Препоръчайте метод за първи път за синтез на МЕТХ, имам всички ем реактиви!

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Поздрави на колегите от кошера!

Скоро ще започна своето пътешествие към готвенето на метамфетамин. имам достъп до повечето от необходимите реактиви като ефедрин, псевдо,
червено р, метиламин и p2p.Issue е, че имам малко или никакви химически познания и това ще бъде първият ми синтез.
това е осъществимо за напълно начинаещ и ако да, кой метод на синтез препоръчвате?Бихте ли казали, че рацемичните пътища - p2p с
или P2P чрез редукция на NaBH4 биха били по-трудни, тъй като при тях трябва да използвам хирален катализатор, за да направя
тъй като се нуждая от правилната стереохимия - D-meth.Също така дали ще ми е необходимо едно и също оборудване за всички методи на хидрогениране?
синтез, както е показано в тази публикация:
или не е необходимо при маршрутите с ефедрин?

Ще бъда много благодарен за съвет по въпроса, момчета, и за помощ по време на операцията по синтеза. ще се опитам да запиша
да запиша процеса и да го кача тук, тъй като с видеоклипове се учи по-лесно.

ПС: предпочитат се методи, които дават възможност за производство в среден/голям мащаб
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Каква е целта на създаването на тази тема? Няма ли достатъчно теми за синтеза на метамфетамин?
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Целта е да получа препоръчителен метод, като се има предвид, че имам всички налични реактиви. повечето потребители тук трябва да изберат конкретен метод на синтез, тъй като имат достъп само до ефедрин, например. кой от тези методи би бил по-лесен за целта? също така да намеря някой, който е готов да даде съвети по време на процеса на синтез, тъй като съм начинаещ. можете да затворите темата, ако я намирате за обидна, сър.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Всички методи вече са описани. Всички те са препоръчителни. Трябва да изберете това, което работи за вас. Ако нямате опит в синтеза, но разполагате с всичко необходимо, за да започнете да синтезирате, просто пишете на някой от експертите.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Просто си помислих, че някои от тях може да са по-подходящи за начинаещи, отколкото други. така или иначе, благодаря за приноса сер!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Можете ли да кажете пълен списък на вашите реактиви?
При някои ефедрини ще се наложи и разделяне на изомерите. Какъв е вашият ефедрин?
Това оборудване може да се използва, но може да има и друго оборудване
Необходими са подробности, пълен списък на реагентите и други условия, помещения, обеми. Можете да говорите тук или да напишете съобщение
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
а ако сте от европа и се нуждаете от прекурсори, препоръчвам доставчика Constantylious

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?members/constantylious777.121/#resources
 
Last edited by a moderator:

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Много полезен принос, свалям ви шапка!
 
Top