Post Delivery Безопасно опаковане на вещите за последваща доставка

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Здравейте!
Преди всичко искам да кажа, че този форум бързо спечели симпатиите ми и се превърна в любимото ми място за разглеждане на теми и получаване на информация. С това искам да кажа, че:
Искам да започна дискусия относно темата за глобалните превози. Моля, уведомете ме, ако искате да споделите някои интересни начини по отношение на това. Преди всичко искам да знам за превоза на хапчета и прахове в големи количества до места като AUS/NZ и други островни общества.
На тези места има много кокаин и екстази, но как те влизат в страната? Винаги ще има голям риск пратките да бъдат заловени, но при това положение бих искал да разбера съвети и трикове, които може да са някак си неизвестни. Милар и метал/примамка и т.н. са добри базови познания, но се опитвам да намеря нещо, което да издигне тактиката.
Прочетох темите по темата, които имаме тук, във форума, и това е от голяма полза. Имам някои идеи за себе си от aswell и имам предварителен опит във вътрешното командироване, но желая да разширя знанията си в областта на международната логистика. (Само за моите знания ;-) )
Разбирам, че това не е нещо, което хората, които се занимават, искат да обсъждат открито. Ако някой иска да ми изпрати месинджър по тази тема, ще го приветствам с голямо удоволствие!
 

MrSafeBunny

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Всеки продавач маскира по различен начин, но той се основава на тези елементи:

(1) Опаковка
(2) Ципче
(3) Цип с милар
(4) Вакуумно запечатване

Останете в безопасност!
 
Top