• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Сасафрас за продажба?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Знаете ли колко средства са необходими само за производството на 1лт от това вещество.

по-добри възможности, ако търсите маршрут за MDMA

но в eBay се продават корени и чай, ако не са за синтез
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Мога да осигуря прясна кора от корен, ако искате да си поиграете
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Бих могъл също така да дестилирам кората с водна пара и да изпратя хидрозола
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Мога да доставям и коренища от североизточната част на САЩ. Потенциално мога да я обработвам и аз. Уведомете ме.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Момчета, вие просто трябва да сте там със сарантовото фолио, да сваляте кората и да увивате раната. 8% сафрол в маслото. Иска ми се да познавам някой, който да отиде да го направи, Това може да бъде добре платена работа за един скрапер няколко дни в седмицата.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Може би трябва да отида да си набавя купчина коренища, да ги смеля на прах и да запечатам вакуумно килограмови опаковки или нещо подобно. Бих бил готов да го изпратя предварително, ако някой компетентен, който докаже, че може да успее, ми изпрати обратно малко MDA/MDMA :]

Имате ли някакви текстове за събирането или дестилацията или нещо, за което смятате, че трябва да знам? Няколко пъти съм го правил на чай от кореноплодна бира, но това е почти целият ми опит...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Мисля, че го дестилирате като метанол от дървесина. само суха дестилация, след това фракционна дестилация и това е всичко. Говори се за кората на корена, но всяка кора може да се използва. Аз бих взел лесната кора и това е всичко. Не си губете прекалено много време, тук има повече дървета, отколкото време. Сатанинската опаковка е опит за спасяване на дървото
 
Top