Миризливият амфетамин в Европа

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Миризмата на европейския амфетамин много много се различава от тази на амфетамина в Северна Америка, както установих.
Говорих с няколко души и ми казаха, че в Европа (с изключение на Нидерландия) вземат амфетаминовото масло и вместо да го пречистват и кристализират, добавят към него кофеин и най-различни вещества и от 1 литър масло правят 5-6 килограма странна амфетаминова паста.
Имате ли представа какво добавят и колко вредно може да бъде непречистеното амфетаминово масло?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Те се произвеждат от амф. сол и се режат от кофеин. Тази смес оказва отрицателно влияние върху сърдечносъдовата система.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Да, толкова е странно, че хората в Германия са склонни дори да го харесват повече нарязан с кофеин.

Типичната формула тук за преминаване от Freebase към Speed е: 1L Freebase + 2L IPA/Methanol + редуциране до ph 6-7 и поставяне във фризера..което вече е много нечисто и нездравословно, но 5-6 кг от 1л ми звучи много трудно, човече, вероятно някои хора дори го правят..

Толкова са свикнали с това, че някои дори не харесват, когато хората ги продават неразрязани...толкова странно..
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Не знам защо някой би искал толкова много да си намали амфетамина.
Просто жп таблетки с кофеин в този момент. Предполагам, че просто съм малко пуритан по отношение на наркотиците си. Винаги обичам да знам точно какво и колко има в нещо, преди да го взема. От друга страна, имам няколко приятели, които, когато се сблъскат с непознато вещество на парти, просто смъркат една линия, без да задават никакви въпроси. Това не е за мен.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Значи искаш да кажеш, че просто са сложили 3-4 килограма кофеин в амфетаминовото масло?
Чудя се какви примеси има в маслото, ако то не е кристализирано.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Аз съм 100% с вас. Мисля, че просто много хора наистина не се интересуват и/или не са наясно с риска от рязаните продукти.
Не казвам, че приемането на наркотици е най-здравословното нещо, но с разфасованите гадни смеси можеш да прецакаш много неща в тялото си :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Никога не съм чувал някой да слага толкова много в него, а според официалните доклади чистотата на амфетаминовата паста в европа се е увеличила от 10% на 25/30% през последните години, така че предполагам, че хората стават все по-наясно с това да не слагат "прекалено" много кофеин в него.

От това, което знам, хората използват съотношение 1:2 масло:IPA/метанол и след това добавят 10%-25% кофеин
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Все пак, ако чистотата му е 25%, това означава, че е амфетамин от боклук, който не е бил почистен правилно
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Определено!

В повечето случаи IPA не се изпарява достатъчно добре и/или маслото не се почиства правилно от други странични продукти..което води до това, че маслото вече е нечисто

С обичайната смес, която уличните търговци правят, за да превърнат маслото в скорост, става още по-лошо
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Така че тогава е логично, че получават 6 килограма от един килограм масло, ако могат да постигнат само 25% чистота след кристализацията.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Няма да получите представителен вид за тази маса като амфетамин сулфат. Тя ще бъде мазна дъвка.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Лол точно това е, което те продават.
Ако е лепкаво, те смятат, че е чисто очевидно.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Лол, ако мислите, че това е тъжно, изчакайте да чуете за розовата скорост, която продаваха. ( Подозирам, че е розова поради замърсяване с живак)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ами, съжалявам, че трябва да кажа, но предположението ви е погрешно в повечето случаи. ако това е уличен материал, той се прави с процедурата на Льокарт в 90% от случаите. увеличаването на мащаба на Hg реакцията е трудно след определена точка. Льокарт все още остава най-икономически жизнеспособният начин за масово производство. освен че червеният цвят е характерен за прекаленото окисляване, за извличането се използва неполярен разтворител или се дестилира с пара, така че дори да има замърсяване, то не е достатъчно, за да се оцвети в розово.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Но то не е червено, а розово. В някакъв момент имах малко и го измих и това премахна част от оцветяването.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Според химическата гледна точка повечето неща, продавани в централноевропейските страни като Германия, не са добре представени, за съжаление.

Ето защо аз за себе си бих се съсредоточил само върху производството на чисто масло и бих оставил другите да съсипят продукта, ако решат да го направят.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ако приемем, че маслото/фрешът ще бъдат чисти (99%), то те ще бъдат 1L фреш + 2L IPA + 0,45Kg кофеин, което ще означава обща маса от 3,45Kg паста, което води до чистота от около 29%

За 6 кг от 1 л свободна база със същата рецепта би било още по-лошо, вероятно 15-17 %, което е много под сегашния пазарен стандарт в Централна Европа (без Нидерландия)
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Искате да кажете, че използват IPA за рязане на амфетаминовото си масло? Това е болно
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Това определено е така.

Те използват IPA или други алкохоли заедно с кофеин, което е много нездравословнакомбинация за сърцето.

Преглеждайки полицейските доклади от централноевропейските страни (въпреки Нидерландия), качеството на скоростта всъщност се е подобрило през последните години от средно около 15% до 30% всъщност, но все още е невероятно ужасно
 
Top