Надежден доставчик на мефедрон от Европа?

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
*bump*

След 5 опита от 5 различни държави от ЕС, където има ревюта на пазара и "потвърдени" (платени потребителски ревюта) на ужас, след като получих 2 пъти тотален боклук, пълен с разтворители, ужасно ниска (ако изобщо има такава) чистота на 4 ммк и 3 пъти случайни аналози на катинона, намирането на легитимен доставчик от ЕС би било чудесно. С приличен стелт, който не се изпраща от горещи страни в *** плик с въздушни мехурчета със запечатана торбичка вътре и нищо друго, дори (случаен) адрес за връщане.

Обединеното кралство е известно с културата на 4-ммс и производството никога не е спирало там. Но нито един продавач не доставя в ЕС поради забавяния и тежки митнически проверки на входа/изхода.
PL/NL е 50/50, между получаването на правилна огнена партида или случаен аналог.
Германия винаги е била пълен провал (съжалявам, прекупвачи, първо тествайте лабораторно това, което купувате)

Аз го търся само за скривалище / лична употреба, но мога да се свържа с продавачи, базирани в ЕС, които се интересуват от препродажба на * истински * 4-MMC, особено от не-горещи страни от ЕС.

Не се интересувам от оферти от CN/USA, същото като в първоначалната тема - продавачи от ЕС (= страни, физически разположени на континента, наречен Европа ;)
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Може ли някой да обясни на невежия ми задник защо това изпреварва пазара? Изглежда някак странно да произвеждаш халогенични катинони в огромни количества и да изместваш от тях метиловите катинони. Не разбирам от гледна точка на производството или ефекта върху човека. Каква полза има от производството на 3cmc/4cmc вместо това?
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Бих се радвал да имам подробен отговор, но за съжаление, когато нещата тръгнат в грешна посока, купувачите, които не са получили никакви сведения за истинския 4-mmc, или са ползвали 3-mmc, мислейки, че е 4-mmc, сега получават всички останали десетки аналози, мислейки, че те са просто "по-добри" или най-лоши партиди. Докато китовете на големите доставчици предлагат продукта, а другият им продукт е легитимен, "културата" на истинския мяу-мяу ще си отиде за съжаление.

Просто за големите продавачи е по-евтино и безпроблемно да си набавят от техен търговец на едро, на когото имат доверие, каквото и да реагира положително на катинони, а на едро просто се купува от други производители от ЕС, но най-вече от Китай "кодовото име" неизвестните случайни такива. Това е основната причина: Китай може да произвежда много евтино големи количества.

"Културата" на 4-mmc започна да се разпространява/въздига отново с 3-mmc, тъй като това беше най-близкият кадър (макар и все още на километри), а това беше вкусен повод да се "измамят" много завърнали се истински любители на мефедрона. Производството на 4-mmc се извършва най-много (и единствено, ако говорим за ЕС) в Обединеното кралство, където никога не е спирало да съществува, и в Полша. Холандия/Световна Корея и други източни държави е въпрос на монета какво ще получите. Но лабораторната проверка на наркотиците, направена през последните 2-3 месеца в ЕС, говори ясно: нито един изпратен до energy-control (Испания) или eve-rave (Швейцария) не е бил 4-mmc, дори вече не е 3-mmc.
Великобритания е високорискова страна за изпращане, същото важи и за Полша (за изпращача, не за получаването на втория). Така че истинските 4-mmc остават в ръцете на късметлиите, които могат да се сдобият с препращач в някоя от тези страни.

И да, *bump* все още чакаме истински производител на 4-mmc, базиран в ЕС, който може да доставя 4-mmc - както малки, така и големи количества.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Това е проклет срам. Имам руски телеграмни канали, по които миналата година получавах истински 4mmc от мъртви капки в Полша. Върнах се тази година и опитах 5-6? различни, само по един грам, за да видя, и всичко беше 3-4cmc. В Русия предполагам, че също произвеждат, но не мисля, че и оттам излиза. Знам, че моите приятели там все още получават истинско говно, но и те имат вкус към него и знаят разликата. Бих казал, че там и в Обединеното кралство са сходни в това отношение. За съжаление не мога да се върна в Русия, но в момента съм в Грузия и се опитвам да се свържа с някои руски приятели, за да видя дали все още имат истинско нещо тук
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Това, което е наистина невероятно в самия буквален смисъл на тази дума, е как е възможно да се вдигне голям шум за 4-mmc, който за известно време беше "възкресен" от потребителите на 3-mmc, вместо да се превърне в добра възможност и да стане част от поточните продукти от големите производители/организираната престъпност (вместо да се произвеждат тонове метамфетамин, без да се използва псевдоефедрин като прекурсор, цените на метамфетамин в ЕС паднаха драстично.. но това е така, защото след скока на популярността, който се върна преди 3-4 години, при сегашното качество на масовото производство, което само пуши и има вкус на метамфетамин, но можеш да заспиш няколко часа по-късно и дори не успяваш да получиш психоза..хората спряха да купуват този боклук, не си заслужава дори исканите 50-60 евра) - можеха да похарчат ресурсите за 4-mmc - в САЩ се продава дори за 100 USD /g в някои щати, а в ЕС в зависимост от страната 30-90 евра /g (и фактът, че никой не го продава онлайн, освен ако не е просто поредният случаен катинон - освен PL/UK, NL голям доставчик на едро също реши да купува само случайни китайски катинони или остатъци от произведените в ЕС, никой не даваше $hit - преди беше поне 50/50 от шансовете..)

Само защо, наистина.. прекурсорите са лесни за намиране и внос (налични в множество страни от ЕС), синтезът е много прост (не съм химик, следователно не мога да знам със сигурност, но е по-лесно от амфетамин и има няколко малки доставчици, които произвеждат местни) - защо никой не прави *** с такова голямо търсене (фактът, че общностите станаха толкова фрагментирани и разпръснати в толкова много други платформи и телеграмни групи и DNMs доставчици китове може да играе роля за това, че не са възприемчиви към търсенето..но същото важи и за нископотентните RC опиоиди в ЕС, напоследък отново се появи O-DSMT... по-скъп от чистия/hq истински хероин за грам? това просто е толкова болно, а хората купуват на такива цени независимо,,)

Отказвам се, наистина нямам интерес да правя бизнес (поне лично, някои мои клиенти биха купували и препродавали на едро), от месеци се карам за правилен 4-mmc хай, но след 6 неуспешни опита, а и явно нито един продавач в UK или PL не доставя извън страната си, а и никоя друга държава не се явява да доставя (може би Швеция..?) - просто ще изчакам нещо да се случи, защото е такава загуба на време и депресиращо да виждаш такава сцена, в която новите поколения опитват 4-cmc или каквото и да е, продавано като 4-mmc и си мислят, че са изпитали истинското Meow Meow, Такава липса на уважение към културата на 4-mmc тази аналогична чума в целия ЕС.
 

itcantbereal

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Усещам същия вид разочарование у теб, приятелю. Планирам да намеря истински източник и да създам пазар за него в Щатите. Не ме интересува дали ще седя на няколко килограма, докато други неща в магазина продължават да се продават и да се попълват. След като хората опитат истинското нещо и имат база за сравнение, може би нещата леко ще се променят. В Щатите метамфетаминът се реже минимум на 50% с MSM, промих много партиди и този процес изглежда по-труден от самото производство на 4mmc. не знам обаче дали там е толкова лесно да се снабдиш с прекурсори, колкото в ЕС. Не си заслужава риска, когато няма пазар за него, но съм готов да намеря законен химик тук, който има възможност да крие и внася наркотици тук. Почти съм сигурен, че ще намеря правилния източник и истинският 4mmc ще бъде наличен в моя онлайн магазин.

Но съм много разочарован да видя състоянието на нещата, когато приех възможността да получа истински 4mmc преди не повече от една година за даденост, след като напуснах Източна Европа. сега трябва да поставяте всичко под въпрос. Първоначално никога не се е наложило в Щатите заради огромния приток на "легални" катинони на сцената. хората продаваха всички видове като MDMA, което беше 100/g улична цена, а вносът им от Китай с малко притеснения беше 2/g? ако нещо се върнеше жълто на тестер, хората щяха да убият този, който го продаваше.

Предполагам, че оттук нататък нещата само се влошават, а аз си мислех, че вече е зле
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
* блъскане * ситуацията все още не е променена, повечето продавачи от ЕС на ДНМ, които твърдят, че продават 4-mmc, доставят случайни катинони от Китай.
Само истински 4-mmc, произведени в UK и PL, не се доставят извън техните страни (дори в други страни от ЕС) и намирането на препращач е много трудно.

Всяка актуализация по този въпрос ще бъде много ценен (търси ЕС продавач, САЩ продавач благодаря, но поръчване на насипни 4-mmc от САЩ е твърде рискове, и това не може да бъде един от най-лесните наркотици за синтез и с лудо търсене, просто се игнорира и същото като други невероятни RCs се случва отново и отново, мързеливи продавачи твърде голям, за да се провали доставя само аналози, обещавайки истинското нещо, но те просто донесе само боклук, и след 1..2...3 години, купувачите ще се откажат). Общността вече е достатъчно фрагментирана и разпръсната навсякъде.. Наистина не разбирам защо никой малък и среден химик/продавач не се интересува. Хората си купуват истински 4-ммс за 100USD в САЩ, а в ЕС, ако има такива, ще плащат лесно 50-120 eur/g в зависимост от страната, поради голямата разлика със заплатите.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
много хора имат 4mmc купуват много продавачи се притесняват да изпратят в друга държава, защото не е безопасно, ако продадат много, тогава, ако полицията му отгоре, те губят всичко
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Да, проверих и сте прави, ако сте в PL, изпращането навън не е лесно. Но винаги можете да платите на някой, който живее в близка страна, да го донесе извън PL, или можете да помолите чужденец / някой, който живее в друга страна, да дойде в PL и да отиде в пощенската пратка, разбира се, трябва някаква много специална нинджа стелт, за да изпратите поне 500 г и да направите много добри печалби. Но има няколко начина да се премине през митницата..и в най-лошия случай, този човек няма да бъде проследен, тъй като не е гражданин на PL

Направете нещо добро за този свят и спасете ЕС от глобалната измама! ^^
 
Top