Question Въпрос относно метода за производство на метамфетамин в Мексико!

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Момчета, гледах този документален филм: /threads/the-crystal-meth-road-video.198/
Но имам един въпрос
В това видео се говори за някои химикали, изпратени от Китай, като например (CAS 288573-56-8), за да се прави кристален метамфетамин в Мексико.
И така, какви са тези химикали и дали все още могат да се получат от Китай и да се направи метамфетамин на място? Забранен ли е този химикал? Как дори да превърнете този прах в кристален метамфетамин?

Благодаря за помощта.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
CAS 288573-56-8 е прекурсор за фентанил, в това видео е допусната грешка. Мисля, че са имали предвид глицидати или АПААН, от които лесно се получава БМК, който след това се редуцира до метамфетамин.
Надявам се, че до Нова година ще публикуваме подробни и разбираеми видеоклипове по темата за синтеза на метамфетамин по различни начини.
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8

Благодаря ви за отговора.
Прочетох някои статии за използването на "фентанил за метамфетамин", установих, че те просто режат метамфетамин с фентанил, защото е евтин, лесно се намира и е много силен.
Нарекоха го "метамфетамин с фентанил".

Така че, мисля, че това е просто разфасовъчно средство, а не суровина за производство.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Изключително опасно е да се реже метамфетамин с фентанил. Хигс какво точно е `глицидати`, това име на група молекули ли е? Ако да, коя точно е най-добрата за получаване на БМК? благодаря ви.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте. "Глицидати" са естери, които съдържат 2-метил-3-оксиран група в структурата на молекулата.
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
защото 20320-59-6 Скоростта на производство на масло е твърде ниска, около 30%
 
Top