Надежден доставчик на мефедрон от Европа?

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Имам нужда от добър доставчик на мефедрон с доставка от Европа. Някаква помощ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ние можем да ви помогнем с неговото изготвяне. Така ще произвеждате свой собствен мефедрон и ще се превърнете в истински доставчик на качествен мефедрон.
 
Last edited by a moderator:

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Искате да кажете, че ги учите, за да произвеждате сами 4метилпропиофенон? Или им изпращате 4метилпропиофенон, след което те произвеждат 4mmc?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Ние сме базирани в Полша и можем да ви помогнем в това отношение. Ако се интересувате, изпратете ми съобщение;)
 
View previous replies…

shotgunfacelift

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 18, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Току-що направих този акаунт и все още не знам как да изпращам съобщения. Можете ли да ме msg plz?
 

delkibrother

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 27, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, имам нужда от това, което предлагате, и бих се заинтересувал. Моля, изпратете ми съобщение.
 

Elsatan

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@aaronstevens, бих искал да ти изпратя DM, но не мога, можеш ли да ми изпратиш такъв?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@aaronstevens,

Бих искал да се свържа с вас по друг въпрос, настройките ви за поверителност са изключени, така че никой не може да ви изпрати съобщение.

С най-добри пожелания
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Мога да направя доставка до Европа, свържете се с мен, моля, ако имате интерес.
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Мога да предоставя различни химически продукти, междинни продукти и химически инструменти
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте, ако искате да продадете нещо тук, публикувайте го в BB Market и поставете линк към него в коментара си. Това е безплатно. Понякога изглежда много подозрително от нови акаунти и администраторът дава банове без съмнение за такива спам реклами. @tinaprochem Вземете го под внимание.
 

MephedroneRus

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Здравейте, ние произвеждаме мефедрон и сме базирани във Великобритания :)
 

alchemist030

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Някакви новини от испанските продавачи?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Мога да го изпратя от САЩ и Китай
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

След 5 опита от 5 различни държави от ЕС, където има ревюта на пазара и "потвърдени" (платени потребителски ревюта) на ужас, след като получих 2 пъти тотален боклук, пълен с разтворители, ужасно ниска (ако изобщо има такава) чистота на 4 ммк и 3 пъти случайни аналози на катинона, намирането на легитимен доставчик от ЕС би било чудесно. С приличен стелт, който не се изпраща от горещи страни в *** плик с въздушни мехурчета със запечатана торбичка вътре и нищо друго, дори (случаен) адрес за връщане.

Обединеното кралство е известно с културата на 4-ммс и производството никога не е спирало там. Но нито един продавач не доставя в ЕС поради забавяния и тежки митнически проверки на входа/изхода.
PL/NL е 50/50, между получаването на правилна огнена партида или случаен аналог.
Германия винаги е била пълен провал (съжалявам, прекупвачи, първо тествайте лабораторно това, което купувате)

Аз го търся само за скривалище / лична употреба, но мога да се свържа с продавачи, базирани в ЕС, които се интересуват от препродажба на * истински * 4-MMC, особено от не-горещи страни от ЕС.

Не се интересувам от оферти от CN/USA, същото като в първоначалната тема - продавачи от ЕС (= страни, физически разположени на континента, наречен Европа ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Човек, който има същия опит. Миналата година получавах полски мъртви капки от 4 ммк, а Русия - все реални. Тази година пробвах до 10 доставчици от Полша, Германия, Холандия и все беше някакъв боклук от 3cmc или 4cmc. Не разбирам защо се е случило това, но е доста тъжно. Дори не мога да разбера търсенето им, дори когато се продават коректно като 3cmc, но обикновено се издават като 4mmc.

Очевидна структурна разлика, миризма на риба, силно изгаряне дори от капката за нос и не е нещо, което намирам за далечно сравнимо или заслужаващо да се погълне.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Може ли някой да обясни на невежия ми задник защо това изпреварва пазара? Изглежда някак странно да произвеждаш халогенични катинони в огромни количества и да изместваш от тях метиловите катинони. Не разбирам от гледна точка на производството или ефекта върху човека. Каква полза има от производството на 3cmc/4cmc вместо това?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Бих се радвал да имам подробен отговор, но за съжаление, когато нещата тръгнат в грешна посока, купувачите, които не са получили никакви сведения за истинския 4-mmc, или са ползвали 3-mmc, мислейки, че е 4-mmc, сега получават всички останали десетки аналози, мислейки, че те са просто "по-добри" или най-лоши партиди. Докато китовете на големите доставчици предлагат продукта, а другият им продукт е легитимен, "културата" на истинския мяу-мяу ще си отиде за съжаление.

Просто за големите продавачи е по-евтино и безпроблемно да си набавят от техен търговец на едро, на когото имат доверие, каквото и да реагира положително на катинони, а на едро просто се купува от други производители от ЕС, но най-вече от Китай "кодовото име" неизвестните случайни такива. Това е основната причина: Китай може да произвежда много евтино големи количества.

"Културата" на 4-mmc започна да се разпространява/въздига отново с 3-mmc, тъй като това беше най-близкият кадър (макар и все още на километри), а това беше вкусен повод да се "измамят" много завърнали се истински любители на мефедрона. Производството на 4-mmc се извършва най-много (и единствено, ако говорим за ЕС) в Обединеното кралство, където никога не е спирало да съществува, и в Полша. Холандия/Световна Корея и други източни държави е въпрос на монета какво ще получите. Но лабораторната проверка на наркотиците, направена през последните 2-3 месеца в ЕС, говори ясно: нито един изпратен до energy-control (Испания) или eve-rave (Швейцария) не е бил 4-mmc, дори вече не е 3-mmc.
Великобритания е високорискова страна за изпращане, същото важи и за Полша (за изпращача, не за получаването на втория). Така че истинските 4-mmc остават в ръцете на късметлиите, които могат да се сдобият с препращач в някоя от тези страни.

И да, *bump* все още чакаме истински производител на 4-mmc, базиран в ЕС, който може да доставя 4-mmc - както малки, така и големи количества.
 
Top