Транс ,4-метиламинорекс истинският лед кралят на на стим

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Ферментация на бензалдехиди... Звучи така, сякаш всеки иска да го направи, но никога не го прави. И има много от вас, които търсят отговори, когато няма никой, който да е в състояние да даде отговори в реалния живот. Както при всяка ферментация, всичко зависи от средата, дрождите и температурата. ВСИЧКИ изброени съставки са претеглени и разтворени във вода за приготвянето на 800 см
Среда А Среда Б Среда В
ПЕПТОН 4,8 g ПЕПТОН 4,8 ЕКСТРАКТ ОТ ДРОЖДИ 4,8 g
НАТРИЕВ ПИРУВАТ 49,3 g СУРКОЗА 80 g СУРКОЗА 80 g
ЦИТРИНОВА КИСЕЛИНА 8,4g ЦИТРИНОВА КИСЕЛИНА 8,4g АММОНИЕВ СУЛФАТ 7,32g
МАГНЕЗИЕВ СУЛФАТ 0,4 g PH ТРЯБВА ДА Е 4,5 ЗА ДВАМАТА А И Б ПОТАСЕЕВ ДИХИДРОГЕН ФОСФАТ .8g
PH ТРЯБВА ДА БЪДЕ 5,5
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Бихте ли могли да обясните по-задълбочено пълната процедура и нещата, които са по-лесни за разбиране за идиоти като мен
Средството е какво е това. Състои се от
Среда Б същото като по-горе
Медиум В същото като по-горе
и пълната процедура whi колко време да се остави всяка среда, какви температури и т.н. и на лаишки език
Благодарен съм за вашите знания и с удоволствие бих произвел свой собствен нореф
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
В главата ми,макар че хората може да са го правили в миналото, със сигурност се надявам хората да са знаели какво правят. Или пък съм разбрал това погрешно и няма от какво да се страхувам... така или иначе, невнимателният изследовател не би трябвало дори да работи с цианоген азид, цианоген бромид или нещо подобно, но никога не можеш да кажеш до какво ще стигнат глупаците. Съединението има около стотина препратки в литературата, като голям процент от тях са теоретични и изчислителни. Повечето от останалите са физикохимични, изучаващи разлагането и реактивните му свойства. Натъквате се на няколко труда, които действително го използват като реагент в синтеза, но вярвам, че те могат да се преброят на пръсти, което е добра възможност да си припомним защо всички те все още са прикачени.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

Представям си, че някой развали по-малко, че не избягват водата и силните киселини, които могат да доведат до образуването на хидразоена киселина, която е силно токсична, летлива и експлозивна. Но нали знаете, че просто си мисля на глас...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Виждам, че това е цис срещу транс... Така или иначе човек не бива да се чука с цианидни соли, ако не разбира...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Наистина мразя да бъда този човек, който s**** на всичко, но съм имал ,4мар и ще ви кажа, че е най-прехваленият, откакто опитах quaalude за първи път Искам да кажа, че Phentermine беше изключителният победител от тази епоха, това е само мое мнение, но amorex се чувствах ужасно нервен като истински лоша версия на три MMC Не знам откъде тези хора имат там доклади може би аз съм този, който не е получил истинското съединение всичко, което знам, е, че ако беше всичко, което казаха, че е, щеше да бъде в производство, особено след като са опитали всички, с изключение на няколко от братските и сестринските съединения, много от които са били много токсични не знам, бих се надявал някой да ме изправи по този въпрос, но никой няма да промени мнението ми за качеството на най-лошия Сома рип оф някога
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Дори не се страхувам много от химията, просто смятам, че сокът не оправдава изстискването.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Именно 3,4-метилендиоксиаминорекс (MDAR) е перлата в короната. Около 100 души го изпробваха и докладите бяха, ами, възторжени. Един човек пише: "Най-доброто изживяване, което съм имал някога с какъвто и да е наркотик; легален или нелегален". По същество субективните ефекти са по средата между MDA и MDMA.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Същият CARL хареса... на 2 mar или 3 mar повече, отколкото 4 mar.... така или иначе... мисля, че сокът не оправдава The squeeze.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Тогава трябва да съм прав имаше пълна тотална с*** партида, която се разпространяваше преди около 6 години от една много известна китайска млада дама по това време повечето от първите няколко партиди бяха пълни с*** на всичко, което синтезираха за първи път, така че ще се поправя и ще се радвам да греша
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Вашата лаборатория беше ли тествана... за предпочитане чрез ЯМР?

Китайците ще твърдят, че е едно, но ще ви изпратят нещо 100% различно
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Да, китайските доставчици са предоставили ЯМР с един-единствен пик, който вероятно крие някакви токсични реактиви, така че не трябва да се сърдя на съединението
 
Top