Рекристализация на метамфетамин

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Здравейте, наскоро изпробвах техника за рекристализация на метамфетамин, която очевидно работи доста добре.

Намерих я в един форум.

Процедура:

Поставете метамфетамин в контейнер и добавете ацетон (по възможност безводен) на около 1 -2 см над нивото на метамфетамин.

Загрейте до кипване, след което добавете алкохол (аз използвам IPA), докато метамфетаминът се разтвори напълно (или почти).

Отстранете от източника на топлина, покрийте със слой алуминиево фолио, след това със слой домакинско фолио и охладете за 1 час на хладка водна баня.
Поставете контейнера в хладилника за още 1 час, а след това във фризера за 24 часа.

Лично аз спирам в хладилника, защото използвам малки количества метамфетамин и не съм виждал допълнителни резултати след 24 часа във фризера...

И това е всичко, трябва да можете да намерите малки иглички за метамфетамин, когато приключите!

Преведено с www.DeepL.com/Translator (безплатна версия)
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Ето снимки на моя резултат
 

Attachments

  • SNzuQC9LKq.jpg
    SNzuQC9LKq.jpg
    2.1 MB · Views: 361
  • sD9Om4Gwc8.jpg
    sD9Om4Gwc8.jpg
    2.1 MB · Views: 367

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Все още използвайки същата техника, ето и последните ми резултати.
 

Attachments

  • SaweUvsfGt.jpg
    SaweUvsfGt.jpg
    4.1 MB · Views: 181

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Разтварям го във врящ IPA и добавям ацетон, докато започне да се замъглява. Резултатите обаче са абсолютно същите. След 2 часа във фризера или каквото и да е друго, го изпарявам до 50% и го охлаждам отново
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Готино, трябва да опитам и това. Благодаря
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Интересно. Какви са приблизителните ви тегловни и обемни пропорции - метамфетамин : ипа : ацетон ?
и какъв е приблизителният йелд след първата рекристализация?
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Например за 40 г метамфетамин и 1 дл ацетон, загряти до 52-54°, са достатъчни средно 9,5 мл вода, за да се разтвори цялото. След това оставям да се охлади за около 3 часа на стайна температура, от 1 ч. 30 мин. до 2 ч. в хладилника и накрая няколко часа във фризера. Резултатът, получен след рекристализацията, е около 95% (средно 2-3gr загуба).

Traduit avec DeepL https://www.deepl.com/app/?utm_source=android&utm_medium=app&utm_campaign=share-translation
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Благодаря. Интересно. Харесва ми и тази прекристализация в 10% разтвор на вода/ацетон. Използвал съм го за рекристализация на mdma hcl стотици пъти, но в този случай жълтината е около 80-90% за 12 часа. За да възстановите остатъка, трябва да изпарите по-голямата част от течността и да повторите отново.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Какъв е процесът за получаване на 10% разтвор на вода/ацетон?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
просто: 10% H2O + 90% ацетон. хидрохлоридът се разтваря в този разтвор, след което се премества във фризера.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
За малки количества да. Ако става въпрос за 20-50 гр, е нормално да го рекристализирате във вода/ацетон за половин ден.
Но за по-голямо количество е необходимо повече време.
В момента рекристализирам около 500 гр. mdma hcl във вода/ацетон. След 24 часа жълтината е 83%. Около 85 грама са все още разтворени. Предполагам, че ще са необходими още 72 часа, за да се извадят.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Добро утро, господине.
Методът на рекристализация, който споменахте, приложим ли е за метамфетамин хидрохлорид?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Добро утро, господине.
Методът на рекристализация, който споменахте, приложим ли е за метамфетамин хидрохлорид?
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Да
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Уважаеми господин

Аз съм начинаещ и експериментирам. Много пъти съм се провалял, когато става въпрос за кристализация.

Можете ли да отговорите на няколко въпроса за мен?

1. Рацемичен или D-метил кристализирахте?

2. Какви са съотношенията на метил/ацетон/изопропилов алкохол?

3. Проблемът с охлаждането, който споменахте. Първо оставете да се охлади до стайна температура. След това охладете в хладилника за 1 час. Охладете в хладилника за 24 часа. Не разбирам напълно. Разликата в температурите в хладилника. Каква е температурата на хладилника по време на процеса на охлаждане за 1 час? Каква е температурата на хладилника през този 24-часов период?

господа. Благодаря ви много!
Пожелавам ви щастлив живот.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Това е D-метил, мисля. Не съм химик и никога не съм правил анализ на това, но би трябвало да е това.

2. Използвам ацетон и вода, около 20 г метамфетамин, използвам 1 дл ацетон и го загрявам точно преди точката на кипене. След това използвам средно 8-9,5 мл вода и разбърквам добре, докато почти целият метамфетамин се разтвори.
След това покривам с алуминиево фолио и домакинско фолио и увивам съда с 1 кухненска кърпа, за да забавя процеса на охлаждане.

3. В момента оставям да се охлади за 4 до 6 часа на открито, в зависимост от количеството (10 - 20 г).
След това или събирам парчетата, преди да продължа процеса на охлаждане в хладилника (моят е настроен на 3°C) и след това във фризера, или поставям цялото нещо директно в хладилника и след това във фризера...
Ако го оставите да се охлади само на стайна температура, ще загубите много от продукта.
Продължете да охлаждате, както е описано, за да възстановите възможно най-много продукт.
Когато не се образуват повече кристали, изпарете течността, за да възстановите възможно най-много.

Обикновено събирам кристалите, образувани на стайна температура, преди да ги сложа в хладилника, тъй като охлаждането в хладилника е по-бързо и кристалите стават по-малки.

Надявам се, че съм отговорил на въпроса ви.
В противен случай ми кажете.

Наздраве
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, господине,


Продължавам да имам същия проблем, наистина се надявам да ми помогнете.

Аз също имам d-meth и използвам вашия метод и имах успех един път. След като повторя процеса със същия метамфетамин, продължавам да имам същия проблем отново и отново. Ако можете да ми дадете някакъв съвет, ще ви бъда много благодарен !

По време на кристализацията кристалите се задържат отстрани на бехеровата чаша и изглеждат като mdma, когато са готови. Не разбирам защо го прави и се чудя дали сте имали същия проблем. Ако да, какво направихте, за да го отстраните? Повторих процеса много пъти, но продължавам да получавам същите резултати. Всеки съвет е добре дошъл !
 
View previous replies…

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Използвате ли безводен ацетон и дестилирана вода ?
Ако да, водата наведнъж ли я добавяте или малко по малко и дори капка по капка, докато се наложи почти всичко да се разреди?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Какво имате предвид под запечатване? Лука увива фолио и лента около контейнера без дупка като запечатано запечатано ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Не е необходимо да бъдете толкова стриктни. Обикновено просто го увийте с алуминиево фолио, главно за да предотвратите навлизането на прах и да забавите изпарението на разтвора. Колкото по-бавно е изпарението, толкова по-голям е кристалът. Бързото изпаряване ще образува само кристален прах.
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Можете също така да използвате IPA или или водка т разтваряне на продукта, но аз имам най-добър резултат с дестилирана вода.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Да, господине. Благодаря ви за щедростта. Ще се опитам да го направя.

Наздраве за успех.
 
Top