Looking for a vendor "Румънските закони за прекурсорите са шега"

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Преди време прочетохме това нещо "Румънските закони за прекурсорите са шега" и ни е интересно да научим повече за него, тъй като живеем съвсем близо до Румъния, само на две държави разстояние.

Лесно ли се получават прекурсори там? Кои компании/лица продават такива химикали, кои химикали са лесни за получаване и последваща препродажба?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Познаваме някои хора там, които могат да ни купуват неща, но те не са квалифицирани химици или нещо подобно, а просто наши приятели.

Връзка към мястото, където прочетохме "Румънските закони за прекурсорите са шега" http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...enyl-2-nitropropene-în-europe.2707/#post-8934
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Какво искате да купите? Евентуално бих могъл да ви кажа, ако ми кажете какво точно искате.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Всичко, което може да улесни производството на лекарства: 2B4M P2NP, PMK. Просто прекурсори, които хората биха искали да купят, тъй като не искаме да "сготвим" нищо, а само да изкараме няколко долара.

Бихме могли да готвим, но разбирането ни за химическите процедури е изключително ограничено и не се интересуваме от това да правим нещо друго освен допълнителни пари.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Надявам се, че разбирате, че търсим компании, които продават прекурсори в Румъния, не търсим да купим нещо от ВВ или от други пазари в тъмната мрежа по този въпрос.
 
Top