Големият списък с оправдания - законни употреби на химикали

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Малко е лесно, но трябва да го добавя:

Луга - правите сапун.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Изглежда, че правенето на сапун е най-лесното ни извинение за толкова много неща, също и за някои лабораторни съоръжения
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ако химикалът, който търсите, има статия в Уикипедия, можете да намерите правни случаи на употреба там!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Е, не е задължително законните употреби да са граждански, те могат да бъдат и правдоподобен хобистки проект, като например производство на светеща в тъмното боя или синтезиране на някакъв безвреден фармацевтичен продукт или багрило. Искам да кажа, че ако имате аспиратор в гаража си с различни химикали по рафтовете, няма смисъл да твърдите, че произвеждате разтворители от промишлен тип.
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Ще ми трябва ли извинение, за да поръчам 2,5-диметоксибензалдехид в САЩ, или това е относително безопасно? Или е по-добре да си го синтезирам сам от нещо друго?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Какви химикали могат да се използват за светеща в тъмното боя? Това звучи като чудесно извинение :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63

NileRed естествено има видеоклип за това. Необходими са много добри химикали.

Но наистина се нуждая от добро извинение за хоби-химик за нитроетан и нитрометан. Някой?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Знам, че се използва в лакочистителя за нокти, използван от студиата за маникюр.

Знам, че студиата за нокти могат да го поръчат, без да е необходимо да се притесняват.

Или ставаше дума за цветове за нокти? Определено са свързани със студио за нокти! Може би това помага, когато търсите нещо в интернет
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Опитите за работа с химикали. Не притежавам студио за маникюр :).
Не, имах предвид по-скоро оправдания за любители. Като например: "О, аз съм любител химик и се опитвам да направя *някакво законно вещество, което изисква да се синтезира нитроетан*". И имам предвид малки количества нитроетан, а не варели с него. Няма правдоподобно оправдание за поръчки в големи мащаби.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Хаха, да, точно така :D Е, може би сте кръстоска и...? Не се шегувам..

Нитрометанът се използва за състезателни автомобили, обзалагам се, че може да се използва и за състезателни автомобили с дистанционно управление!!! Звучи доста хобистки за мен..
 

NarwhalFucker419

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2022
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Знам, че за студията за нокти се използва за почистване на четки за нокти, не знам дали може да се приложи за други видове четки, ако може би имате няколко стари четки за боядисване, които искате да почистите?
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Етанол. Евърклир с доказателствена стойност 190 за приготвяне на сок от джунгла. Това обаче е даденост.
Нитрати. прах за оръжие или тор
Натриев хидроксид, сярна киселина. препарат за почистване на канали
 

dj_lord

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 18, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Съжалявам, ако пиша това в грешната област... Но имам въпрос. През февруари 2022 г. шофирах и използвах някаква срана, която имаме в Румъния. Бях спрян от полицията и ме помолиха да направя тест за дрога със слюнка. Те използваха устройството, наречено DRUG TEST. Казаха, че показва амфетамин. Затова ме закараха в болница за тест на урината. Откриха положителен резултат за амфетамин и метамфетамин. Сега искам само да ви помоля да ми помогнете... Има ли нещо без рецепта или предписано, което може да даде фалшив позитив за тези 2 ? АТМ съм в Румъния, но на пазарите на ОНИОН се продават предписани документи... Просто имам нужда от малко ПОМОЩ...
Погрижете се за всички бъдете в безопасност и не на последно място бъдете УМНИ и не шофирайте
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Здравейте :)

Мисля, че с вашата тема би било по-добре в отделен пост, за да сте сигурни, че ще достигнете до всички потенциални потребители, които биха могли да помогнат.

Както и да е, какво сте вземали преди? Правилно ли те разбирам, че не си взимал амфетамин или метамфетамин, но е показал положителен резултат?
В този случай продуктите винаги могат да бъдат примесени с разфасовка, а тази разфасовка може да бъде и други наркотици.

Това, което знам, е, че изобщо не е трябвало да правите теста с урина... проблемът с тези тестове е тяхната точност, затова кръвните тестове винаги са най-добри, тъй като показват по-добри и по-точни стойности. Особено когато се тествате от полицията, винаги се консултирайте с адвоката си преди това, за да сте сигурни, че всичко е уредено правилно.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Какви са най-добрите правни употреби

Оправдания за метиламин ?

 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Здравейте,

@G.Patton, за съжаление грешите.

Всъщност @Saul е прав, прекурсорът P2nP е незаконен в някои европейски държави.

Не мога да навляза в подробности в кои държави е незаконен, тъй като бих се изложил твърде много. Но знам, че поне в пет държави в Европа, ако бъдете схванати с този прекурсор, ще бъдете признати за виновни за внос на амфетаминови наркотици и ще бъдете изпратени на съд и в затвора.

С най-добри пожелания
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Знам, че това е стар пост, но ако някой друг поп за амфетамин, добро извинение е лекарството бупропион, то се предлага като антидепресант, наречен Wellbutrin. Още по-лесно се получава комбинацията Бупропион+Налтрексон за "лечение на хронично затлъстяване" или за отказване от тютюнопушене, с търговско наименование MySimba.

@MadHatter
Нитроетанът и нитрометанът се използват в RC моделите в "нитродвигатели", това е нещо за малките колички или каквото там е, с които хората се състезават, явно търсят този тласък (явно обаче той унищожава двигателя с времето?), истинското гориво явно се използва в модели с мащаб 5:1 или по-голям. Най-добре би било да намериш място, на което можеш да се състезаваш с тези неща, и да се занимаваш с това като хоби, сигурно е точно както с патроните в Европа... може да нямаш разрешително, но ако членуваш в клуб по стрелба, не е проблем да се сдобиеш с калъф... Нитроетан съм виждал посочен на марката NIPRON като добавка към горивото И също така като препарат за почистване на двигатели и отстраняване на котлен камък... повечето нитросъединения могат да се използват като разтворители по някаква странна причина, предполагам...

@Methylamine
Производство на пестициди.. Производство на NMP разтворител... Многобройни употреби в селското стопанство..
Метиламинът сам по себе си може да се окаже труден. В зависимост от разтворителя, който се използва за разтваряне на метиламина, се получава различно съединение, така че на ваше място бих погледнал как се наричат разтворите на метиламина и след това за какво се използват, вероятно така ще получите много по-голям списък и ще можете много по-лесно да си изберете извинение оттам.
 
Top