Производство на синтетичен хашиш

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Мога да използвам само JWH-018 или трябва да смеся с него UR-144
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Някакво предложение как да направя синтеза, но без хидралната преса? Например да го оставите да изсъхне, да загреете продукта и да го оформите на тухла, като използвате хартия за печене или друга хартия като обвивка, и след това да го замразите като алтернативно да го пресовате?

Има ли друг начин?
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
А дали моят сайвант ще бъде с по-лошо качество, ако вместо екстракт от хмел използвам хмел от търговец на домашна бира?
Каква е разликата?
 

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Чудесно е да видим как искате умишлено да навредите на клиентите си. Това, което правите, е изключително вредно!!!
 

SynthethicADHD

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Как клиентите ще бъдат вътрешно ощетени ?
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
не разбрах дали ако имам само ur-144, това е достатъчно за канабиса или трябва друга съставка
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
UR-144 е активен канабиноид, от който е възможно да се правят смеси за пушене
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Здравейте на всички!

Какво ще стане, ако извлека THC от канабис (около 250 г) със 750 мл изопропилов алкохол и добавя останалата част от състава като разписка в тази екстракция, ще се получи ли?

tnx за вниманието!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Той ще работи. Но по-добре проверете концентрацията, първо направете малко количество синтетичен хашиш (10 г). Ако силата е добра, направете голяма партида.
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3

Tnx за помощта.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Момчета, само жива смола може да направи вкуса и аромата... аз правя това около 3 години, повярвайте ми... човек на човек има свои собствени уникални рецепти... крайният продукт зависи от опита, налягането и методите на готвене....има едно и единствено решение за вкус и аромат, което трябва да получите от прясно мляко от борово дърво... и да го поставите извън дома си за 4 дни, за да изсъхне... оставете го да изсъхне правилно... само за смола са необходими 30 г борова смола за 100 г хашиш... наздраве.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Това мирише на истинско нещо?
Какъв вид екстракт от хмел е използван?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Той ще мирише на хмел. Могат да се използват и други екстракти. Някои използват терпентин за миризмата, която е по-близка до естествената, но аз не съм привърженик на измамата.
 
  • Like
Reactions: T 3

lydiareseller

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Благодаря Ви Уилям Дампиер Скоро ще направя партида от 100G, ще ви информирам, след като завърша партидата. Оценявам публикацията ви.
 

draxcus31v22

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, искам да попитам за какво точно се използва екстрактът от хмел в рецептата?

И видях един коментар, в който казахте, че може да се използва друг клас екстракт, кой препоръчвате? тъй като тук в Европа екстрактът от хмел се продава само в течен формат и не знам дали това ще повлияе на рецептата
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Миризмата и свързващото вещество. Но и други сухи, концентрирани природни екстракти могат да действат по същия начин.
 
Last edited by a moderator:

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jwh-018 am-2201 Как мога да си набавя тези вещества или е полезно да напръскам листата с ацетон или да пръсна друго лекарство? Искам да направя някои синтетични наркотици за себе си.
 

OGKUSH

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jwh-018 am-2201 Как мога да си набавя тези вещества или е полезно да напръскам листата с ацетон или да пръсна друго лекарство? Искам да направя някои синтетични наркотици за себе си.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Нейната стара канабиноиди, вероятно няма да я получите никъде.
Но в някои държави прекурсорите могат да бъдат законни.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Може ли u Моля, обяснете на четири очи или ни дайте информация как да го направим?
 
Top