т.н.?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Намирам се в долните 48 държави
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Базиран съм в САЩ.
Среден Запад
От западното крайбрежие, Калифорния и Сиатъл.
Сега живея в Средния Запад
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Хей, Джеси Джейдс, аз самият съм в Оклахома. Приятно ми е да се запознаем с теб, човече! Какви видове наркотици използваш, произвеждаш или продаваш? Коя е любимата ти дрога?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Здравейте,
Току-що видях, че не можем да кажем къде имаме други форми на комуникация. Радвам се, че го видях, защото щях да го направя, без да се замисля. Имам информация за себе си в обявата си. ако искате да говорим без този интерфейс. Винаги ще изисквам използването на ескроу тук на bb, но мразя текстовите съобщения
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Така че нека видя дали ви разбирам правилно, вие сте купили всички тези прекурсори и сте изгорили по-голямата част от тях, учейки се да правите MDMA? И смятате, че знаете какво правите сега и бихте имали по-добри резултати? Имахте само един успешен синтез? И от него са получени няколко унции добър MDMA? Дали всичко това е наред? По дяволите, звучи ми като че ли съм гадняр, когато чета това обратно, но всъщност не е така! Просто уточнявам дали съм разбрал това, което ми казахте. Определено се възхищавам на решителността и стила ти! Пич, ти си човекът!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Някой успял ли е да се присъедини към тази група? Опитах многократно да използвам всяка възможна комбинация от терминология и получавам само грешка 400. Прочетох всяка помощна страница и всяка инструкция. Ако разреша създаването на акаунт на сървъра по подразбиране, той не намира групата или сървъра, но ако се опитам да използвам element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com и др. получавам грешка 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Дайте ми линк към вашия профил в Елемента и ще ви добавя.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Вашият профил не е създаден на нашия сървър, затова не можете да влезете в нашите групи.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Опитах се да направя такъв на вашия сървър, но не се намира, когато го търся. Какво трябва да поставя тук?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Получавам това
Не може да се достигне до хоумсървъра
Уверете се, че имате стабилна интернет връзка, или се свържете с администратора на сървъра
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Няма значение, влязох!!! Страхотно!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Така че всеки. Ако получите грешка http 400, вероятно трябва да изчистите DNS кеша си. Това е нещото, което при мен все пак проработи
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Казва ли се на някой друг, че няма разрешение да публикува на форума в САЩ? Някой там ми каза, че никой няма разрешение, но аз изглежда мога да публикувам?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
69C5ZeIP2J

Имам предвид конкретно тази дъска. Вие не сте писали в него, както и никой друг освен Хайзенберг. Това е специфичният за САЩ форум, за който говоря. Ебати странното, отидох да направя по-добра снимка, която да покаже къде пише, че нямам разрешение да публикувам, а тази страница я няма и #US-bbgate. Форумът се отваря в 3 подфорума , правила, комуникация по всяка тема и взаимопомощ при отговори на въпроси. Преди 2 минути се отвори на скрийншота, където няма никакви публикации. Наркотици. Много от тях предполагам. Или ефектът на Мандела 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Да, това ме обърква какво да правя по въпроса, ако има нещо
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Мисля, че трябва да изчакате ден или два. Изглежда, че човек се присъединява към групата и след това администратор одобрява възможността ви да публикувате. Изглежда, че точно това се е случило в моя случай. Присъединих се към групата и нямах разрешение да публикувам и всъщност не можех да видя никакви публикации. Но на следващия ден това се промени. Може би, ако до утре следобед не се е променило, ще трябва да се свържете с него, но аз мисля, че ще се промени
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Добре, благодаря ви!
 
Top