Пурпурният MDMA е глупост, известна още като измама

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Разговарях с няколко гъбари в един форум и нарекох един от тях хомо. Всички те смятаха, че това е абсолютна издънка. Бяха по-млади хора и никога не бяха чували да се използва по този начин. Първата им гей обида беше тази на е.
Само за да уточня, че никога не използвам тези термини, за да се отнасям към ЛГБТК индивидите, а само наричам така приятелите си. Съпругата ми е официалният говорител на групата за демисексуална идентификация в компания от Fortune 500
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Знам, че това е шега, но ако съпругата ти наистина работи в компания от списъка на Fortune 500, има ли свободни работни места? Отчаяни времена и всичко останало...
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
За мен, като за перфекционист, дори шампанското или колата са маркетинг, известен още като bulshit и fraude. MDMA трябва да е чисто бял.
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Дори чисто бяла мдма или прозрачни кристали съм срещал глупости, които тестват като мдма. Също така преди съм изваждал лилаво от бяла мдма. Смятам, че лилавото се причинява от борохидридите
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Впечатлен съм от вашия поглед. Опитвали ли сте се някога да отделите S-изомера на MDMA, произведен от PMK?
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Никой друг, освен MAPS, не го е направил. И го изучават
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Прав си, брато. Дори доста бялата мдма след тройна рекристализация може да е само 87% според лабораторния тест.
Какво е мнението ви: най-добрият разтворител за отделяне на всички тези замърсители при извършена базова екстракция?

YnQ6oDSLy2
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Шулгин е роден през 1925 г. Съмнявам се, че той може да направи синтез през 1912 г. ))))))))))))
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Не само това, той не е работил за Merck Pharmaceuticals, които патентоват MDMA през 1913 г.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
всеки свои собствени приоритети по отношение на полезността... ;)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Лилавият цвят е примес, който възниква в резултат на редукция на NaBH4, извършена в МНОГО силни алкални условия, и от липсата на подходяща обработка след реакцията. При обикновена повторна кристализация на MDMA HCl от IPA/Acetone този и други примеси се отстраняват и се получават бели кристали.

Така че лилавият MDMA има високо съдържание на действителен MDMA, но също така и известно количество неопределени глупости, някои от които го правят лилав. Дали тези остатъци от редукцията с NaBH4 представляват риск за здравето, не знам, лично аз бих предпочел да нямам борови съединения в моите наркотици.

По някакви причини лекарствената сцена е силно резистентна срещу епохата на информацията. Мислех си, че с да Интанет и Уикипедия повечето от приказките и митовете по отношение на наркотиците просто ще се изпарят, но вместо това се влошиха.
Стигнах до извода, че това се дължи на някаква основна, фундаментална човешка черта, а именно, че огромното мнозинство от хората по природа не иска да ЗНАЕ. Те искат да ВЯРВАТ. Това е и защитен механизъм, крехкото его в центъра на това, което човек смята за личност, не би могло да издържи на студените ветрове на реалността, които казват, че няма свободна воля. няма истински избор. Ако искате да ЗНАЕТЕ, ще разберете. Ако изберете да ВЯРВАТЕ - е, има значително повече свобода на действие и това поддържа реалността като цяло много по-гъвкава. Не обвинявам никого, иска ми се и аз да съм като тях. Понякога.
 

threedee

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 19, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ах, това е философията, която обичам да изследвам.

Перспектива, контекст, комфорт и контрол. Всички тези неща се смесват, за да направят хората повече или по-малко пластични, повече или по-малко относителни и повече или по-малко съпричастни.

В продължение на безброй поколения ние сме били културно обусловени да приемаме думите на нашите старейшини/добри хора/лидери/шамани и да го правим без въпроси.

Ние наистина сме стадо.

Критичното мислене е умение, което често е свързано с изолация, осмиване, избягване и жестокост. Ние, които избираме да изследваме света с отворени очи, не сме норма.

Правете трудни неща - животът е станал твърде лесен, а мозъците ни се използват по-малко от всякога.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Смятайте, че сте късметлия, ако това е 5-MAPB...
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Около 2017 г. пазарът ми беше затрупан с този лилав материал. Това беше MDMA, но много нечисто. Някои може да познават разочарованието, тъй като може да имате кристално чист продуктһттр://....но хората говорят за лилавото нещо.

Един ден имах около 100 грама фракция на недестилиран MDP2P от перфектика. Това беше останала фракция, за която бях забравил и която не премина през етапа на вакуумна дестилация.

Така че реших да проведа забавен експеримент, докато се случват други проекти.

За да направите лилав MDMA, е необходимо следното:

1 - Поставете се на мястото на безполезен парцал с ниски постижения.
2-НИКОГА не дестилирайте нищо.

Недестилиран MDP2P с червеникав цвят - отстранен DCM чрез обикновена дестилация.

Продължете с екстракция с Al/Hg + толуол.

Продуктът ще бъде лилав. Той е просто функция на недестилирания кетон и амина. Никакво количество ацетон няма да премахне цвета.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Здравейте!
Безполезно парче свинско месо с ниски постижения готвач тук.
Или човек, който е счупил вакуума ;)

не се чувствам по-различно от вас, а вие?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Уважаеми PNicole,
обожавате ли г-жа Кидман?
Всъщност тя вече не изглежда като в аватара ви.
В днешно време тя е по-плашеща.
Искрено, скромно ваш, Кранстън.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Когато случайно направя лилава мдма, това е защото в кетона е останала някаква остатъчна киселина. Кетонът влиза в червено, мдма излиза с различен цвят, от загар до лилаво.

Няма разлика в ефекта/чистотата, доколкото мога да преценя
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
MDMA наистина е синтезиран за първи път през 1912 г. Шулгин го "преоткрива", като осъзнава психоактивния му потенциал и го прави популярен с изследванията си.

Някой да си спомня "легалните алтернативи" на "хапчетата екстази/раве", които се рекламираха в интернет преди около 10-15 години?
Мисля, че се наричаха "пурпурни оми"... тази тема ме накара да се сетя за тях. Никога не съм ги пробвал, някой знае ли какво представляваха?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Заместени катинони. Същите неща, от които хората правят 3mmc, 4mmc, a-pvp и др. Някои от тях други са просто билкови глупости. Спомням си, че си купувах хмел или някакви растителни връхчета, напръскани с jwh и други подобни. Индусите винаги ги имаха прибрани и когато попиташ за тях, те поглеждаха "с онзи поглед"
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Скъпи войници на наркотици,
ние (тестовият екип) можем лично да ви уверим, че има лилави/кафяви мдма, които са наистина хубави.
Това означава, че цветът идва от примеси около 3%, които не са токсични, така че цветът не означава нищо.
Благодаря ви за вниманието, господине.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Това зависи от прозрачността и размера на кристалите. Дали кристалите са доста големи и прозрачни, тогава да, нивото на примесите е около 1-2%. Ако кристалите са мътни и малки, тогава са много повече, до 10-15% примеси.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Разбира се, вие сте прави (отново). Големите лилави/кафяви кристали бяха доста прозрачни и се разпадаха на лилав/сивкав прах под налягане.
Това теоретично би могло да е индикация за различно изомерно съотношение от 1:1. Но от друга страна, това никога не е било предвидено, така че вероятно е малко вероятно.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Благодарим ви, г-н Фрит Бюхнер,
По онова време реших, че са BS - някаква "енергийна" витаминна добавка. Не знаех за процъфтяващата аналогова RC сцена по онова време.
Спомням си, че те рекламираха и "легални пъпки". Едва поглеждайки назад в ретроспекцията, мога да осъзная какво се е случвало. Защо в мизерните бензиностанции и магазинчета на ъгъла винаги индусите или пакистанците са тези, които изглежда имат "селекция под щанда"? Не се оплаквам. Липсва ми възможността да си купя ноиди в местните магазини - много от тях не бяха страхотни и сместа беше сурова, но изкупувах всичко, което можех, когато намерех добра партида. :cool:

Und danke, Herr Cranston,
Не съм имал възможност да опитам лилав MDMA. През целия си живот съм имал една добра партида хапчета екстази, това беше преди около 20 години.
Оттогава съм пробвал поне 10 различни хапчета и всички те бяха в най-добрия случай с кофеин. Отказах се да се опитвам да купувам хапчета екстази. Ако някой там има истинска сделка, вземете проба от мен и ще имате приятел/клиент за цял живот. Винаги са ми продавали някакъв вид катинон под общото название "моли", макар че е подобен, нищо не може да се сравни. Дълго време преследвах това първо изживяване.
 

Claz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Не използвайте хапчета !
Свържете се с Пигмалион. Той е честен и има найдобрите мдма кристали, които някога съм имал.

Психиката ви също е важна, вибрацията, настроението ви, обстановката и т.н.
Днес хората сякаш са по-стресирани и забързани, отколкото преди 20 години.
Мисля, че смартфоните убиха добрите стари вибрации, които имахме през 90-те години.
В Берлин все още има клубове, където можеш да изпиташ това.
 
Top