Какви обмени използвате?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Можете да закупите monero/bitcoin чрез пари в брой по пощата на agoradesk. Лук и pgp са достъпни в darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
А дали данните от чата ви са запазени за 180 дни? Не, благодаря.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Не мога да намеря лука в darknetlive.

Какви са курсовете там за прехвърляне на пари в криптовалута?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


Курсовете за btc не са добри, но все пак препоръчвам да преминете изцяло към monero

за monero:

144.65 EUR / XMR
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
По дяволите, това наистина е невероятна цена!
Благодаря за изпратения линк, ще го проверя
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Предполага се, че Уестърн Юнион е дал възможност за купуване и продаване или изпращане на криптовалути или нещо подобно? Проверявам го в момента. Изглежда като най-добрата възможност за почистване на монети във фиат и обратно.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Отзиви и преглед на целия процес във форума ще бъдат високо оценени
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Използвам поддържане, за да купя, след което използвам нано, веднага щом се освободят средства, и определено не ми харесва тази част.
Съвсем очевидно е, че правителствата правят нормалните си сенчести операции, за да регулират всичко! твърде жалко, че хората не осъзнават, че много от тези борси са създадени, за да се провалят
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Ще направя опит в рамките на следващите 30 дни, за да видя как ще се получи и дали си заслужава.
Ако таксите са подходящи, това може да е по-нов начин за изпиране на средства, като ги изпраща на себе си в друго място на ВУ, като за получаване на парите е необходим само код, без документ за самоличност.
Може би, скоро ще актуализирам обстойно.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Звучи добре, на добър час :)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
И? Опитахте ли?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Най-добрият портфейл е уасаби, а за обмена е необходим голям мозък, трябва да преместваме крипто много, смесването е само 20%, останалото е само мозък
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, ние използваме NOW Payments (nowpayments.io), тъй като няма KYC и те приемат $XMR, както и всичко останало.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ако искате да изтеглите пари в брой във ФИАТ, има много KYC, как да направите това?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Кои борси имат най-ниски такси за теглене?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Вероятно Binance, но може би ще намерите P2P доставчик, който да осребри вашите BTC в брой за вас без такса.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Хей, @sadow какво смятате за висок хонорар?

Почти съм се отказал да внасям и тегля FIAT, без да изпратя снимка на майка ми, която ме е родила, или да предам огромен процент от таксите... толкова е шибано смешно. Но! Вие, мръсници, нелоялни и несътрудничещи граждани, трябва да сте благодарни, защото това е, за да можем да ви защитим, а не да ви следим 🤗

. Не знам каква е целта ви, но в моя случай просто искам да скрия транзакциите, а не да пера. За изпирането вижте метода на @KokosDreams / @BevItUp, който се намира тук http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/

След като разгледах множество методи, се спрях на този:

Използвам Cash App като входна и изходна рампа. Направих пълно KYC, но това е единственото място, където съм го правил. @Gordon Ramsay, или някой друг, може дори да е в състояние да ви помогне около това.
  • Използвайте ВСЯКА кредитна или дебитна карта, за да внасяте пари. Предлагат и банкови преводи, както и (Really Cool) депозити в брой в търговски обекти
  • Използвам депозита, за да купя биткойн в мрежата Lightning (такса ~1,50 USD)
  • Изпращам в портфейла на Guarda defi (таксата е няколко цента в мрежата на Lightning)
  • Обменям за Monero. (Таксата варира и не разбирам как я изчисляват, но последния път платих 2,64 долара)
    • Guarda автоматично управлява P2P обмена във фонов режим, но понякога това отнема много време
  • Изпращане към отделен портфейл за Monero (таксата е няколко цента, последната ми такса беше по-малко от един цент)
  • Сега мога да правя каквото си поискам
По принцип за по-малко от 5,00 USD мога удобно да купувам Monero с помощта на дебитна карта. Теоретично единствената налична информация е, че съм купил BTC на Cash App, изпратил съм го на друг адрес, а след това на друг. Дотук следите спират.

Също така успях да проектирам своя собствена шибана дебитна карта Cash App, направена от метал.

Също така, вместо просто да оставям парите си в брой, тук и там прибирам няколко долара, търгувайки с BTC с депозитите си в Cash App.

Ако някой има по-добър начин, нека ми каже.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Използване на местно монеро. Подкрепа за моя местен търговец на монеро. Разрастване на паралелната икономика.
 
Top