Най-простата рецепта за кристален мефедрон

Barocco

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, относно бензена, има ли начин да го заменим с нещо друго, тъй като е за обществена забрана да се купува тук
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Мисля, че толуолът би трябвало да върши работа, защото той е само разтворител за фрибазата. Но аз съм само начинаещ.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Как е 25%, ако той посочи, че е получил ~50 г?
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Направих това по този начин получавам 25% :(
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Моят продукт не ми дава чиста дрога.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ако някой направи метиламин 40% от метиламин hcl с NaOH, необходимо ли е да дестилира метиламина или е възможно да остави NaCl в сместа?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
А какво да кажем за ацетона? Достатъчен ли е ацетонът от железарията или е необходимо да го дестилирате и изсушите над MgSO4?

И още един глупав въпрос: може ли някой да дестилира в меден казан или се препоръчва лабораторен стъклен казан?
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Във връзка с предишните ми въпроси сега експериментирах малко и мисля, че NaCl остава във водния слой и се отделя заедно с него. Ацетонът от железарията би трябвало да е достатъчен, защото така или иначе се смесва с HCl + H2O, така че известно количество вода не е проблем. @OutLaw Какво мислите за това? Правилна ли е теорията?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
И още един въпрос: синтезът създава ли налягане? Защото лентата се използва като уплътнител. Или пък има топлина? Може ли целият синтез да се извърши в пластмасови бутилки? Инструкциите са много добри, но ми липсват няколко странични факта, които да описват процеса по-подробно, за да мога по-добре да събера необходимите прибори.

Благодаря много за отговор след известно време
 

gamling

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, аз съм в Турция. къде може да се намери метиламин?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
И така, тогава какъв е най-простият метод за увеличаване на добивите при запазване на същата процедура?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
у има всичко във видеото
 
View previous replies…

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Кой е основният фактор, който влияе върху цялостния резултат в този случай, използването на NMP и етилов ацетат?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
THF етилов ацетат nmp бензен dcm тулен ksylen u може да се използва, ако сте направили добър синтез, получавате същия тегловен и % чист продукт
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
@Алхимикът;
Обучение и не как. Но има къде къде по-лесни начини с по-малко източници на неуспех (всичко само в 1 бутилка, 2 бехерови чаши, пипетка и пирексов съд. И кристализираш имидиантно, без да сушиш първо праха).
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Това е стилът, който ме интересува. Този синтез изисква промиване само с вода, други предлагат разтвор на етилов ацетат. Ако заменя безена с DCM, водата достатъчна ли е или други разтворители дават по-добри резултати?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Все още не съм стигнал до момента, в който мога да боравя с разтворители. Единственото, което знам, е, че DCM е по-тежък от водата, а бензенът/толуенът е по-лек. Това прави разликата. Ако по време на подкиселяването киселината попадне първо в разтворителя с фребаза, мефът директно флокулира. Ако обаче киселината попадне първо във водния слой, той става киселинен и фребазата преминава във водата. При втория вариант след това водният слой се отстранява и се поставя да кристализира. Слоят DCM се замърсява.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Това е добра забележка. Благодаря ви. Мисля, че в този момент ще бъде ацетон. Както в случая, проведете реакцията в DCM, след това промийте разтвора с вода, разделете слоевете и изхвърлете водата по-късно. След това вземете масления слой и го смесете с ацетон преди подкиселяването. Може би друг разтворител би бил по-добър от водата, ако тя създава проблеми по време на подкиселяването.
 
Top