Рекристализация на метамфетамин

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
1. Това е D-метил, мисля. Не съм химик и никога не съм правил анализ на това, но би трябвало да е това.

2. Използвам ацетон и вода, около 20 г метамфетамин, използвам 1 дл ацетон и го загрявам точно преди точката на кипене. След това използвам средно 8-9,5 мл вода и разбърквам добре, докато почти целият метамфетамин се разтвори.
След това покривам с алуминиево фолио и домакинско фолио и увивам съда с 1 кухненска кърпа, за да забавя процеса на охлаждане.

3. В момента оставям да се охлади за 4 до 6 часа на открито, в зависимост от количеството (10 - 20 г).
След това или събирам парчетата, преди да продължа процеса на охлаждане в хладилника (моят е настроен на 3°C) и след това във фризера, или поставям цялото нещо директно в хладилника и след това във фризера...
Ако го оставите да се охлади само на стайна температура, ще загубите много от продукта.
Продължете да охлаждате, както е описано, за да възстановите възможно най-много продукт.
Когато не се образуват повече кристали, изпарете течността, за да възстановите възможно най-много.

Обикновено събирам кристалите, образувани на стайна температура, преди да ги сложа в хладилника, тъй като охлаждането в хладилника е по-бързо и кристалите стават по-малки.

Надявам се, че съм отговорил на въпроса ви.
В противен случай ми кажете.

Наздраве
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, господине,


Продължавам да имам същия проблем, наистина се надявам да ми помогнете.

Аз също имам d-meth и използвам вашия метод и имах успех един път. След като повторя процеса със същия метамфетамин, продължавам да имам същия проблем отново и отново. Ако можете да ми дадете някакъв съвет, ще ви бъда много благодарен !

По време на кристализацията кристалите се задържат отстрани на бехеровата чаша и изглеждат като mdma, когато са готови. Не разбирам защо го прави и се чудя дали сте имали същия проблем. Ако да, какво направихте, за да го отстраните? Повторих процеса много пъти, но продължавам да получавам същите резултати. Всеки съвет е добре дошъл !
 
View previous replies…

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Да, използвах безводен ацетон, но аз използвам обикновена чешмяна вода.

(Използвам всички съотношения, които сте посочили)
Стъпка 1. Разтварям метамфетамина във вряща вода и разбърквам, докато всичко се разтвори. (Да, добавям цялата вода наведнъж)

Стъпка 2. В отделен съд загрявам ацетон до около 50 градуса по Целзий и го добавям към сместа от метамфетамин и вода.

Стъпка 3. Разбърквам и оставям температурата да се повиши до максимум 52-55 градуса, докато започне да бълбука.

Стъпка 4. Прехвърлям всичко през филтър, покривам с алуминиево и домакинско фолио и оставям да почине за 4-6 часа при стайна температура (около 20 градуса по Целзий).

Стъпка 5. Поставям цялата чаша в хладилника за около 12 часа и след това я замразявам за още 12 часа.

Благодаря за бързия отговор ! Надявам се, че ще успеем да се справим с това
 

JimMoriSon27

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Разтваряте метамфетамин във вряща вода? Защо?
Никога не съм опитвал това, така че не мога да кажа дали това е грешка.
Първо трябва да се опитате да поставите продукта и ацетона заедно в реципиент като чаша или луканка (помислете да натрошите мета възможно най-фино, за да бъде процесът по-бърз) и да загреете разтвора на мета/ацетона малко над точката на кипене на ацетона, която трябва да е 55-56°C.
След това сложете водата ( дестилирана вода трябва да се използва там, защото ние не правим нищо друго, освен пречистване чрез пречистване...)
Но добавянето на вода е например първо 7-8 ml, след това се разбърква и се изчаква температурата да достигне отново 53-55°C, така че можете да добавяте вода на капки, докато почти всички кристали се разтворят.
Ако добавите повече вода, отколкото е необходимо, продуктът ще се загуби.
 

Mysticsea3

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 13, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Когато започнах, следвах точно рецептата, но ми беше трудно да разтворя метамфетамина, докато беше смесен с ацетон.

А когато най-накрая разтворих метамфетамина, ми отне толкова много време, че голяма част от ацетона се беше изпарила.

Така че използвах метода, който описах, и постигнах успех един път, но след това продължих да не успявам, така че ще се върна към вашия съвет.

Случвало ли ви се е да имате трудности с разтварянето на метамфетамина? И ако много ацетон се изпари, какво правите?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Здравейте, не разбирате какво има предвид създателят на темата. 1. Сложете метамфетамин и ацетон в чаша и я загрейте до 55-56 градуса, за да заври. ( Не е необходимо да чакате метамфетаминът да се разтопи в ацетона) 2, добавете вода (тя трябва да е дестилирана или дейонизирана и не използвайте вода от чешмата) и водата трябва да се добавя бавно (например можете да използвате капкомер). По време на добавянето на водата поддържайте температурата на течността в бехеровата чаша на 53-55 градуса, докато целият метамфетамин се разтвори в чашата. ( Можете да изберете топлинна филтрация, но ще има загуби. След това затворете течността на стайна температура за 4-6 часа и я поставете в хладилника за 12 часа. Филтриране. Изсушете го.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Какво имате предвид под запечатване? Лука увива фолио и лента около контейнера без дупка като запечатано запечатано ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Не е необходимо да бъдете толкова стриктни. Обикновено просто го увийте с алуминиево фолио, главно за да предотвратите навлизането на прах и да забавите изпарението на разтвора. Колкото по-бавно е изпарението, толкова по-голям е кристалът. Бързото изпаряване ще образува само кристален прах.
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Някакви съвети за сушене на кристали без пещ или камера за изсушаване ?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Вакуумно филтриране, поставете РМ в бехеровата чаша, добавете ацетон или етер, (разтворителят трябва да е сух и студен) и го изсипете във фунията на Бр при разбъркване и филтрирайте. След филтрирането покрийте горното устие на фунията с ръка. Затворете я плътно и филтрирайте в продължение на 10-15 секунди. Тя ще бъде почти много суха. Ако има миризма, можете да я поставите върху хартия А4. Покрийте я с хартия А4 и я поставете на сухо и топло място за 2/3 часа и тя ще изсъхне напълно.
 
View previous replies…

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Благодаря за отговора, ще опитам скоро. И имах още един въпрос, хигроскопичен ли е метамфетаминовият кристал ?
Поставих моите във филтърна хартия и на открито за сушене на въздух, но след 2 дни дори не изсъхват още. все още изглеждат мокри и лепкави.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Той ще абсорбира влагата, но и без това в ситуацията ви има примеси. Тя трябва да се постави в бехерова чаша, да се добави студен и сух ацетон, да се разбърка бързо за няколко секунди и след това да се филтрира на фунията на Бърт. Ацетонът/етерът/изопропиловият алкохол са добри детергенти, но трябва да се изсушат)
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Да, аз също смятам, че има някакви примеси в. Сложих фенерчето и изглеждаше като малка лъскава дъга върху него. и след известно проучване , мисля, че това е пвп от свързващо вещество за хапчета. Защото аз извличам псевдо от хапче, промито два пъти с ацетон , и просто го реагирам без по-нататъшна рекристализация.
Има ли идея как да се отърва от него? защото установих, че разтворимостта му е една и съща с метамфетамин
 

darkskin

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Да, аз също смятам, че има някакви примеси в. Сложих фенерчето и изглеждаше като малка лъскава дъга върху него. и след известно проучване , мисля, че това е пвп от свързващо вещество за хапчета. Защото аз извличам псевдо от хапче, промито два пъти с ацетон , и просто го реагирам без по-нататъшна рекристализация.
Има ли идея как да се отърва от него? защото установих, че разтворимостта му е една и съща с метамфетамин
 
Top