• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Рецепта на чешки език

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Ще споделя още една забавна история. Един мой приятел всяка седмица купува от някои учители около 100 грама, за да ги продава. Той казва, че се приготвя с пара по чешкия метод и че (цитирам) "се филтрира през сребро или нещо такова".
Интересно, помислих си аз. И чак по-късно всичко ми хрумна: нитроетан чрез сребърен нитрат (ако не разбирате, учете по-нататък, може би някой ден ще разберете).
"Чешката пара" е абсолютен мит, поддържан от стрелци като г-н Сайтам тук. Но щом са готови да платят, каквото платят, не ме интересува, нека си вярват в каквото искат.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Само че като сополиво дете очевидно не го разбирате...
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
41
Reaction score
29
Points
18
Не съм експерт, но съм пробвал чешкото пико, купено на улицата, и кристала, купен от даркнет, и мога да кажа за себе си, че това са небето и земята и по принцип мисля за двете неща като за два различни продукта, защото са напълно различни по своите ефекти и свойства. Под термина "Ceske parno" разбирам чист d-метамфетамин, направен предимно от псевдоефедрин или ефедрин в сравнително по-малки количества, не настоявам за конкретен метод, защото не знам много за него. Определено не бих описал това, което картелите приготвят с десетки и стотици килограми, като чешка пара, дори да е приготвена от съсед, защото резултатът е рацемична смес 50:50, която има малко общо с чистата чешка подправка.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Точно за това говоря. От 12 години вземам чешкия парно стридаве. През това време съм опитвал и облаци метамфетамин от тъмната мрежа.... Никога не е можело да се сравни с чешкия пердах, освен веднъж преди години, когато едни момчета от Либерец продаваха кристал от darkweb , беше добърһттр://.....
 
Top