Question Тематични канали на Telegram.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Приятели!
За да популяризираме нашия проект, ви молим да ни съобщите линкове към телеграмни канали, които обхващат Darknet/Drugs/Chemistry/RC и други теми.

Моля, не забравяйте да посочите държавата, в която каналът е популярен.
 

user123qwe

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 17, 2022
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Използвах да посещавам @mycodre, само за да гледам скритостта и опаковката на техните неща...
 

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Не намерих @mycodre в телеграма
Имате ли друг метод за присъединяване?
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Има ли вече връзка към частната група?

IZceSDjRhE
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Защо вместо това не сме домакини на групата в Сесията?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ако трябва да бъда честен, никога не съм използвал активно този месинджър.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Интересно, трябва да прочетете в него, той е много сигурен и дори е снабден със собствена лукова маршрутизация.

Аз съм част от други групи на сесията, които са от подобно естество като Breaking Bad, и те силно подкрепят сесията и не биха избрали други месинджъри.

Също така, ако си спомням правилно, в телеграма няма опция за истински чат стаи или греша? Сесията би предоставила тази опция.

(Споделям това, тъй като Breaking Bad чат стая се обсъждаше известно време и реших да допринеса с това, което знам от други уебсайтове)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Основният технологичен стек на Сесията и свързаната с нея криптовалута изглеждат невероятно!
Цената на монетата е относително стабилна за дълъг период от време. Един ден може да се окаже по-силна монета за защита на личните данни от Monero, тъй като времето за транзакциите е толкова бързо.
Тъй като изграждат всичко върху идеология, основана на неприкосновеността на личния живот, се чудя дали ще има движение на тъмните пазари към техния локинет, за който се твърди, че е много по-бърз от TOR?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Интересна искра на мисълта!

Дори не знаех, че сесията получава собствен жетон, определено си струва да прочета в това и може би да инвестирам нещо.
Монетите за защита на личните данни така или иначе ще бъдат огромни в бъдеще, imo, с преминаването на всички валути в цифров вид и с началото на изчезването на анонимността в световния финансов сектор.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Представете си, че целият свят на ДНМ премине към $OXEN - ако сега похарчите 1000 долара, след няколко години монетата ще поскъпне до, да речем, 150 долара и малката ви инвестиция ще се превърне в 1 000 000 долара, освободени от данъци, защото никой не знае, че съществува
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Болен човек, точно това си мисля в момента.

Също и защото екипът зад сесията има друг източник на доходи освен монета, каквато едва ли виждам за XMR.
Цялата клирингова/офлайн сцена в момента се премества към сесията, така че промяната в рамките на комуникацията се случва точно пред очите ни, със сигурност може да се повтори и в крипто сферата.
Както тогава, когато Александър Казес въведе ETH в AB1 и го изпрати направо на Луната.

Това е залог, който с удоволствие бих приел. Благодаря, пич
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Тъй като имам повече от 1 телефон с горелка, имам инсталиран telegram на 1, за да бъда честен, това е мястото, където да получа много клиенти, все още не вярвам, че е безопасно, но има много купувачи и ентусиасти на telegram Имам някои групови канали и връзки

ако все още имате нужда, мога да ги изпратя на пм повечето са частни някои са публични това са главно групи от ЕС и Великобритания, не знам никакви групи от САЩ
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Въпреки че Telegram е доста сигурен, той не е достатъчно сигурен, за да се прокарват наркотици, особено в големи количества. За предпочитане е да се използва TOX/Jabber/Wickr или нещо в този смисъл.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Сесията е доста сигурна
 
View previous replies…

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Сесията не е толкова популярна, но от това, което знам, е доста сигурна
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Той ще става все по-популярен,,,
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
getsession.org става все по-добър и по-добър
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Telegram е наистина гадно място, известно със сътрудничеството и пълно с шибани измамници, но с добра настройка за телефона или с правилно използване на емулатор на андроид на whonix може да бъде фантастична витрина за малък бизнес, ако след това насочите всички разговори и сделки към надеждна платформа за съобщения като сесия. Естествено, ако планирате да имате голям бизнес в ръцете си, DN е единственото решение според мен. Освен ако не кажа, но използването на отделен мобилен телефон или отделен компютър за всички тези видове неща трябва да бъде ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!
 
Top