Най-простите рецепти

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Бупропион
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Защо е необходим бупропион?
 

carter23

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Това е катинон и е сравнително лесно да се получи, има ли как да се промени и неговата структура за нещо полезно.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Препратките са само на изследователи, които казват, че други изследователи предполагат, че може да е активен. Няма императивни данни или докладване на личен опит. Няма сканиране на мозъка чрез МРТ, нито химически анализ или анализ на активността.
Метаболитните пътища и продукти, скрити зад платена стена, означава, че мога да прочета конспекта или резюмето, но Wiley онлайн или изследователска порта ect. Искат да платя 30 долара или нещо подобно, за да видя целия документ. Мисля, че в един документ се споменаваха 13 метаболитни процеса на първо преминаване, така че да, наясно съм, че има повече от 1.
MAO-a прави nn dmt неактивен. MAO-b прави фенилетиламина неактивен. Това са метаболитни процеси. Да се предположи, че първият метаболизъм е без значение, е....insane. сигурно, можеш да го изстреляш или да го изпушиш, за да заобиколиш някои процеси, но не бих казал, че това го прави "без значение".
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Абсолютно без значение е дали е активен, или не, когато може да бъде заобиколен. Напушен ли си или нещо подобно? По собствените си странни критерии за това кое е активно или не казвате, че ДМТ е неактивен, а това е абсолютно безумно нещо.
 

Attachments

  • dLDErXAgNH.JPG
    dLDErXAgNH.JPG
    529.5 KB · Views: 1,357

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Определено е от различен характер от яденето на гъби, ако смъркате 4-ако за разлика от яденето им за повечето, които са го опитвали. Разбира се, не е необходимо да приемате 10 пъти повече, тъй като все още получавате и метаболита псилоцин заедно с всички останали. ДМТ не е перорално активен поради първото преминаване, поради което ви казвах, че първото преминаване е без значение за това дали нещо е активно или не. Както и да е, дори ако всички неща бяха равни между псилоцин и 4-акодмт по отношение на ефекта, 4-акодмт пак щеше да е по-добър, защото е много по-стабилен.

В тази тема на Reddit има няколко анекдота за това как се различава смъркането на 4-aco-dmt:

https://www.reddit.com/r/4acodmt/comments/ma6lyc
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ще ви дам равни шансове, че ако поставите спори от вид psilocybe върху кравешки изпражнения, натоварени с 5-MeO-DMT, ще излезете с гъби, съдържащи 4,5-HO-MeO-DMT. По този начин избягвате 10-стъпковия синтез, като отглеждате психоактивна гъба, която не съдържа забранен наркотик."
-Шулгин
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ще трябва да го напиша, но ще кажа, че не, няма да получите това като продукт
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Обичам, когато хората доказват, че Шулгин греши. Има ли нещо такова?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Jenkem :D Много е лесно да го направите, но за вашето здраве и за носа ви не е добре.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Набавянето на превод от Сан Педро е доста лесно. Казаха ми, че изсушените "кожи" на Сан Педро са малко по-трудни, но изпълними. Екстрахирайте това с помощта на "Сиело" тек, вземете векторна графика на пейот, направете от нея печат и пресовайте хапчетата мескалин.

Направата на GHB също е доста проста. Особено ако успеете да се снабдите с GBL гел или препарат за отстраняване на BDO.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Бихте искали да видите бк-мдеа, известен още като етилон.
Също така и 4-mec. 4-фа. O-dsmt. Само няколко, които бих искал да видя
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Какви синтези на кои вещества бихте искали да видите в този раздел?
Какви инструкции за синтез трябва да се опитаме да опростим за вас? Пишете в тази тема.

MDMA MDMA MDMA MDMA MDMA
Започвайки от масло от сасафрас, както и от катехол
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Най-лесният начин за получаване на MDMA от PMK POWDER?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
PMK на прах => MDP2P => MDMA чрез редукционно аминиране с NaBH4.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Може ли някой да публикува проста лабораторна конфигурация, използваща 20-литров реактор, като пример за останалото необходимо оборудване, TIA
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Опитвам се да направя метамфетамин, но не се получава, помогнете, благодаря
 
  • Like
Reactions: $!$
Top