Question Кое е най-интересното лекарство, за което никой не говори ?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,
просто ми е интересно, кое е най-интересното лекарство, за което никой не говори, което заслужава повече внимание ? И защо според вас лекарството получава толкова малко внимание ?

Благодаря
Пс. Извинявам се за лошия ми английски, който не е родният ми език
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
4-MAR изглежда страховито, но може да бъде изпробван, кой знае.
Флуорококаинът е друг интересен.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Донякъде се чудя и за 4-MAR.

Бих искала да чуя разказ от някой, който е свикнал да приема стимуланти, защото разказите в интернет са разнопосочни и повечето от тях изглеждат измислени.

Единственото, което знам със сигурност, е, че трае поне 16 часа, ако се приема орално.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Преди няколко години се опитах да намеря продавач или производител на 4-MAR и не можах да намеря никой, който да знае откъде да го получи или дори да е чувал за него преди. Китай ме разочарова, отново. звучи добре, но никога не се знае.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Това и 2ct7 , 2c's като цяло също
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Дайте ми 2с-21
2c-n прословутото 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2cp беше толкова лош, колкото и 2cn, но 2c21 беше бижу
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Харманли. Повечето хора смятат, че това е просто МАОИ А, но той е халюциноген. Онзи ден взех 200 mg и имах слухови и зрителни халюцинации. Интересното е, че визуалните халюцинации бяха доста различни от триптамините, които съм опитвал, като N,N,DMT, псилоцин или LSD. Честно казано, не толкова дълбоки, но изобщо не са подобни. Никакви геометрични фигури или лилаво и зелено... също така никаква координация и тежко опиянение. Взех го от Ebay 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Това не го знаех, започнах да отглеждам товар от сирийска ружа. Ще трябва да изпробвам това!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
5-(2-аминопропил)индол (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] е производно на индола и фенетиламина с емпатогенно действие

Предлагам за обсъждане един интересен продукт ......
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Опитах 5-ИТ, не ми хареса веществото.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Съгласен съм, че на това съединение му липсваше нещо
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Никога не съм чувал някой да казва хексен. ако харесвате съединения, които ще увеличат общителността, ще ви дадат втори дъх и ще осигурят определено повишаване на настроението, това може да е нещо, което да разгледате
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
В моята страна имаше кратък период от време, в който РК бяха направени легални (по-малко от 6 месеца) и се отвори малък магазин.
Спомням си 2-c-t-2, 7 и т.н. и т.н. и други неясни имена на съединения.

Но не съм много сигурен тези магазини откъде се снабдяваха (вероятно от Lizard? Беше преди повече от 20 години, така че наистина нямам представа хааа) - но единственото, което помня, е, че двата пъти, когато опитах c-t-7, не беше нищо приятно за мен. Правил съм много различни класове наркотици, този беше един от много малкото, които ми даваха тахикардия и беше наполовина приятна стимулация, но само по време на пристъпа, после имаше само страни и вибрации на леко психеделични негативни ефекти.

Отново, може да се окаже, че това, което опитах, е било съвсем друго. затова питам какво е особеното на това съединение, което ви интересува?
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Толкова много чух за него, че го направих сам. Толкова е по-добър от 2c-b при натоварването на тялото, наистина силно и приятно усещане, пеенето е просто НЕВЕРОЯТНО, все още не съм взел толкова много, за да получа визуализациите, но намирам преживяването за наистина ценно. Това, което ми описваш, ме кара да мисля повече за 2c-t-2.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Благодарим ви за предоставената информация! Да, може да се окаже, че не си спомням точно кой номер беше изписан на торбичките, съдържащи такива РК, и.. ;) Само една малка, незначителна цифра може да има определено голямо значение!
тогава вероятно съм имал 2c-t-2. Мисля, че дори взех по-голяма доза, защото не усещах никакъв ефект повече от 1 час, затова и втора... Когато сме млади, всички правим глупости ;)

Много ми харесва твоят Nickame хехе. SANDOZ е най-добрата марка, която прави такива невероятни търговски реклами и всичките им фармацевтични продукти, с които се злоупотребява (като Oxy, fent patches) - "магически" те са най-подходящите за такива употреби.
Oxy sandoz: отлепва се като презерватив, покритието не е залепено върху хапчетата :D
След това е достатъчно едно НЕЖНО натискане, за да станат хапчетата на фин прах, като се отстрани цялата ER.
Помощните вещества са много неутрални, което го прави най-неприятния оксид за смъркане и магически с PH, практически вече добър за IV.
Лепенките са на най-високо ниво: преди да бъдат принудени от законите да поставят "анти-злоупотребяващите" дермапач вместо торбичка с гел, Sandoz добавяше към такъв гел, обикновено просто изстискан и изпушен... подсладител вътре!!! за най-добър вкус на пушенето ;)
някаква причина защо иначе трябва да поставят подсладител към дермапач?? :D

пазете се
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Thx, в зависимост от подсладителя, някои биха могли да повлияят на времето на абсорбция, по-дълго, по-кратко, може просто, както dmso, да помогне на продукта да премине кожната бариера.

Сърдечно,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Предполага се, че 2c-g е бил наличен още навремето, оказа се, че не е това, което казват, че е.

2010 г. имаше предполагаема партида Tcb2 не знам дали някой има потвърден опит с някое от тези съединения може би някой там има
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2-c-t-7 се продаваше под името blue mystic като афродизиак идваше с две хапчета препоръчваше се да вземете само едно lol не беше в smart shops много дълго
 
Top