Question Някой успешно е закупил PMK (CAS: 4676-39-5) от китайски доставчик?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Виждам, че повечето купуват pmk етилглицидат (28578-16-7) и след това го преобразуват в PMK (4676-39-5), но виждам, че преобразуването от едно вещество в друго е сложно, и ми беше интересно дали някой е успял успешно и без да бъде измамен, да купи PMK директно, без да е необходимо да купува посредник.
Благодаря на всички!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Това е контролирано вещество в китай и в повечето страни по света. не можете да разберете смесването на прах със силна киселина. нагряването и използването на разделителна фуния?
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Разбрах, че при превръщането на pmk етилглицидат в PMK се губи голям процент от чистотата, видях също, че е необходим голям химически реактор и т.н., но предполагам, че ще има някакъв начин да се направи в малък мащаб или без необходимост от химически реактор.
Благодаря ви!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Можете да работите директно с преобразувания кетон, макар и да не е идеален и да не дава звезден краен продукт, може да се пречисти на по-късен етап от всички образувани гадинки.
Един съд с кръгло дъно от 1 л или дори с плоско дъно е 10-20 евро... Наистина ли е толкова голяма инвестиция, за да направите нещата поне донякъде правилно? Vevor има комплект за дестилация за 50 евро с кондензатор, кръгли дъна, които можете да използвате като реактор в малък мащаб.Трябва да сте готови да положите труд и време, за да се научите и да инвестирате малко, ако това е пътят, който искате да следвате, той не идва безплатно
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Приятелите ми се опитаха няколко пъти да купят без Escrow в някои сайтове на дивия пазар и винаги беше измама без изпращане на продукт или изпращане на шибана сода и смях.
 
Top